• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
X_Lestrix_X

Frontlines problem.

Pytanie

Witam. Niedawno zakupiłem grę Frontlines Fuel of war (edycja specjalna) . Wszystko było ok dopuki nie zechciełem zagrać w trym multi. Okazało się, że mam zbyt starą wersję gry. Ściągam więc patcha 1.1.0(teraz mam bodajże wersję 1.0.2.) Patch się pobrał, zaczęła się instalacja i nagle wyskoczył komunikat taki jak w załączniku. Co robić?

20090714180812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

MAm taki sam problem. Kupiłęm t grę w taniej serii . No i nie wiem jak j patchować . Ja nie mam wersji pl. Na forach każ mi wgrywać patch 1.10 ,ale on nie jest do mojej wersji gry . Ten nie chce się zainstalować , podobnie jak koledze wyżej .Ja nie mam wersji spolonizowanej . Gra odsył mnie do strny z patchami ,ale nie wiem który wybrać . To są dość duże pliki i na dodatek ściganie z tej strony odbywa się w tempie kulawego zółwia . Może ktoś wie skd pobrać patche do mojej wersjigry by zaktualizować j do wersji 1.30 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.07.2009 o 18:08, X_Lestrix_X napisał:

Witam. Niedawno zakupiłem grę Frontlines Fuel of war (edycja specjalna) . Wszystko było
ok dopuki nie zechciełem zagrać w trym multi. Okazało się, że mam zbyt starą wersję gry.
Ściągam więc patcha 1.1.0(teraz mam bodajże wersję 1.0.2.) Patch się pobrał, zaczęła
się instalacja i nagle wyskoczył komunikat taki jak w załączniku. Co robić?

Sprawdź dokładnie od jakiej wersji ściągnięty patch 1.1.0 bedzie aktualizował gry. Może byc tak, że zanim wgrasz patcha 1.1.0, musisz ściągnąc jeszcze np. 1.0.5.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poza tym, co powiedział poprzednik:

Jeśli miałeś dodatkowo płytę z "aktualizacją" w pudełku i ją zainstalowałeś, to właśnie ona powoduje problem.
Należy odinstalować grę, usunąć po niej katalog, a następnie zainstalować samego Front Lines - czystą grę.
I taką czystą wersję zaktualizować do 1.1.0 i wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Otóż mam również taki problem, a próbowałem chyba wszystkiego, aby zainstalować ten patch. Grę mam z edycji specjalnej, instaluję ją z wyłączonym antywirusem, a kiedy próbuję zainstalować patcha ściągniętego z gram.pl (EP) to wyskakuje błąd "Callback 0D uaktualnianie anulowane" mimo, że poprzednie wersje punkbustera odinstalowałem i skopiowałem patcha do folderu z grą. Kiedy natomiast próbuję zainstalować patcha EFIS to wyskakuje mi błąd jak forumowiczom wyżej, tyle że w ogromnych ilościach - mogę co prawda klikać cały czas OK i w końcu wyskakuje okienko "Uaktualnianie zakończone sukcesem", ale po takiej instalacji wszystkich patchy gry nie da się nawet włączyć. Jakby co nic z drugiej płyty nie instaluję - mam wersję 1.0.2. Nie wiem czy czegoś nie przeoczyłem i co zrobić aby w końcu móc zagrać w multi. Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Patch EFIGS to patch Angielsko-Francusko-Niemiecko-Hiszpańsko-Włoski.
Zatem nic dziwnego, że wyskakuje błąd.

Sugerowałbym próby instalacji patcha w trybie tzw. czystego bootowania.
Jest opisany w poradnikach pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2009 o 20:03, RobeN napisał:

Patch EFIGS to patch Angielsko-Francusko-Niemiecko-Hiszpańsko-Włoski.
Zatem nic dziwnego, że wyskakuje błąd.

Sugerowałbym próby instalacji patcha w trybie tzw. czystego bootowania.
Jest opisany w poradnikach pomocy technicznej.


Niestety próby w tym trybie się nie powiodły - cały czas wyskakuje "Callback 0D". Zastanawiam dlaczego błąd ten wyskakuje, może robię coś źle? Patch jest ściągnięty przez flashgeta i skopiowany do katalogu THQ, a po otwarciu go winzipem zaczyna się instalacja punkbustera - zauważyłem, że dwukrotnie występuje tam niebieskie NO - przy PnkBstrA i B o ile się nie mylę, a następnie już tylko Callback 0D. Mam nadzieję, że te informacje może chociaż trochę pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Upewnij się zatem, że wszystkie instalacje PB są rzeczywiście odinstalowane.
Być może coś zostało w systemie z innej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2009 o 20:31, RobeN napisał:

Upewnij się zatem, że wszystkie instalacje PB są rzeczywiście odinstalowane.
Być może coś zostało w systemie z innej gry.


Przepraszam, ale jak to można sprawdzić? Mogę jedynie zapewnić, że w dodaj/usuń progrmy punkbustera nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2009 o 20:32, michas93 napisał:

Przepraszam, ale jak to można sprawdzić? Mogę jedynie zapewnić, że w dodaj/usuń progrmy
punkbustera nie ma...


Można sprawdzić np. w usługach, w procesach aktywnych, na liście programów startujących z systemem (msconfig).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Fragment komunikatu punkbustera, o którym była mowa brzmi tak:
"Checking firewall settings OFF
Is PnkBstrA explicitly allowed?
C:\Windows\system32\PnkBstrA.exe NO
Is PnkBstrB explicitly allowed?
C:\Windows\system32\PnkBstrB.exe NO"
I cały czas Callback 0D. Nie rozumiem co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2009 o 20:34, RobeN napisał:

> Przepraszam, ale jak to można sprawdzić? Mogę jedynie zapewnić, że w dodaj/usuń
progrmy
> punkbustera nie ma...

Można sprawdzić np. w usługach, w procesach aktywnych, na liście programów startujących
z systemem (msconfig).


W msconfig również czysto. Ponadto postarałem się usunąć wszystko o nazwie pb bądź punkbuster. Niestety i to nic nie pomogło.
PS. Przepraszam za dwa posty, ale poprzedniego nie mogłem zedytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli patch jest rzeczywiście w folderze gry (nie tylko w THQ ale dalej we Frontlines...) i wcześniej odinstalowałeś PB, to aktualizacja musi się zainstalować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2009 o 21:12, RobeN napisał:

Jeśli patch jest rzeczywiście w folderze gry (nie tylko w THQ ale dalej we Frontlines...)
i wcześniej odinstalowałeś PB, to aktualizacja musi się zainstalować...


Niestety jakimś cudem cały czas wyświetla się komunikat Callback 0D. Mi pomysły się już skończyły. Potem spróbuję 6 raz przeinstalować grę, ściągnąć jeszcze raz patcha i spróbować wszystko jeszcze raz, bo nic innego mi już chyba nie pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzisiaj miałem możliwość sprawdzenia patcha na słabszym komputerze, na którym nigdy punkbustera nie było. Okzało się, że tam wszystka działa w 100%, a przy instalacji pb zamiast niebieskich NO są zielone YES. Domyślam się więc, że gdzieś na moim kompie musiały zostać jakieś resztki po pb, lecz nie mogę ich wytropić. Czy jest jakiś sposób, aby znaleźć te pliki i je usunąć, czy jedynym wyjściem jest reinstalka systemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować