Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Pobór do wojska jak tego uniknąć? :) [M]

1055 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2006 o 19:24, ArtuRPGpl napisał:

moim zdaniem dobrze jest pojsc do wojska bo jest to obowiazek kazdego meszczyzna no i tez mozna
zmezniec...

<śmieje sie> Zmężnieć powiadasz, ja w wojsku widze co najwyżej że można zżuleć, spore ilości alkoholu, narkotyki itd. Poza tym wojsko nie zmienia chłopców w mężczyzn ono zmienia chłopców w zabójców :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm jestem dosc mlody i nie sadze zeby zbyt duzo bylo w woju narkotykow alkohol owszem szczegolnie po przpustce hehe:P ale jakby cie zlapali na thc w organizmie to by cie rozstrzelali hehe wiec uwazasz ze woju sa narkotyki tak? hmm mozliwe ale to jest dobre jak jestes w stresie a tak wogle kto cie uczy zabijac? chyba ze jedziesz do afganistanu i tych kraji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 19:29, ArtuRPGpl napisał:

wogle kto cie uczy zabijac? chyba ze jedziesz do afganistanu i tych kraji

Bosh przecież WOJSKo specjalnie po to zostało stworzone żeby zabijać, nie ważne co pletą, wojsko ma zabijać taka była podstawa jego stworzenia, a dla jakich celów utrzymania pokoju/prowadzenia wojny/skopaniu kogoś kogo sie nie lubi/ to już zupełnie inna para butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 19:35, ArtuRPGpl napisał:

no tyle to ja wiem! Ale nie powiesz mi ze jak wrociles z wojska to nie brzyblo ci miesni..:d
chyba ze w nim nie byles

Nie byłem a z tego co słyszałem o niektórych jednostkach to tam nawet nie ćwiczą tylko ciągle sie obijają :-P
Bez obrazy ale ja mam kiepskie zdanie na temat tej wojennej maszynki obrabiającej mięcho armatnie :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim niemotom, nie chcącym służyć w wojsku, szczerze przyklaskuję. Wolę by ochroną granic zajęli się minimalnie sprawni ludzie. Za dwa lata wojsko ma być zawodem, jakżesz szybko ubędzie nam kalek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzenie przy kompie nie psuje wzroku. Przykro mi. Od 7 lat męcze kompa po pare godzin (prawie) dziennie (najczęściej 7h w góre) i okulista jakiś rok temu powiedzieł że mam świetny wzrok. Trza znaleźć inną wymówke. Hehe. Ja mam wezwanie na "ważenie jajek" :] na 6 marca. :/ Zawsze moge pójść do wójta i jakoś to inaczej załatwić. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL MNIEJ SPRAWNI ?? to co maja sluzyc cioty co nie udzwinga karabinu? a ze to ma byc praca to dobrze! bardzo dobrze niech mlodzi ludzie sobie zarobia! jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 19:36, Pan_Sza napisał:

Wszystkim niemotom, nie chcącym służyć w wojsku, szczerze przyklaskuję. Wolę by ochroną granic
zajęli się minimalnie sprawni ludzie. Za dwa lata wojsko ma być zawodem, jakżesz szybko ubędzie
nam kalek.

Taaak przyznaje się jestem niemota, kaleka i wogóle ofiara losu :-] W wojsku służyć nie chce bo mam uprzedzenie do niego, nie uśmiecha mi się fala, narkotyki i wrzeszczący sierżanci. Tjaa najlepiej od razu użyjcie mnie jako wykrywacza min jednorazowego (jak bedę miał pecha) dwukrotnego użytku. Dziaaa jaki ja jestem happy że moge sie krajowi przysłużyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 19:42, Hubi Koshi napisał:

Taaak przyznaje się jestem niemota, kaleka i wogóle ofiara losu :-]


Jestem zwolennikiem armii zawodowej. Nie chcesz? no to nie. W różny sposób można krajowi służyć. Po co wcielać Cię do armii, jeśli w tym czasie odkryjesz rewolucyjny sposób relacji dobrosąsiedzkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 19:47, Pan_Sza napisał:

Jestem zwolennikiem armii zawodowej. Nie chcesz? no to nie. W różny sposób można krajowi służyć.
Po co wcielać Cię do armii, jeśli w tym czasie odkryjesz rewolucyjny sposób relacji dobrosąsiedzkich?

A tak na serio to armia zawodowa to świetny pomysł, zamiast bandy poborowych którzy ledwo nauczyli się używać broni i boją się że zaraz dostaną kulke, mamy armie dobrze wyszkolonych i wyposarzonych (mam nadzieje) specjalistów, którzy mają już doświadczenie, wiedzą jak walczyć, a ich morale nie leci na łeb na szyje przy pierwszej wymianie ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 19:29, ArtuRPGpl napisał:

nie sadze zeby zbyt duzo bylo w woju narkotykow

Mój brat cioteczny był w wojsku i mówił, że można tam dostać wszystko, a jak ktoś chce, to ćpa na potęgę

Dnia 22.02.2006 o 19:29, ArtuRPGpl napisał:

alkohol owszem szczegolnie po przpustce hehe:P

Alkohol głównie w koszarach (zwłaszcza kadra i "stare" wojsko)

Dnia 22.02.2006 o 19:29, ArtuRPGpl napisał:

jakby cie zlapali na thc w organizmie to by cie rozstrzelali

Naszego wojska generalnie nie stać nawet na porządną broń, a co dopiero na testy do wykrywania dragów. Poza tym nikt się tym nie interesuje do czasu, aż jeden żołnież nie zastrzeli drugiego na warcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 19:47, Pan_Sza napisał:

Jestem zwolennikiem armii zawodowej. Nie chcesz? no to nie. W różny sposób można krajowi służyć.
Po co wcielać Cię do armii, jeśli w tym czasie odkryjesz rewolucyjny sposób relacji dobrosąsiedzkich?

No owszem fajnie pięknie cacy ,ale czy kraj przysługuje się tobie ? bo z tego co widze to coś nie bardzo skoro tyle tysięcy ludzi wyjeżdża za chlebem do Angli , Finlandii , Norwegii i Irlandii. Więc tam wymówka a musze się przysłużyć Polsce i wstępuje do woja jest już dzisiaj nie modne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 20:24, gregorik napisał:

moim zdaniem nie trzeba isc do woja!! wystarczy wybrac sobie sluzbe zasadnicza i po sprawie :)

W służbie zastępczej pojawia się jeden mały problem - strata czasu, trwa za długo, podobnie jak zasadnicza służba wojskowa. Z tego co słyszałem zawodowe wojsko ma być wprowadzone w 2012 roku, ale może Pan_Sza ma wtyki w ministerstwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 13:41, Cheed napisał:

> moim zdaniem nie trzeba isc do woja!! wystarczy wybrac sobie sluzbe zasadnicza i po sprawie
:)
W służbie zastępczej pojawia się jeden mały problem - strata czasu, trwa za długo, podobnie
jak zasadnicza służba wojskowa. Z tego co słyszałem zawodowe wojsko ma być wprowadzone w 2012
roku, ale może Pan_Sza ma wtyki w ministerstwie ;)

Juppi czyli będe znaczy się chyba będe miał spokuj :D
ps dzięki za poprawienie błędu w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wtyków w ministerstwie...oficjalnie :)
Nigdy nie propagowałem patriotyzmu "na siłę", odwrotnie: uważam, że ojczyzną może być miejsce, w którym żyjesz godnie, bez niepewności jutra, itp. Nikt nikomu w Polsce nie wiąże sznurowadeł, lepiej Ci gdzie indziej? To super. Jedź tam, żyj tam, pracuj tam. Patriotyzm wbijany młotkiem to pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poprawił to Ó w temacie - dzięki :P. Teraz moge sobie ten temat spokojnie przykleić, bo w sumie tez mi się do woja nie śpieszy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co się dowiedziałem od moich kumpli ??

- że na komisji jak się staje do wystawienia kategorii i są tam lekarze.
ale dalej powiedzieli że trzeba się do naga rozebrać :)))))))), i ten lekarz patrzy do odbytu.
Oni chyba powariowali, wiem że tak było za komuna ale teraz to poprostu tak nie wypada nawet podczas komuny też tak nie wypada komuś zaglądać do pupy. :PPP:))):<lol><lol2> hehehahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować