Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Mam pytanie odnośnie Star trek online czy jest szansa że będzie dostępny w sklepie gram.pl?
Czy nastawiać się na kupno z zagranicy żeby równocześnie z innymi graczami zacząć zabawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mój problem dotyczy Ogniem i Mieczem a dokładnie zapisu tej gry.

W Smokeńskiej karczmie zapisałam gre opcją zapisz jako.
Po ponownym odpaleniu okazuje sie że jestem znowu w Zamoszu!!!!
Co Pan na to?
Czy to kolejny bug?

Co zrobić by gra zapisywała sie w miejcu w którym przerwałam rozgrywke {moja postać została tam gdzie ją zostawiłam} a nie cofała sie w tył do poprzedniej lokacji?
Pozdrawiam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@aliien
Sam zadawałem to pytanie i dostałem odpowiedź. CDP jest na dobrej drodze do wydania tego tytułu w Polsce. Na przyszłość lepiej sprawdzaj, czy ktoś już o to nie pytał bo być może kolejnym razem ktoś nie będzie taki miły jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 22:27, rpeg napisał:

@aliien
Sam zadawałem to pytanie i dostałem odpowiedź. CDP jest na dobrej drodze do wydania tego
tytułu w Polsce. Na przyszłość lepiej sprawdzaj, czy ktoś już o to nie pytał bo być może
kolejnym razem ktoś nie będzie taki miły jak ja :)

Jeśli o to chodzi, to w wyszukiwarce nie znalazłem, by ktoś o to pytał O.o. W każdym razie dzięki za odpowiedź :)
Edit: Używaj opcji odpowiedzi, bo gdybym z nudów nie zaglądnął tutaj, to raczej bym się nic nie dowiedział. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj otrzymałem przesyłke z EK Mass Effect 2 ale niegdzie nie moge znalesc kodów do Terminus Assault Armor (pancerz) i M-490 Blackstorm (karabin), ktore mialy byc dolaczone do gry gdzie moge znalesc te kody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@dr_nick
CDP nie wydaje w Polsce Mass Effect 2. Tym zajmuje się EA, więc te pytania należy kierować do nich lub do sklepu w którym kupiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 20:30, dr_nick napisał:

Witam dzisiaj otrzymałem przesyłke z EK Mass Effect 2 ale niegdzie nie moge znalesc kodów
do Terminus Assault Armor (pancerz) i M-490 Blackstorm (karabin), ktore mialy byc dolaczone
do gry gdzie moge znalesc te kody?



Klucz możesz pobrać wchodząc na sklep.gram.pl w zakładkę "Moje zamówienia" i klikając na link "Pobierz kod" przy numerze zamówienia z ME2 EK.
Przy czym ten link pojawi się dopiero po otrzymaniu przez nas płatności za to zamówienie.

Jeśli płatność przy odbiorze, to trzeba poczekać, aż firma kurierska UPS przeleje na nasze konto pieniądze pobrane od Ciebie, a to zwykle następuje w ciągu 3-7 dni od odebrania i opłacenia paczki przez klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:37, GringoG3 napisał:

Czy planujecie wydać Edycje Kolekcjonerską gry Arcania A Gothic Tale ?


Po pierwsze:Nie jest znany polski wydawca Arcania:A Gothic Tale (gothic 4)
Po drugie:Jeszcze nie zapowiedziano edycji kolekcjonerskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 21:33, bobobo napisał:

Po pierwsze:Nie jest znany polski wydawca Arcania:A Gothic Tale (gothic 4)
Po drugie:Jeszcze nie zapowiedziano edycji kolekcjonerskiej :)


Po pierwsze bądź pewny zanim coś napiszesz. CD Projekt będzie wydawcą tej gry.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41817&tpage=23 (Post 450)

Po drugie nie pytałem Ciebie byle użytkownika forum tylko migem (Konsula CD Projekt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie trochę nie na temat. Czy szanowny konsul w ogóle zamierza odpowiadać na pytania? Ostatnio udzielił pan odpowiedzi prawie miesiąc temu, a na stronie głównej konsulatu jest napisane, że pełni pan dyżur co poniedziałek. Więc? Zagląda pan tu czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 15:16, PabloZ_94 napisał:

Mam pytanie dotyczące gry Ghostbusters. Czy gra w wersji na PC ukazała/ukaże się w Polsce?


Gra Ghostbusters znajdowała się w planie wydawniczym Atari Europe. Europejski oddział Atari został przejęty przez Namco Bandai, którego partnerem w naszym kraju jest Cenega Poland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować