Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Cóż, jestem zdruzgotany. Kiedy przeczytałem, że nie ma szans na Giermasz "w najbliżsyzym czasie", szczerze się załamałem, stąd moje pytanie: czy "najbliższy czas", to tak naprawdę "czekajcie se do następnego roku, nie mamy teraz czasu", czy może "są szanse, ale później, jesienią, te rzeczy"?
Bardzo, bardzo cieszyłbym się z Giermaszu w tym roku (I TYLKO SPRÓBUJCIE OPUŚCIĆ KRAKÓW!), a dodając do tego zawsze wzorową "frekwencję" na nim sądzę, iż i dla innzch bzbz to miz gest...
(Oby odpowiedź była pozytywna).
Pozdrawiam,
Byl

Edit.
@Pobite_gary - ale ten rok to nie koniecznie najbliższy czas, stąd też moje, jak i zapewne kolegi EX'a, pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 17:07, zaqwes napisał:

Witam,
Chciałem się zapytać czy CD PROJEKT ma plany wydania jakiejś reedycji gry Neverwinter
Nights 2 wraz z dodatkami?


Hej, udzieliłem już odpowiedzi na podobne pytanie. Niestety nie posiadamy już praw do wydawania tych tytułów, ale intensywnie pracujemy nad ich odzyskaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze raz udzielić odpowiedzi w temacie organizacji "giermaszów". Nie planujemy w 2011 roku organizować tego typu imprez, jeśli te plany ulegną zmianie poinformujemy o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanie posiadam oryginalną wersję act of war (złota edycja) i po 2 zainstalowaniach gra już nie chodzi ( zainstalowałem kiedyś potem usunąłem i znów zainstalowałem na 1 komputerze ) wszystko sie instaluje ale potem jest błąd. gra pochodzi z seri topseler i ma już ze 3 lata ostatnio przemierzałem swoje pułki i chciałem w nią pograć jednak nie działa, a płyta jak nówka żadnej ryski. ponadto identyczny problem ma mój kolega razem kupiliśmy gry i ma to samo, a 3 kupił już w innej kolekcji ( taniej) ale też am ten problem. To jakieś zabezpieczenie czy żart bo jak tak to nie śmieszny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 10:13, Miliydan napisał:

Hej, udzieliłem już odpowiedzi na podobne pytanie. Niestety nie posiadamy już praw do
wydawania tych tytułów, ale intensywnie pracujemy nad ich odzyskaniem.


To dobrze, naprawdę, trzymamy za Was kciuki :) Ale kiedy możemy oczekiwać jakiś dokładniejszych informacji na ten temat? To jest kwestia miesiąca, trzech czy już raczej na rok 2012?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 20:24, vinnere napisał:

mam małe pytanie posiadam oryginalną wersję act of war (złota edycja) i po 2 zainstalowaniach
gra już nie chodzi ( zainstalowałem kiedyś potem usunąłem i znów zainstalowałem na 1
komputerze ) wszystko sie instaluje ale potem jest błąd. gra pochodzi z seri topseler
i ma już ze 3 lata ostatnio przemierzałem swoje pułki i chciałem w nią pograć jednak
nie działa, a płyta jak nówka żadnej ryski. ponadto identyczny problem ma mój kolega
razem kupiliśmy gry i ma to samo, a 3 kupił już w innej kolekcji ( taniej) ale też am
ten problem. To jakieś zabezpieczenie czy żart bo jak tak to nie śmieszny ...


Hej, w tej sprawie sugeruje Ci skontaktować się telefonicznie z naszym działem Pomocy Technicznej w godzinach 10-17 pod numerem telefonu (22) 487 57 58 lub (22) 519 69 66.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 21:05, Evertsen_Dante napisał:

To dobrze, naprawdę, trzymamy za Was kciuki :) Ale kiedy możemy oczekiwać jakiś dokładniejszych
informacji na ten temat? To jest kwestia miesiąca, trzech czy już raczej na rok 2012?


Uwierz mi, że jeśli miałbym informacje, o które pytasz to z chęcią bym się nimi podzielił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 21:05, Evertsen_Dante napisał:

To dobrze, naprawdę, trzymamy za Was kciuki :)

Nie tylko ty.
>Ale kiedy możemy oczekiwać jakiś dokładniejszych

Dnia 26.06.2011 o 21:05, Evertsen_Dante napisał:

informacji na ten temat? To jest kwestia miesiąca, trzech czy już raczej na rok 2012?

Ja bym na Twoim miejscu przygotował się, że nigdy. Albo gdzieś za rok.
Cenega jest wyłącznym partnerem Namco Bandai (niegdyś Atari Europe) w Polsce, więc CDP musiałby jakoś sprytnie ominąć masę śmiesznych paragrafów, żeby dorwać te gry z powrotem.
Istnieje (wg mnie) chyba szansa na podpisanie umowy nie z Atari a z Hasbro (Wizards of the Coast). Jeśli to im się uda, to chyba już wiele nie będzie nas dzieliło od kupienia tych gier w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 10:13, Miliydan napisał:

Hej, udzieliłem już odpowiedzi na podobne pytanie. Niestety nie posiadamy już praw do
wydawania tych tytułów, ale intensywnie pracujemy nad ich odzyskaniem.


No to świetnie. Od listopada 2010 czekam, aby kupić tą grę (czyli Neverwinter Nights 2 + Maska Zdrajcy + Gniew Zehira + Wrota Zachodu), ale jak widać, będę musiał dalej jechać na piracie - na polskich serwerach NWN2 nie mogę grać. Trudno, tak wygląda rynek gier w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 22:54, Assassin3 napisał:

wie ktos kiedy wyjdzie gothic 4 nax360? premiera dawno byla a pl daje nie ma ;/

Arcania: Gothic 4 na Xboxa 360 w polskiej wersji językowej nie zostanie wydana w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 02:35, Pioruns napisał:

No to świetnie. Od listopada 2010 czekam, aby kupić tą grę (czyli Neverwinter Nights
2 + Maska Zdrajcy + Gniew Zehira + Wrota Zachodu), ale jak widać, będę musiał dalej jechać
na piracie - na polskich serwerach NWN2 nie mogę grać. Trudno, tak wygląda rynek gier
w Polsce.


Te gry wciąż dostępne są w wybranych sklepach internetowych. Jak zapewne się orientujesz, granie na pirackich egzemplarzach jest przestępstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, prawa do wydawania gier Kalypso Media przejęła Cenega, na co wskazują m. in. plany wydawania Boulder Dash XL. Pytanko: czy to oznacza, że nie ma z waszej strony Szans na wydanie Tropico 4? W takim razie co wam zostało oprócz Disney''a i THQ. Wygląda na to, że na wydawaniu gier położyliście lagę widząc dochodowość produkcji własnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 23:42, ElMundo napisał:

Z tego co widzę, prawa do wydawania gier Kalypso Media przejęła Cenega, na co wskazują
m. in. plany wydawania Boulder Dash XL.

Cenega jest partnerem Kalypso, ale nie wyłącznym.
CDP również wydaje gry od Kalypso (Dungeons i The First Templar).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym się dowiedzieć, czy jest jakaś możliwość kupna edycji kolekcjonerskiej wiedźmina 1?Albo czy będzie taka możliwość?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 10:03, husarz07 napisał:

Witam

Chciałbym się dowiedzieć, czy jest jakaś możliwość kupna edycji kolekcjonerskiej wiedźmina
1?Albo czy będzie taka możliwość?

Pozdrawiam


Witam, niestety Edycja Kolekcjonerska pierwszej części gry Wiedźmin nie jest już dostępna w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele jest osób, które posiadają ek wiedźmina 2,jednakże nie posiadają ek 1.Czy jest możliwość, że ta edycja będzie w jakiejś formie dostępna, albo będzie robiona przez jakiś czas na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zamierzacie kontynuować (po 1. sezonie Sam i Max) współpracę z Telltale Games, w celu wydania takich gier jak: Back To Future (The Game), Jurassic Park czy Walking Dead? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 11:08, husarz07 napisał:

Wiele jest osób, które posiadają ek wiedźmina 2,jednakże nie posiadają ek 1.Czy jest
możliwość, że ta edycja będzie w jakiejś formie dostępna, albo będzie robiona przez jakiś
czas na zamówienie.


Przykro mi, nie planujemy takiego rozwiązania. Wyjątkowość EK polega mi. na tym, że jest wydawana w ograniczonej ilości i jeśli nie kupi się jej w danym momencie, to potem może stać się już niedostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 13:52, 4YoU napisał:

Czy zamierzacie kontynuować (po 1. sezonie Sam i Max) współpracę z Telltale Games, w
celu wydania takich gier jak: Back To Future (The Game), Jurassic Park czy Walking Dead?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :) .


Hej, dzięki za pytanie. Niestety nie mamy w planach wydawać gier, o których wspomniałeś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować