Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2010 o 15:47, moonman napisał:

Czy Król Artur w Platynie zawiera dodatkowe kampanie: King Arthur: The Saxons


Hej, Król Artur w Platynie nie zawiera dodatkowych kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 23:03, Vojtas napisał:

Kiedy będzie premiera Gray Matter? Moglibyście rzucić info, że premiera w Polsce będzie
opóźniona. :/ Czekam na tę grę.


W najbliższych dniach podamy oficjalną datę premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 19:39, rpeg napisał:

Jak to dobrze, że w końcu w konsulacie jest osoba od CDP, która nie olewa pytań i odpowiada
terminowo. Dzięki Ci za to Miliydan :).

Ponowie jeszcze pytanie, ale w sprawie Disciples III. Miałbym chrapkę na jakąś spatchowaną
reedycję . Wiadomo coś o tym? :)


Disciples III jak każdy wielki hit doczeka się reedycji, która zawierać będzie wszystkie najnowsze patche. Trochę cierpliwości :) Jak sądzisz do jakiej serii ta gra trafi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2010 o 08:44, Miliydan napisał:

Disciples III jak każdy wielki hit doczeka się reedycji, która zawierać będzie wszystkie
najnowsze patche. Trochę cierpliwości :) Jak sądzisz do jakiej serii ta gra trafi? ;)

Ja bym chętnie zobaczył Złotą Kolekcję (Wszystkie części gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 15:30, karolekx23x napisał:

A jak bedzie z grą Two Worlds , czy 12 listopada jest utrzymane , czy nie zostanie przesunięta
premiera ?


Możesz być spokojny i szykować się na ostre granie w weekend. Two Worlds 2 nieźle pozamiata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 15:35, Miliydan napisał:

> A jak bedzie z grą Two Worlds , czy 12 listopada jest utrzymane , czy nie zostanie
przesunięta
> premiera ?

Możesz być spokojny i szykować się na ostre granie w weekend. Two Worlds 2 nieźle pozamiata!


Dzieki za odpowiedz a czy nieźle pozamiata to się okaże po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 15:51, karolekx23x napisał:

Dzieki za odpowiedz a czy nieźle pozamiata to się okaże po premierze.


Oj uwierz mi, że niejednemu szczęka opadnie :) Bez fałszywej skromności, to będzie jedno z najlepszych RPG w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 16:16, Woo-Cash napisał:

Drogi Miłoszu, jak wygląda sprawa z lokalizacji Mass Effect 2 na PS3?


Mass Effect 2 jest grą Electronic Arts - to z nimi należy kontaktować się w sprawie polonizacji tego tytułu (podobnie jak w przypadku Dragon Age 1 czy 2).
CD Projekt nie jest wydawcą gry Mass Effect 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 08:44, Miliydan napisał:

Disciples III jak każdy wielki hit doczeka się reedycji, która zawierać będzie wszystkie
najnowsze patche. Trochę cierpliwości :) Jak sądzisz do jakiej serii ta gra trafi? ;)


Stawiam na platynę ;) W każdym razie czekam na D3 i dodatki do NVN. A TW2 już zamówione. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie Two Worlds II !

Kiedy CDp wyjaśni sprawę z tym ze przed premierą zostało zatajone , że większość mapy jest niedostępna dla gracza singleplayer ???

I przecież zapewnienia były ze gra z zadaniami starczy na ponad 100 godzin a świat w grze jest ogromny.

Mam tylko nadzieje ze na pytanie odpowiecie jak najszybciej .
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 20:06, gumisfajnymis napisał:

Mam pytanie w sprawie Two Worlds II !

Kiedy CDp wyjaśni sprawę z tym ze przed premierą zostało zatajone , że większość mapy
jest niedostępna dla gracza singleplayer ???

I przecież zapewnienia były ze gra z zadaniami starczy na ponad 100 godzin a świat w
grze jest ogromny.

Mam tylko nadzieje ze na pytanie odpowiecie jak najszybciej .
Pozdrawiam

Witam,
CD Projekt niczego nie ukrywał i pierwszy raz spotykam się z takimi zarzutami. To, że pewne obszary gry dostępne są tylko w trybie dla wielu graczy jest czymś całkowicie normalnym i stosowanym przez twórców gier od dawna. Świat w grze jest naprawdę ogromny i chcąc odkryć jego wszystkie tajemnice 100 godzin może okazać się niewystarczająco długim czasem.
Mam nadzieje, że odpowiedziałem dość szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 17:03, rpeg napisał:

> Disciples III jak każdy wielki hit doczeka się reedycji, która zawierać będzie wszystkie

> najnowsze patche. Trochę cierpliwości :) Jak sądzisz do jakiej serii ta gra trafi?
;)

Stawiam na platynę ;) W każdym razie czekam na D3 i dodatki do NVN. A TW2 już zamówione.
:)


A my stawiamy na takich graczy jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 20:40, rafi116 napisał:

A co z Alpha Protocol? Sporo mniej teraz egzemplarzy na allegro , więc mam nadzieje ,
że szykuje się reedycja. Dobrze czuje? :)


Alpha Protocol jest tytułem, który z pewnością doczeka się reedycji. Kiedy gra trafi do jednej z naszych serii wydawniczych nie mogę powiedzieć. Proszę Cie zatem o wyrozumiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować