Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Witam
Ja się chciałbym zapytać co do EK Wiedźmina 2 .
Ile sztuk w ogóle będzie tej wspaniałej edycji i jaka mniej więcej będzie cena , czy będzie przekraczać 200 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce (09.12.2010) ma być rosyjska premiera dodatku do Disciples 3, Disciples 3: Ressurection. Nie widziałem jednak w planie wydawniczym tejże gry, stąd pytanie: kiedy będzie premiera tego dodatku w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
W innym sklepie niż gram.pl zamówiłem grę Neverwinter Nights 2 + Maska Zdrajcy + Gniew Zehira + Wrota Zachodu (Złota Kolekcja). Link do strony gram.pl z tą grą: http://www.gram.pl/sk5_9QzgGe4_Neverwinter_Nights_2_Maska_Zdrajcy_Gniew_Zehira_Wrota_Zachodu.html
Przy okazji - jest ona teraz w sklepie gram.pl niedostępna. Otrzymałem maila od sklepu, gdzie kupiłem grę:

"W Państwa zamówieniu o numerze #xxx znajduje się produkt: Neverwinter Nights 2 + Maska Zdrajcy + Gniew Zehira + Wrota Zachodu którego data premiery/dostęności została przesunięta. Stara data premiery: piątek 19 listopada, 2010 Nowa data przewidywanej premiery: piątek 03 grudnia, 2010"
Dlaczego data premiery tego wydania została przesunięta? Czy rzeczywiście na 3 grudnia gry zostaną rozesłane do sklepów? Kiedy gra będzie dostępna w sklepie gram.pl?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 18:01, karolekx23x napisał:

Witam
Ja się chciałbym zapytać co do EK Wiedźmina 2 .
Ile sztuk w ogóle będzie tej wspaniałej edycji i jaka mniej więcej będzie cena , czy
będzie przekraczać 200 zł


Hej, tutaj znajdziesz odpowiedzi na dręczące Cie pytania: http://wiedzmin2.gram.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pytania odnośnie reedycji AoE III, Worms 4 oraz premiery dodatku do Disciples III mogę jedynie odpowiedzieć, że pracujemy nad tym. Kiedy pojawią się konkrety z pewnością będziemy o tym informować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 11:27, Miliydan napisał:

Na pytania odnośnie reedycji AoE III, Worms 4 oraz premiery dodatku do Disciples III
mogę jedynie odpowiedzieć, że pracujemy nad tym. Kiedy pojawią się konkrety z pewnością
będziemy o tym informować :)

Ok, dzięki czekam z niecierpliwością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 18:09, Pioruns napisał:

Czy otrzymam odpowiedź na moje pytanie odnośnie Neverwinter Nights 2 + Maska Zdrajcy
+ Gniew Zehira + Wrota Zachodu (Złota Kolekcja)?


Oczywiście. Jak zapewne zauważyłeś odpowiadam na wszystkie pytania. Po to tutaj jestem :) Odpowiedź na Twoje pytania wymaga dodatkowego przepytania kilku osób w CDP, więc proszę Cie o troszkę cierpliwości, OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Co z nowym dodatkiem do "SpellForce 2"? Będzie?

2. Dałoby radę zrobić jakieś zbiorcze wydanie "Guild Wars" (Kolekcja Wszech Czasów, Złota Kolekcja)?

3. Czy będzie reedycja pierwszego F.E.A.R.?

4. Czy w tym roku Wasze gry będą dostępne w Biedronce na Mikołaja/Gwiazdkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 13:47, Inuki napisał:

1. Co z nowym dodatkiem do "SpellForce 2"? Będzie?

O takich sprawach zawsze informujemy za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz informacji prasowych.Inną drogą nie uzyskasz odpowiedzi na to pytanie, więc polecam bacznie śledzić newsy :)

Dnia 21.11.2010 o 13:47, Inuki napisał:

2. Dałoby radę zrobić jakieś zbiorcze wydanie "Guild Wars" (Kolekcja Wszech Czasów, Złota Kolekcja)?

Oczywiście, że możemy zrobić takie wydanie. Obecnie jednak nic takiego nie planujemy

Dnia 21.11.2010 o 13:47, Inuki napisał:

3. Czy będzie reedycja pierwszego F.E.A.R.?

Nie planujemy reedycji pierwszego F.E.A.R

Dnia 21.11.2010 o 13:47, Inuki napisał:

4. Czy w tym roku Wasze gry będą dostępne w Biedronce na Mikołaja/Gwiazdkę?

Odpowiem w najbliższym możliwym terminie, muszę złapać kilku bosów z działu handlowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 17:39, mikins napisał:

Czy z premierą Gray Matter jest wszystko w porządku i odbędzie się ona w tym tygodniu,
jak zapowiadano?:)


Hej, premiera Gray Matter odbędzie się 26.11.2010 tak jak zaplanowaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 12:29, rafi116 napisał:

A czy w tym roku na Mikołaja będzie wyprzedaż gier w Biedronce tak jak to było w poprzednich
latach


W tym roku, podobnie jak w ubiegłym będzie wyprzedaż gier w Biedronce. Pojawi się kilka naprawdę fajnych tytułów w bardzo niskiej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 10:31, Miliydan napisał:

> Czy otrzymam odpowiedź na moje pytanie odnośnie Neverwinter Nights 2 + Maska Zdrajcy

> + Gniew Zehira + Wrota Zachodu (Złota Kolekcja)?

Oczywiście. Jak zapewne zauważyłeś odpowiadam na wszystkie pytania. Po to tutaj jestem
:) Odpowiedź na Twoje pytania wymaga dodatkowego przepytania kilku osób w CDP, więc proszę
Cie o troszkę cierpliwości, OK?


Nie ma ustalonej daty premiery zk neverwinter nights 2 + dodatki. Obecnie wciąż trafią rozmowy z globalnym wydawcą w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 09:01, Miliydan napisał:

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym będzie wyprzedaż gier w Biedronce. Pojawi się kilka
naprawdę fajnych tytułów w bardzo niskiej cenie :)


A w jaki sposób będą zapakowane gry... Będzie to coś takiego jak ostatnio, czyli pudełko DVD z płytą czy też może wrócą stare czasy i duży kartonowy box i loteria jaka edycja gry w środku? Choć ta pierwsza opcja mi się wydaje bardziej prawdopodobna.
Tak czy inaczej jedno i drugie rozwiązanie ma swoje plusy i minusy więc obojętnie jakby nie było będę zadowolony jeśli tytuły nie zawiodą. Ale z tego co przeczytałem nie powinniśmy się o to martwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 16:56, dave03 napisał:

> W tym roku, podobnie jak w ubiegłym będzie wyprzedaż gier w Biedronce. Pojawi się
kilka
> naprawdę fajnych tytułów w bardzo niskiej cenie :)

A w jaki sposób będą zapakowane gry... Będzie to coś takiego jak ostatnio, czyli pudełko
DVD z płytą czy też może wrócą stare czasy i duży kartonowy box i loteria jaka edycja
gry w środku? Choć ta pierwsza opcja mi się wydaje bardziej prawdopodobna.
Tak czy inaczej jedno i drugie rozwiązanie ma swoje plusy i minusy więc obojętnie jakby
nie było będę zadowolony jeśli tytuły nie zawiodą. Ale z tego co przeczytałem nie powinniśmy
się o to martwić ;)


Co i jak z biedronką mogę napisać nawet teraz. Pytanie czy chcesz bym Ci zepsuł niespodziankę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 23:15, Miliydan napisał:

Co i jak z biedronką mogę napisać nawet teraz. Pytanie czy chcesz bym Ci zepsuł niespodziankę?
;)


Mi możesz zepsuć ;) Napisz na GG ( w podpisie ), lub jako spoiler i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mógłbyś zaspojlerować odpowiedź na moje pytanie ;) Kto będzie chciał mieć niespodziankę ten będzie ją miał, a kto nie ten sobie sprawdzi :)
A czy jest jeszcze możliwość podania tytułów jakie się pojawią? Domyślam się że będą to gry w większości (a może i nawet wszystkie ) z Extra Klasyki, bo z wyższych serii to by się wam raczej nie opłacało wrzucać :P Ja bym się bardzo ucieszył m.in. z Test Drive Unlimited z dodatkiem (oczywiście w osobnych pudełkach, bo razem to raczej nierealne przy tej niskiej cenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować