Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Specjalne edycje CoD Modern Warfare 2

145 postów w tym temacie

Też stawiam na to, że będzie to raczej diodowy noktowizor <filmik z Youtube 3:05>zresztą te diody było widać podczas tejże prezentacji, jako gadżet ładny funkcjonalność będzie raczej zerowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem już edytować tegoż posta zatem garść nowych informacji:
http://www.modernwarfare247.com/news/collectors-edition-modern-warfare-2
Garść nowych informacji:
Night Vision Goggles
You can flip these fully functioning goggles on / off. It has alternating modes which probably refers to the fact that you can have just the light amplification, or turn on the infrared LED array for even more visibility (thanks Rainor!). The infrared LEDs cannot be seen by the human eye (your TV remote uses the same principle) but camera's can pick this up and use it to give you the image in the goggles. When you're not using it, you can display them by putting them on the 'Soap' MacTavish's sculpted head that you can use as a stand!

Oraz ważne - nie wiadomo czy ta edycja będzie także dostępna w Europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma cudów ;]
Ta ostatnia full wersje na pewno sobie kupuje xD
Cena nie gra roli ale musze powiedziec ze tym razem to postarali sie o porzadna edycje kolekcionerska.
Moze i to lekka przeginka ze noktowizor jest ale coz.. moze do nowego S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypiatu dodadza maske przeciw gazowa z kombinezonem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed przeczytaniem tego mialem chrapke, i teraz tez mam ale tylko do 200 zl :/
troche to kiepsie ale za to jak bedzie 200+ kosztowac to mam 2 gry a nie 1EK ale jak do 200 to kupie :D
ale raczej ek wyjdzie na pc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnych źródeł cena ma oscylować w okolicach 150 dolarów, jeśli zaś będzie to w europie to zgadnijcie za jaką cenę będziesz szło, w euro, a jak jeszcze IW pójdzie drogą steama to wersję europejską opieczętują na 150 euro, ależ będzie ubaw po pachy ;) oczywiście żartuję, sam celuję w tą wersję pośrednią, na nic mi na szafce noktowizor który z noktowizorem może mieć tylko i wyłącznie wspólną nazwę, a kupować żeby się przekonać jak będzie raczej nie dziękuję - Jeśli i to grube Jeśli wogóle będzie ta wersja dostępna w europie.... za koszt prawie 500 złotych ma się spokojnie kilka innych kolekcjonerek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno kupie MW2 w EK jeżeli oczywiscie cena polskiego wydania na pc nie osiągnie cudnej granicy 200 zl : ) powyżej produkt jest nie opłacalny bo po co komu noktowizor w zabach w dom ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że znajdzie się ktoś kto wpadnie na pomysł tego, żeby dla polaków robić taniej..? To po pierwsze, cena była podana na 150 dolarów i raczej w dół to nie pójdzie skoro w metalowym boksie ma kosztować 80, u nas w metalowym boksie pewnie będzie za 140-160 a jeśli wogóle <nikt tego nie zapowiada> wyjdzie ten super-pack to będzie kosztował z 300 złotych jak nic, nie ma co liczyć na coś poniżej 200 złotych bo to po prostu jest nierealne... zresztą wystarczy popatrzeć na podstawową wersję MW2 i na to, że te gry zawsze kosztują gołe podstawowe wersje jak nic 120 złotych....
Polska cena tegoż cudeńka będzie oscylować między 400-500 złotych choć raczej czegoś takiego u nas nie uświadczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gogle noktowizyjne, już troche przesadzili, pewnie cholerna kupa kasy, mi starczy drugie wydanie, albo nawet wydanie z Games for Windows Live ;D nie jestem jakąs bogatą rodzinką, a sam na wszystko kasy nie zbiore bo mam inne wydatki, ciekawsze od głupiego noktowizora..noktowizor mogę sobie kupic taniej sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając LEM Prestige walną po cenie 300-400zł [skoro gdzieś czytałem, że ponad 100 dolców ma kosztować]... Gdyby jednak dali przyzwoitą [~200] cenę pewnie się skuszę. Moja ulubiona seria, no i ten noktowizor... Jeśli nie, to Hardened kupię na 90%. W ostateczności edycję zwykłą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że zacieracie rączki, chociaż nawet nie wiadomo czy ten zestaw pojawi się w ogóle w Europie. A jak już, to faktycznie cena pewnie będzie wynosić tyle,co nowa konsola... bo pewnie najpierw przeliczą na euro, a potem na złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 21:02, Malcollm napisał:

> Jeżeli ta edycja nie będzie droższa niż 350zł, to kupię. ;)
Raczej nie kupisz bo podobno cena początkowa to 150 dolców czyli prawie 500 złotych na
chwilę obecną.... ale stawiam na to że tyle właśnie będzie kosztować pewnie 149.99 albo
159.99 w najgorszym z wypadków 199.99


Dużo. Zabawiłbym się z noktowizorem, ale cóż, wszystkiego mieć nie można. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam to w du** i tak se kupie z noktowizorem nawet po angliuku ba kuzym pracuje w usa w sklepie z gram a jak będzie 500 kosztować toi tak se kupie :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie o czym wy mówicie .... zbieram kase na tą kolekcje .... musze ją kupić ..... nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale ta kolekcja będzie wypuszczona w 5-7 kopiach na cały świat ... także wybaczcie ale wątpie żeby ktokolwiek w Polsce :D taką oto kolekcje MW2 posiadł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 08:12, Bodziu95 napisał:

Gogle noktowizyjne, już troche przesadzili, pewnie cholerna kupa kasy, mi starczy drugie
wydanie, albo nawet wydanie z Games for Windows Live ;D nie jestem jakąs bogatą rodzinką,
a sam na wszystko kasy nie zbiore bo mam inne wydatki, ciekawsze od głupiego noktowizora..noktowizor
mogę sobie kupic taniej sam ;)


Że niby możesz sobie kupić noktowizor oddzielnie taniej? To chyba specjalna edycja by musiała kosztować ponad tysiąc złotych, dobry noktowizor to wydatek rzędu 700 zł, ten co się znajdzie w edycji to będzie albo jakaś chińska podróbka albo noktowizor aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować