Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2009 o 10:12, Lutador napisał:

Wszelkie informacje na temat serii wydawniczych znajdziesz na stronie http://serie.cdprojekt.pl/

Dodatkowo informacje o planowanych wydaniach znajdziesz również na stronie głównej CDP.


Napisałem że oficjalnie nadal cisza czyli np.: na str CDP nic nie ma na ten temat. W necie jednak można trafić na ślady nadchodzącego nowego rzutu tytułów.
Natomiast str http://serie.cdprojekt.pl/ trudno powiedzieć zeby była aktualna np.: w katalogu ZK brakuje antologii Total War czy Diablo II w PK.
Dlatego pytałem.

--------->> Amperomierz
Było o tym na poprzedniej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będą zamieszczone, tak jak poprzednio, przykładowe oferty gier w związku z Giermaszem w Krakowie? I ilu (orientacyjnie) tytułów można się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 12:21, ElMundo napisał:

Czy będą zamieszczone, tak jak poprzednio, przykładowe oferty gier w związku z Giermaszem
w Krakowie? I ilu (orientacyjnie) tytułów można się spodziewać?


Będzie około 300 tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 15:01, Lutador napisał:

Będzie około 300 tytułów.

A już myślałam, że wszystko w Warszawie zawsze :D Tylko pochwalić.
Mam w związku z tą promocją kilka pytań. Czy będzie przed promocją dostępna lista ważniejszych tytułów? Jeśli już gdzieś jest to przepraszam, nie znalazłam ;-) Będą gry np. z Platynowej Kolekcji? Albo Top Sellera? Albo w ogóle z tańszych serii? No i kwestie organizacyjne - będziecie zapewne wpuszczać partiami. Czy będą jakieś ograniczenia co do czasu przebywania w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 18:05, Latimeria napisał:

> Będzie około 300 tytułów.
A już myślałam, że wszystko w Warszawie zawsze :D Tylko pochwalić.
Mam w związku z tą promocją kilka pytań. Czy będzie przed promocją dostępna lista ważniejszych
tytułów? Jeśli już gdzieś jest to przepraszam, nie znalazłam ;-) Będą gry np. z Platynowej
Kolekcji? Albo Top Sellera? Albo w ogóle z tańszych serii? No i kwestie organizacyjne
- będziecie zapewne wpuszczać partiami. Czy będą jakieś ograniczenia co do czasu przebywania
w sklepie?


Nie będzie dostępnej listy gier wcześniej, dopiero na Giermaszu.
Będą gry z serii w bardzo atrakcyjnych cenach.
Prawdopodobnie będziemy wpuszczać partiami.
Ograniczenie czasowe - w granicach rozsądku - jak rozłożysz się tam ze śniadaniem to Cię wyprosimy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 16:46, Outlander-pro napisał:


> Tak, jednak dopiero po zakończeniu Giermaszy.

A propos Giermaszy - w jakich miastach będzie się to odbywało? Teraz w Krakowie, a później?


Odpowiedzi szukajcie na stronie bard.pl

Terminy podam po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 19:43, Crew_900 napisał:

bartek00 , Czyste Niebo to nie był dodatek tylko samodzielna gra.
Moje pytanie , Czy będziecie wydawcą PL gry Stalker Zew Prypeci ?


W tej chwili nie ma jeszcze potwierdzonego polskiego wydawcy tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 21:37, crash807 napisał:

Czy wiadomo coś na temat organizowania giermaszu w innym mieście? Chodzi mi dokładnie
o Katowice bądź jakieś inne miasto na śląsku :-)


Będzie Giermasz w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 11:39, Lutador napisał:

> Czy wiadomo coś na temat organizowania giermaszu w innym mieście? Chodzi mi dokładnie

> o Katowice bądź jakieś inne miasto na śląsku :-)

Będzie Giermasz w Katowicach.



A co z Polską wschodnią? Mimo wszystko tutaj tez ludzie mają komputery i grają w gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2009 o 11:46, Citkowsky napisał:

A co z Polską wschodnią? Mimo wszystko tutaj tez ludzie mają komputery i grają w gry.


spokojnie :-) Przecież ma być giermasz we Wrocławiu :P Ja tam na razie jestem tak uradowany, że hej - giermasz w Katowicach, no i to rozumiem :-) Mają by giermasze co tydzień więc zapewne dojdą też tam ale tak czy siak pozostaje ci Wrocław ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 12:21, crash807 napisał:


> A co z Polską wschodnią? Mimo wszystko tutaj tez ludzie mają komputery i grają w
gry.

spokojnie :-) Przecież ma być giermasz we Wrocławiu :P Ja tam na razie jestem tak uradowany,
że hej - giermasz w Katowicach, no i to rozumiem :-) Mają by giermasze co tydzień więc
zapewne dojdą też tam ale tak czy siak pozostaje ci Wrocław ;p



Fajnie super ale co mnie to obchodzi szczerze powiem. Gdzie polska wschodnia a gdzie Katowice? Nawet jeżeli miał to być żart to kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2009 o 12:27, Citkowsky napisał:

Fajnie super ale co mnie to obchodzi szczerze powiem. Gdzie polska wschodnia a gdzie
Katowice? Nawet jeżeli miał to być żart to kiepski.


aa bo mi się kierunki popieprzyły, nie no miałem jakieś chwilowe zauroczenie i myślałem, że Wrocław jest na wschodzie... no ale jak ma być co tydzień to do ciebie zapewne też dojdzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować