Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2009 o 14:05, Raiven10 napisał:

Witam,
Czy w tym roku będą jakieś nowe wieści o grze THEY? Czy wiadomo już kto wyda StarCrafta
II w Polsce?


Na temat gry They nie wiemy jeszcze nic nowego. Jeśli chodzi o Starcrafta II to nie ma jeszcze oficjalnych informacji na temat polskiego wydawcy tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko. czy na zakupione u was karty graficzne dajecie gwarancje?? i na jaki czas.

aha i jeszcze jedno: lepsza jest karta TwinTech 9500GT 1GB na ddr2 czy na ddr3??? prosze o pomoc. czym sie roznia od siebie karty BULK , I , PCI???

czekam dragonn102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 16:44, dragonn102 napisał:

witam mam pytanko. czy na zakupione u was karty graficzne dajecie gwarancje?? i na jaki
czas.

aha i jeszcze jedno: lepsza jest karta TwinTech 9500GT 1GB na ddr2 czy na ddr3???
prosze o pomoc. czym sie roznia od siebie karty BULK , I , PCI???

czekam dragonn102


CD Projekt nie sprzedaje kart graficznych, więc wszelkie pozostałe Twoje pytania pozostawiam bez odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 16:48, dragonn102 napisał:

można zapłacic za zakupy czesciowo wirtualnymi pln a reszte przy odbiorze???


W przypadku zamówienia "za pobraniem" jest możliwe takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 23:07, Bartex69 napisał:

Witaj.Czy jak mam produkt,że płacisz wPLN np. 29 wPLN to muszę jeszcze płacić np.cenę
kuriera czy poczty? z góry dziękuje


Tak. Płatność przy pomocy wPLNów dotyczy tylko zakupu gry. Koszty przesłania jej do Ciebie (poczta,kurier) ponosisz dodatkowo, zgodnie z warunkami sklepu gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie moje. CDP wydał pełen Sezon 1 Sam & Max od Telltale Games, dosyć dawno wyszedł już Sezon 2, czy macie zamiar go wydać? Fanów seria ma mnóstwo i uważam, że taki prezencik na okres jesienno-świąteczny ucieszyłby graczy :)

Ponadto sprawa Tales of Monkey Island, nowa seria przygodówek Telltale, pierwszy odcinek z zapowiedzianych pięciu przyniósł twórcom bardzo ładne zyski, jak sami przyznali. Czy CDP ma zamiar przedyskutować sprawę wydania paczki zbiorowej 5 epizodów w Polsce? Dla rodzimych graczy kupowanie przez Steam i temu podobne sprawy to wciąż tylko niezbyt pewna alternatywa dla pudełek. Moim skromnym zdaniem wydanie ich u nas choćby i bez dubbingu, z opcjonalnymi kwestiami kinowymi PL, w jakimś pakiecie za ok.100 zł (strzelam że tyle by podyktowali, margines błędu 20zł) to wspaniała inicjatywa.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 21:03, Ostrowiak napisał:

Pytanie moje. CDP wydał pełen Sezon 1 Sam & Max od Telltale Games, dosyć dawno wyszedł
już Sezon 2, czy macie zamiar go wydać? Fanów seria ma mnóstwo i uważam, że taki prezencik
na okres jesienno-świąteczny ucieszyłby graczy :)

Ponadto sprawa Tales of Monkey Island, nowa seria przygodówek Telltale, pierwszy odcinek
z zapowiedzianych pięciu przyniósł twórcom bardzo ładne zyski, jak sami przyznali. Czy
CDP ma zamiar przedyskutować sprawę wydania paczki zbiorowej 5 epizodów w Polsce? Dla
rodzimych graczy kupowanie przez Steam i temu podobne sprawy to wciąż tylko niezbyt pewna
alternatywa dla pudełek. Moim skromnym zdaniem wydanie ich u nas choćby i bez dubbingu,
z opcjonalnymi kwestiami kinowymi PL, w jakimś pakiecie za ok.100 zł (strzelam że tyle
by podyktowali, margines błędu 20zł) to wspaniała inicjatywa.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi!



W tej chwili nie planujemy wydania drugiego sezonu Sam&Max.

jeśli chodzi o Tales of Monkey Island to nie będzie takiego wydania. Steam nie jest zainteresowany wydawaniem takich wersji pudełkowych. Wiąże się to z ogromnym wciąż piractwem, które zakupy bezpośrednio przez Steam mocno ograniczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 11:42, Lutador napisał:

W tej chwili nie planujemy wydania drugiego sezonu Sam&Max.


Jakieś powody? :)

Dnia 07.08.2009 o 11:42, Lutador napisał:

jeśli chodzi o Tales of Monkey Island to nie będzie takiego wydania. Steam nie jest zainteresowany
wydawaniem takich wersji pudełkowych. Wiąże się to z ogromnym wciąż piractwem, które
zakupy bezpośrednio przez Steam mocno ograniczają.


Tia, rozumiem nową politykę Steamu ale cóż, może się zgodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 11:42, Lutador napisał:

jeśli chodzi o Tales of Monkey Island to nie będzie takiego wydania. Steam nie jest zainteresowany
wydawaniem takich wersji pudełkowych. Wiąże się to z ogromnym wciąż piractwem, które
zakupy bezpośrednio przez Steam mocno ograniczają.


A co ma do tego Steam? Grę wydaje Telltale Games, a Ci wersję pudełkową już dawno zapowiedzieli (jak tylko wyjdą wszystkie odcinki rzecz jasna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . mam pytanie związane z grą spellforce 2 czy ,moge otrzymać tutaj pomoc ?? Jezeli tak to oto mój problem :
Chodzi o wyżej wymienioną grę mianowicie kiedy chce grac na internecie pokazuje sie Failed (Code:1)
Dokładnie wygląda to tak : uruchamiam spellforce 2 ->wybieram grę internetową -> wpisuje nick , haslo , e-mail ->
klikam stwórz i wyświetla się : Failed (Code:1) . Co z tym zrobic ?

Jezeli to zly dzial prosze o przeniesienie tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 10:55, Ga2 napisał:

Witam . mam pytanie związane z grą spellforce 2 czy ,moge otrzymać tutaj pomoc ?? Jezeli
tak to oto mój problem :
Chodzi o wyżej wymienioną grę mianowicie kiedy chce grac na internecie pokazuje sie Failed
(Code:1)
Dokładnie wygląda to tak : uruchamiam spellforce 2 ->wybieram grę internetową ->
wpisuje nick , haslo , e-mail ->
klikam stwórz i wyświetla się : Failed (Code:1) . Co z tym zrobic ?

Jezeli to zly dzial prosze o przeniesienie tematu ;)


Skontaktuj się z pomocą techniczną:

http://www.cdprojekt.pl/support

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 12:33, dziekan1 napisał:

mam problem z grą spellforce 2, podczas ładowania wyskakuje komunikat"an access occurred
and the program must quit" i przerywa się ładowanie gry.

Hubert nie odpowiada na pytania dotyczące problemów technicznych. Troszkę niżej jest przeznaczony na takie problemy dział - tam polecam temat założyć, podać dokładną konfigurację komputera (najlepiej raport DxDiag) albo wysłać formularz kontaktowy bezpośrednio do naszego działu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w zasadzie za tydzień (21.08) do serii wydawniczych mają trafić nowe tytuły ale oficjalnie nadal cisza. No pochwalcie się w końcu. Mam pytanie o zawartość wydania Uniwersum Warhammera co w nim będzie w porównaniu z wydaniem w Złotej Kolekcji?
Ekskluzywny album Oblicza Wojny? ( pewnie nie chyba że wersja elektroniczna)
Drzewa rozwoju technologii?
Obszerny kolorowy poradnik?
Dodatkowe CD o scenie bitewnej Wh40k w Polsce?

Co jeszcze trafi do PK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 19:50, Opal_P napisał:

Już w zasadzie za tydzień (21.08) do serii wydawniczych mają trafić nowe tytuły ale oficjalnie
nadal cisza. No pochwalcie się w końcu. Mam pytanie o zawartość wydania Uniwersum Warhammera
co w nim będzie w porównaniu z wydaniem w Złotej Kolekcji?
Ekskluzywny album Oblicza Wojny? ( pewnie nie chyba że wersja elektroniczna)
Drzewa rozwoju technologii?
Obszerny kolorowy poradnik?
Dodatkowe CD o scenie bitewnej Wh40k w Polsce?

Co jeszcze trafi do PK?


Wszelkie informacje na temat serii wydawniczych znajdziesz na stronie http://serie.cdprojekt.pl/

Dodatkowo informacje o planowanych wydaniach znajdziesz również na stronie głównej CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować