Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Specjalne edycje CoD Modern Warfare 2

145 postów w tym temacie

no kurde w końcu dali coś fajnego a nie po raz kolejny jakieś figurki itp. Poza tym noktowizor nie tylko fajny, ale i użyteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest prawdziwy noktowizor, to tę wersję kupi raczej niewiele osób :>
Osobiście mam chrapkę na kolekcjonerkę. Jak wyjdzie w Polsce i będzie w rozsądnej cenie, to na 100% zainwestuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o konsole to podejrzewam że ceny będą takie :
edycja hardended : 299 zeta
edycja prestige : sam nie wiem...900 zeta? jak nie więcej...

czy kupię? no nie wiem... poczekamy zobaczymy... mam namyśli oczywiście samą grę bo w którąś z tych specjalnych edycji raczej nie zainwestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ważne żeby gry nie spaprali, a ten noktowizor to pewnie jakieś chińskie badziewie także ja podziękuje i pozostanę przy podstawowej wersji w którą mam nadzieje dłużej pogram w singlu na hardzie niż 8 godz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 16:18, sliski_wojtas napisał:

Ile będzie kosztowała edycja kolekcjonerska na PC ???


Na razie chyba jeszcze nie wiadomo czy na PC edycje kolekcjonerskie się w ogóle pojawią, ale jeśli tak to powinny być coś tańsze. Ciekawi mnie tylko dlaczego na EK nie ma nazwy Call of Duty, która to na podstawowej wersji gry jest na pudełku widoczna. Tak czy inaczej jeśli EK pojawią się na PC to ja i tak zadowolę się podstawową edycją gry... Nie muszę mieć tych dodatkowych bajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taniej kupić prawdziwy na aukcji :-). A swoją drogą to widzę że oto Stało Się! Od długiego czasu zastanawiałem się kiedy do jakiejś militarnej gry w ewentualnej kolekcjonerce dodadzą noktowizor, lornetkę albo coś w tym stylu. Teraz czekam na repliki broni! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 16:52, nov_pl napisał:

Ojejejej mam ochote na taka wersje.... ciekawe tylko ile trzeba bedzie wybulic....


Nie stać cię....... To jakaś zmyła, jakoś ciężko mi uwierzyć że noktowizor do tego dadzą. Bujda na czterech kółkach (najtańsze noktowizory kosztują od 800zł w górę) więc niech nie wciskają kitu ludziom. A jeżeli nawet będzie to już widzę jaką sobie zażyczą cenę. Jak dla mnie niech wsadzą sobie te gogle w dupę i przestaną mydlić oczy ludziom. Tylko jakiś poje**** człowiek kupił by to ustrojstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 18:06, stefanio napisał:

jakiś poje**** człowiek kupił by to ustrojstwo.


Ja ktoś ma kasę i nawet 10 tys. zł. dla niego to nie wydatek i kupi Prestige to co ? To zaraz p* bo ciebie nie stać ? Zastanów się najpierw, a później pisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 20:59, mefiperes napisał:

Jeżeli ta edycja nie będzie droższa niż 350zł, to kupię. ;)

Raczej nie kupisz bo podobno cena początkowa to 150 dolców czyli prawie 500 złotych na chwilę obecną.... ale stawiam na to że tyle właśnie będzie kosztować pewnie 149.99 albo 159.99 w najgorszym z wypadków 199.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 21:02, Malcollm napisał:

> Jeżeli ta edycja nie będzie droższa niż 350zł, to kupię. ;)
Raczej nie kupisz bo podobno cena początkowa to 150 dolców czyli prawie 500 złotych na
chwilę obecną.... ale stawiam na to że tyle właśnie będzie kosztować pewnie 149.99 albo
159.99 w najgorszym z wypadków 199.99



Ale mówisz o której wersji ? Z noktowizorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 21:10, sevrond napisał:

Ale mówisz o której wersji ? Z noktowizorem ?

Dokładnie o tej z noktowizorem... ale jak wychodzą od ceny 150 dolarów to napewno to będzie jeszcze droższe sam stawiam na to że będzie to te 199.99 czyli przy kursie złotego na chwilę obecną coś ponad 600 złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wiele osób pisało dobry noktowizr kosztuje od tysiąca w wzwyż, więc nie wiem co twórcy tej najbogatszej edycji chcą uzyskać dając półprodukt. Pewnie z prawdziwym nokto to nie będzie miało wiele wspólnego. Ja osobiście stawiam że dadzą lornetkę z zielonymi diodami na szkłach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować