Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bezprzewodowa klawiatura z touchpadem na pokładzie

17 postów w tym temacie

W kiblu/łazience mogłaby być przydatna... Zazwyczaj łatwo jest wziąść klawiaturę, ale ciężko wtedy z myszką, więc touchpad jest wręcz super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to teraz poprosze o myszke z klawiaturą :) i będzie komplet .... potem o samochód ze spadochronem i latającą łudź podwodną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zbędny wymysł, po co komu takie cudo do komputera stacjonarnego ?
Jeżeli Ktoś ma taki komputer to na biurku na, którym bez problemu można umieścić myszkę z kabelkiem, oraz najnormalniejszą klawiaturę również z przewodem, zaoszczędzi kilka stów i nie będzie się musiał martwić czy w najbardziej oczekiwanym momencie gry, lub czegoś np. w niedzielę bateryjki się wyładują, a nie będzie miał ładowariki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taką kaskę to kupiłbym sobie klawiaturę dla gracza z podświetlanymi klawiszami, na którą od dłuższego czasu poluję. A ja nadal ciągnę na starej i poczciwej klawie A4Tech ;) A co do tej klawy z touchpad''em to nawet fajny pomysł dla leniwych, niewychodzących z łóżka i nie zważających na cenę ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pomyślcie troche, to nie jest sprzęt do grania. Taka klawa przydaje sie ludziom do kompów typu media center. Mogą sobie siedzieć na kanapie i wszystko obsługiwać nie ruszając się z miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu... lepszym rozwiązaniem byłaby klawiatura z małym joy''em. A tak przy okazji, za 300zł dostaniecie naprawdę porządną klawiaturę dla gracza... A po za tym touchpad to jeden z najbardziej niewygodnych kontrolerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie, nie dość że ja daje sobie rade ze zwykłą klawiaturą na kabel, to jescze dali touchpada, który nie wiem do czego jest potrzebny jeśli ma się porządną myszke, dziekuję bardzo tym bardziej że na naszą kase klawa kosztowałaby 328 zł z kawałkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować