Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pachter: GTA V w przyszłym roku

39 postów w tym temacie

Pepsi: Przecież to jest Rockstar, on żadnego gta nie zrobił źle (no może GTA 2 odstaje od wszystkich) Jeśli poprawią optymalizację, sterowanie a reszta pozostanie bez zmian (fabuła, dialogi) to możemy być świadkami niesamowitej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobił źle? Racja ale genialności też nie zauważyłem np. w IV części ;] Po prostu po przejściu głównego wątku nie ma co robić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie za szybko? ja dopiero wczoraj kupilem GTA IV i pierwsze wrazenie niestety jest takie sobie (glownie chodzi mi o to ze gra lepiej wie jakie beda dla Ciebie najlepsze ustawienia grafiki i kilka godzin spedzonych na tym aby gra wreszcie zaczela dzialac) sama rozgrywka narazie tez nie powalila mnie na kolana, miejmy nadzieje ze czym dalej bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie zrobił źle? Racja ale genialności też nie zauważyłem np. w IV części ;] Po prostu po przejściu głównego wątku nie ma co robić ;]


słuszna racja:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ludzie w Rockstar nie próżnują. A ja jeszcze nie miałem okazji przetestować GTA IV, ale kupię kiedy cena trochę spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem tego zdania co numenpl - dla mnie też GTA2 przemówiło najbardziej (a grałem w pl i angielską wersję tej gry) A warto zauważyć iż z serią GTA miałem do czynienia tak jak zapewne większość z was - już od "London".
Co do nowej produkcji (znaczy nowego GTA) to sam nie wiem co jest gorsze.... wydawać smiowe dodatki czy lecieć z produkcją nastepnych części jak EA z fifą i wyprzedzać czas.....
Nie mówię że to są złe tytuły (choć przyznaję się że osobiście we mnie nie trafiają) ale wolałbym poczekać i się cieszyć z gry dopracowanej niż dostać od razu szajs do ręki i zniechęcić się do serii która po raz skosztowanym takim trybem produkcji rzadko kiedy wraca na dobrą stronę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czwórka była znakomita. Nie mam więc nic przeciwko piątej części. Byle tylko na PC ukazała się równie szybko jak na konsole (marzenie, wiem...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dla mnie GTA IV jest gorsza od SA. Do tej pory nie ukończyłem głównego wątku (została mi ostatnia misja) w grze tak naprawdę powiewa nudą. Po za linią fabularną nie ma co tu tak naprawdę robić, jedyną dodatkową atrakcją jest walka z policją, bądź tryb wieloosobowy. Nie wiem czemu usunięto tyle dodatkowych misji z poprzednich części, ale to był chyba błąd.
Panowie z R. za bardzo skupili się na nowym silniku, zamiast autentycznie wziąć się za grę.

A czemu GTA V tak szybko ma nadejść ? Cóż, prawdopodobnie dlatego że będzie właśnie na tym samym silniku co IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hymm... V już za rok, to nie wróży nic dobrego wolał bym poczekać jeszcze z 2-3 lata a nawet i dłużej byle tylko R* zrobił grę na poziomie co najmniej Vice City i IV który były wprost wspaniałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedimax, jak GTA 2 była najlepszą częścią i wszystkie GTA od trójki wzwyż odstają :P byłem pewny, że zrobią jeszcze pare GTA zanim piątkę wypuszczą tak jak było z Vice City, San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po cholerę dajecie co analityk powiedział? To równie dobrze możecie gdybania graczy z forum dawać jako główne newsy czy nikt już nie panuje nad poziomem portalu ?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziękuję.......do wielbicieli serii nie należę więc podchodzę do tego z dystansem. Dalej wcisną ludziom takiego "złodzieja czasu" z niemożliwymi wymaganiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem powinni wypuścić jeszcze kilka dodatków do GTA IV a dopiero później zrobić następną część, kiedy będą jakieś nowe technologie itp. Ale to już jest sprawa Rockstar-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie działać lepiej niż GTA 4 to nam się ideał szykuje!! szkoda tylko że będę w tym czasie na studiach i to na pierwszym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować