Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 10 - zapowiedź

35 postów w tym temacie

Jak ja mam grać w to samo, co 07/08/09, tylko z uaktualnionymi składami i paroma nowymi drobnostkami, to ja już dziękuję za taką grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście EA wydało kolejną serię kiepskiej gry;] jak miło. Dlaczego od razu zarzucam, że kiepskiej? Od 2002 roku tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poprawią w "Fifie2010" realizm rozgrywki, taka jaka jest w Pesie na pewno będzie to dobra symulacja piłki nożnej.Grafika nie jest w tym momencie najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwią mnie wypowiedzi co po niektórych nt. fifki. Niby, że brzydka głupia i w ogóle. Ja tam jako wielu letni gracz fify i pes''a muszę powiedzieć, że teraz fifa bije Pes''a i to zarówno na pc jak i konsole. Grałem w fife na xbox360 i teraz gram w fife na pc ja tam żadnej różnicy nie widzę. Bardzo ładna soczysta grafika (trawa jest boska),widać nawet pot na czołach zawodników, nowe animacje czegóż chcieć więcej?? wszyscy maruderzy liczą zapewne na gołe laski przed każdym meczem itp. Gameplay tez bardzo przyjemny i jak dla mnie realistyczny, niema wyników hokejowych piłkarze fajnie sie ustawiają itd. A w pes''ie biegają po boisku wielkoludy xD. MÓWI TO GRACZ KTÓRY OD LAT GRA W FIFE, PÓŹNIEJ PRZESIADŁ SIE NA PES''A A TERAZ ZNÓW Z WIELKIM SENTYMENTEM WRACA DO FIFY:) Te kilka lat temu pesik to było cos, cos nowego swieżego i dotąd nie spotykanego na pcty.ale teraz pes to zjada swój własny ogon jak to ktos juz tutaj powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni już nie mają CO zmieniać =/. Większość z was narzeka a i tak będziecie w to grać... Po za tym, takie gry to nie dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest tzw. lenistwo producenta... poco mają się starać, szukać nowych rozwiązań, nowego silnika graficznego skoro i tak wiadomo że sprzedaż na świecie będzie ogromna??...!! zrobią mały "makijaż" iniech się dzieciaki cieszą najnowszą odsłoną piłki nożnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skriny, ktore widzialem wygladaja na FIFE2004. Teraz juz sie nie dziwie czemu, dawalem temu silnikowi jednak te 2-3 latka mniej... A co do mniejszej ilosci bramek, ktore maja padac, to pogratulowac pomyslu. PES jest bardziej arcadowy i dlatego daje wiecej frajdy, a jesli z tych szachow jeszcze odjac bramki, to zupelnie nie wiem kto w to bedzie gral. I pisze to osoba, ktora na serii FIFA sie wychowala [od FIFY1996 bez przerwy], ktorej PES3 sie nie podobal, ale juz PES4 kupil ja dla KONAMI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Między innymi xboxa kupiłem, by nie musieć narzekać na fifę. Wszystkim niezadowolonym graczom radzę to samo. ;) Już nie mogę doczekać się premiery. Ciekawe czy uda się im sprawić by była jeszcze lepsza niż jest? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno na X360 i PS3 to zupełnie inna gra... Ja mam tylko PC i FIFĘ 09, więc 10 kupować nie zamierzam. Przyjemnie mi się gra w menadżera, a te zmiany o których czytam nie są aż tak duże bym musiała dla tego trybu kupować nową grę (bo w inne jakoś tak nie grywam). Może FIFA 11 będzie bardziej zachęcająca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pi... ! Te zas...ce myślą, że gracze PC nie mają kasy na dobry sprzęt ? Znowu grafika z FIFY 2003 z drobnymi zmianami ?!
Przechodzę na PES'' a !!!
I jeszcze te dziady jako komentatorzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować