Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2009 o 13:30, Latimeria napisał:

> Przynajmniej wydaje mi się, że takie były pierwotne założenia (mam tu na myśli pierwszy

> giermasz w Warszawie).
Też mi się tak wydaje. Wskazywał by na to długi termin oczekiwania między giermaszem
w Warszawie a Krakowie. Teraz kilka giermaszy jest już z góry zaplanowanych a wtedy nie
było co marzyć, że się pojawi giermasz poza Warszawą. Byłam mile zaskoczona, gdy się
dowiedziałam, że będzie takowy w Krakowie. I mimo iż nie poleciałam tam 5 godzin przed
otwarciem to upolowałam coś dla siebie :D

> Potem CDP dogadało się ze sklepami Bard i widocznie postanowili rosprzestrzenić
akcję.
> W jednych miastach widać im się to opłaca, gdzie indziej już nie.
No i właśnie to decyduje o tym, że jest Wrocław a nie ma np. Białegostoku (zakładając,
że tam jest Bard). Prawo rynku - sprzedaje się tam, gdzie się opłaca :P Szkoda, że nie
każdy potrafi to zrozumieć...

> A do Citkowskyego - daruj sobię chłopie, bo te narzekania nie robią na nikim wrażenia.

Zgadzam się. Ale co o tym myślę już pisałam :P

@@@Ezio - przecież niedawno był giermasz w Krakowie xD

Ale wtedy to ja nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje:/
A kiedy był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 17:56, Ezio napisał:

Ale wtedy to ja nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje:/
A kiedy był?

21 sierpnia. I 22 chyba też (ja byłam w ten pierwszy dzień). Stosunkowo niedawno. Ale kto wie, może jeszcze będzie. Zaczynało się o 12 a jak byłam o 14 to nie było dużo ludzi i spokojnie chodziłam i przebierałam w grach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wtrącać ale robicie tutaj niezły sajgon ... Konsul będzie musiał później przebierać w tych postach w poszukiwaniu pytania skierowanego do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze takie pytanie, ponieważ mają być te giermasze, to może korzystając z okazji można by na nich odbrać osobiście grę zamówioną w sklepie albo przez kupioną przez wpln.cdpprojekt.pl ? W sumie wątpię bo przecież nie będziecie wozić całego towaru ale kto pyta ten nie błądzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 12:02, crash807 napisał:

A ja mam jeszcze takie pytanie, ponieważ mają być te giermasze, to może korzystając z
okazji można by na nich odbrać osobiście grę zamówioną w sklepie albo przez kupioną przez
wpln.cdpprojekt.pl ? W sumie wątpię bo przecież nie będziecie wozić całego towaru ale
kto pyta ten nie błądzi :-)


Pytanie nie ma... odpowiedź jest w sumie oczywista -- "nie"... Ale z tym giermaszem to jakaś kpina... jeżeli faktycznie jest on 4 Września to co raz bardziej nas (myślę, że mam rację pisząc "nas" :-)) rozczarowujecie... przecież jest szkoła. Ponad połowa graczy siedzi w szkole ! Zanim młodzież wróci ze szkoły to najlepszy towar zostanie wykupiony... jakaś kpina;/ Moglibyście tez pomyśleć o graczach a nie tylko o zyskach... No chyba, że to jakaś pomyłka to przepraszam za krytykę no ale jakoś w to wątpię bo najpierw z 5 Września na 4 zostało poprawione na gram.pl a teraz na stronie cdprojekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 20:33, crash807 napisał:

Pytanie nie ma... odpowiedź jest w sumie oczywista -- "nie"... Ale z tym giermaszem to
jakaś kpina... jeżeli faktycznie jest on 4 Września to co raz bardziej nas (myślę, że
mam rację pisząc "nas" :-)) rozczarowujecie... przecież jest szkoła. Ponad połowa graczy
siedzi w szkole ! Zanim młodzież wróci ze szkoły to najlepszy towar zostanie wykupiony...


Ba, jest też praca. Jak młodzież wróci ze szkoły, to niemłodzież będzie ciągle siedzieć w robocie. Tylko że... jeśli młodzież będzie w szkole, a niemłodzież w pracy, to kto wykupi ten towar, emeryci?

Dnia 01.09.2009 o 20:33, crash807 napisał:

jakaś kpina;/ Moglibyście tez pomyśleć o graczach a nie tylko o zyskach...


Sugerujesz, że w godzinach szkolnych gry na Giermaszu będą kupować niegracze? A jeśli nie, to już chyba nikt nie będzie kupował tych gier, więc i o zysku nie ma co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie : Czy w związku z podaną w prasie informacją, iż TW: Napoleon ma kosztować aż 149 PLN można się spodziewać,że WSZYSTKIE premierowe gry CDP będą wychodziły w tej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 23:20, vale4694 napisał:

Może niech nam konsul narazie raczy odp.
Bo jak na razie to jest tylko zamieszanie i tyle :/
Także ponawiam pytanie...


Po temacie już chyba.
Giermasz w Poznaniu odbędzie się w sobotę, więc po kłopocie (chyba, że ktoś jest studentem zaocznym...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 19:14, The_Naturat napisał:

Moje pytanie : Czy w związku z podaną w prasie informacją, iż TW: Napoleon ma kosztować
aż 149 PLN można się spodziewać,że WSZYSTKIE premierowe gry CDP będą wychodziły w tej
cenie?


Nie wiem, skąd wzięła się ta informacja.

Pisaliśmy, że cena wyniesie 139,90 ( http://www.cdprojekt.pl/news/5139/Nowy_TOTAL_WAR_w_Lutym_2010)

Nie ma jednej ceny dla wszystkich naszych gier. Premiery CD Projektu ukazują się w cenach od 79pln i staramy się aby były możliwie niskie. Cena ostateczna zależy od wielu czynników i jest ustalana indywidualnie dla każej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, możliwe,że coś pomyliłem ;).

A czy istnieje możliwość uzasadnienia przez firmę CDP dlaczego taka cena? (chodzi mi o to,czy to wydanie kolekcjonerskie, zawiera jakieś dodatki, itp?).

Oraz - czy CDP będzie nadal wydawał gry firmy Blizzard, czy przesądzone zostało oddanie tej marki w ręce konkurencj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci będzie ? Premiera się zbliża a nic nie słychać żeby był wydawca . W Czystym Niebie już parę miesięcy przed było można już zamawiać, a teraz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie gry red faction : guerrilla jestem osoba niepełnosprawną i używam myszkę i klawiaturę numeryczną czy jest możliwość dowolnej konfiguracje klawiszy w sterowaniu gry np. chodzenie zamiast [w] na prawy przycisk myszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 19:23, The_Naturat napisał:

Ok, możliwe,że coś pomyliłem ;).

A czy istnieje możliwość uzasadnienia przez firmę CDP dlaczego taka cena? (chodzi mi
o to,czy to wydanie kolekcjonerskie, zawiera jakieś dodatki, itp?).

Oraz - czy CDP będzie nadal wydawał gry firmy Blizzard, czy przesądzone zostało oddanie
tej marki w ręce konkurencj?


Cena zależy od opłat licencyjnych i zawartości pudełka (czyli wszystko poza płytką z grą). Jeśli chodzi o dodatkową zawartość to podamy więcej informacji wkrótce.

Jeśli chodzi o gry Blizzarda to nie ma jeszcze informacji na temat oficjalnego polskiego wydawcy. Trwają rozmowy z dwoma firmami, jednak w tej chwili nie możemy powiedzieć nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 11:52, Crew_900 napisał:

S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci będzie ? Premiera się zbliża a nic nie słychać żeby był wydawca
. W Czystym Niebie już parę miesięcy przed było można już zamawiać, a teraz nic


Gra S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci nie ma jeszcze polskiego wydawcy. Wiem, że chcielibyście aby CDP było wydawcą, jednak nie mogę Wam tego obiecać. Trwają negocjacje i nie ma jeszcze rozstrzygnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować