Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powrót legendy – Wolfenstein w pre-orderze już dziś!

11 postów w tym temacie

Tak wracając do niskich wymagań sprzętowych gry i tego "Zmodyfikowany silnik id Tech 4, znany m.in. z trzeciej odsłony gry Doom, zaciera różnice między rzeczywistością, a grą." postanowiłem dać małe zdjęcie z podkreślonymi "super teksturami" [patrz: załącznik - eh.jpg]
Grafika wcale hitem nie jest :>

Ale gra będzie super!
A okładka niezwykle klimatyczna!

20090714171037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bank kupię. Lub wymienię. Używkę :P Czasem można kupić coś po cenie premierowej, ale żeby tak na każdą grę wydawać 200 zł to paranoja. Akurat niedawno kupiłem jedną premierówkę, więc na Wolfa przypadnie wymiana :D

P.S. Mówię oczywiście o wersji konsolowej. Na PC ceny tak straszne nie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okładka faktycznie jest piękna. Już zacieram rączki, a co do pre-ordera to nie zamówię. Rzadko zamawiam i tak również będzie tym razem - pójdę spokojnie do sklepu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, już zamówione. :)) Nie mogę siędoczekać, a gra przyjdzie prosto na moje urodzinki. :D
Nie mogę się już doczekać. W sumei to nastawiam się głównie na multiplayer, o którym nie wiemy tak naprawdę nic - przynajmniej z oficjalnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie będzie w tym roku BioShocka 2 i Singularity, to chyba będę musiał się zainteresować tą grą. W sumie jest to tylko jedna z dwóch ciekawszych strzelanek, jakie wyjdą w najbliższym czasie :P Coś mi się widzi, że raczej skuszę się na tego pre-ordera, przynajmniej będzie w co pograć w te wakacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować