• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Mefisto

TV LCD/PC brak audio [rozwiązany]

Pytanie

Witam

Połączyłem TV samsung LE37B650 z PC kablem HDMI/DVI obraz jest git,a problem jest z dźwiękiem -połączyłem kablem jack/jack i nic, wszystkie możliwe wejścia kombinowałem nawet z kablem jack/cinch, ale też lipa.karta dźwiękowa to X-fi Extreme Gamer.Bardzo proszę o pomoc, bo już mnie krew zalewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.07.2009 o 18:30, Mefisto napisał:

Witam

Połączyłem TV samsung LE37B650 z PC kablem HDMI/DVI obraz jest git,a problem jest z
dźwiękiem -połączyłem kablem jack/jack i nic, wszystkie możliwe wejścia kombinowałem
nawet z kablem jack/cinch, ale też lipa.karta dźwiękowa to X-fi Extreme Gamer.Bardzo
proszę o pomoc, bo już mnie krew zalewa


hahaha omg rozwiązałem problem....okazało się, że wystarczyło w tv zmienić nazwę źródła z HDMI/DVI na PC i dźwięk jest :D, że tez nie wpadłem na to wczoraj, mało brakowało i kompa bym rozwalił z nerwów.

Proszę o zamknięcie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.07.2009 o 19:14, Mefisto napisał:

> Witam
>
> Połączyłem TV samsung LE37B650 z PC kablem HDMI/DVI obraz jest git,a problem jest
z
> dźwiękiem -połączyłem kablem jack/jack i nic, wszystkie możliwe wejścia kombinowałem

> nawet z kablem jack/cinch, ale też lipa.karta dźwiękowa to X-fi Extreme Gamer.Bardzo

> proszę o pomoc, bo już mnie krew zalewa

hahaha omg rozwiązałem problem....okazało się, że wystarczyło w tv zmienić nazwę źródła
z HDMI/DVI na PC i dźwięk jest :D, że tez nie wpadłem na to wczoraj, mało brakowało i
kompa bym rozwalił z nerwów.

Proszę o zamknięcie tematu.


W takim razie, zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować