Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Witam,
W związku z informacją o braku Afterfall: Insanity na wrześniowej konferencji CDP czy można prosić o więcej szczegółów? Chodzi mi głównie o powody, dla których nie będzie prezentowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam jedno pytanie... Jesteście wydawcą m.in. THQ, a jest pewna gra, której jeszcze nie zapowiedzieliście, że będzie wydana od was... Chodzi o grę WWE''12, coraz bliżej premiera, a jedyny Pre-Order to na allegro sprowadzany zza granicy...Ostatnie części serii pojawiły się m.in. właśnie na gram.pl, więc mam cichą nadzieję, że i tym razem się to powiedzie i uda się wydać ów grę w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 06:08, bugs14 napisał:

Witam, mam jedno pytanie... Jesteście wydawcą m.in. THQ, a jest pewna gra, której jeszcze
nie zapowiedzieliście, że będzie wydana od was... Chodzi o grę WWE''12, coraz bliżej
premiera, a jedyny Pre-Order to na allegro sprowadzany zza granicy...Ostatnie części
serii pojawiły się m.in. właśnie na gram.pl, więc mam cichą nadzieję, że i tym razem
się to powiedzie i uda się wydać ów grę w Polsce.


Hej, uda się już niebawem pojawi się więcej informacji o polskim wydaniu oraz uruchomimy pre-order :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 23:53, Balubalu napisał:

Witam,
W związku z informacją o braku Afterfall: Insanity na wrześniowej konferencji CDP czy
można prosić o więcej szczegółów? Chodzi mi głównie o powody, dla których nie będzie
prezentowany.


Witam, odpowiedziałem już na to pytanie w wątku Patryka Hamerlaka z NEG. Jako polski wydawca gry chcemy pokazać ją właśnie w polskiej wersji językowej, a ta nie będzie gotowa na dzień 22 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 09:17, Miliydan napisał:

Hej, uda się już niebawem pojawi się więcej informacji o polskim wydaniu oraz uruchomimy
pre-order :)


Dzięki wielkie za odpowiedź, teraz mogę spokojnie czekać i mieć pewną przesyłkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z tym, że CD Projekt ponownie wydaje gry Blizzarda można się spodziewać, że do planu wydawniczego trafi Diablo 1 wraz z dodatkiem Hellfire?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 16:13, zaqwes napisał:

Czy w związku z tym, że CD Projekt ponownie wydaje gry Blizzarda można się spodziewać,
że do planu wydawniczego trafi Diablo 1 wraz z dodatkiem Hellfire?


Na Hellfire niema szans bo są kłopoty z licencją. Dodatek robiła Sierra która już nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 16:13, zaqwes napisał:

Czy w związku z tym, że CD Projekt ponownie wydaje gry Blizzarda można się spodziewać,
że do planu wydawniczego trafi Diablo 1 wraz z dodatkiem Hellfire?


Hej, dokładamy wszelkich starań, by Diablo 1 wraz z dodatkiem Hellfire trafiły do naszego planu wydawniczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 19:22, moonman napisał:

czy CDProjekt wyda dodatek do Króla Artura: King Arthur: Fallen Champions ?


Witaj, nie planujemy wydawać dodatku Fallen Champions do gry Król Artur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 07:57, Pepego napisał:

Czy po wydaniu finalnej wersji gry Minecraft, zostanie ona sprzedawana w serii "Grywalność
ponad Wszystko" ?


Pracujemy nad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pytanie już zostało kiedyś zadane w tym wątku, ale nie było na nie odpowiedzi. Czy zamierzacie może wydać Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress? Jeśli już byliście wydawcą podstawki, to trochę dziwnie byłoby gdybyście zrezygnowali z wydania dodatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 12:29, buggeer napisał:

Mimo zaprzeczeń Konsula CDP, merlin.pl uparcie twierdzi, że Legendy RPG są dostępne w
eXtra klasyce: http://merlin.pl/Legendy-RPG-eXtra-Klasyka-Gold_Atari/browse/product/8,938394.html


To jest niemożliwe, gdyż LEGENDY RPG nie ukazały się w w ramach serii eXtra Klasyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować