Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2011 o 13:40, bartek00 napisał:

witam cd projekt wyda w polsce afterfall insanity na pc czy bedzie tylko w dystrybucji
cyfrowej będzie pudełkowa


Oczywiście, że wydamy grę w pudełkowej edycji! Szczegóły wydania ujawnimy już wkrótce. Data premiery wersji pudełkowej jest taka sama, jak wersji dostępnej w cyfrowej dystrybucji czyli 25.XI.2011r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 19:34, Nalfein napisał:

Czy w związku z podpisaniem umowy z Larian wydacie sam dodatek do Divinity 2?


Hej, nie będziemy wydawcą tego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 16:44, Marcin321 napisał:

Pytanie już zostało kiedyś zadane w tym wątku, ale nie było na nie odpowiedzi. Czy zamierzacie
może wydać Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress? Jeśli już byliście wydawcą
podstawki, to trochę dziwnie byłoby gdybyście zrezygnowali z wydania dodatku :)


Hej, trochę Cię zaskoczę, bo temat nie jest jeszcze rozstrzygnięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są jeszcze jakieś szanse na dystrybucję Diablo 1 albo nocną premierę Diablo 3? A i jeszcze jedno. Czy w serii z grami indie (grywalność ponad wszystko czy jakoś tak) znajdzie się minecraft?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopisuje się do pytania o Diablo I.
A moje pytanie brzmi czy lub dlaczego Tropico 3 i 4 na x jest w języku angielskim skoro na pc są polskie napisy?? taki to problem napisy na x wrzucić?? czy bierzecie udział w programie który ma na celu zastąpić język polski angielskim??
To naprawdę nie był by wielki koszt dodania napisów do wersji na 360 a sprzedała by się w większej ilości to mnie powstrzymało od kupienia gry a szkoda bo uwielbiam Tropico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 19:17, diaspora01 napisał:

Dopisuje się do pytania o Diablo I.
A moje pytanie brzmi czy lub dlaczego Tropico 3 i 4 na x jest w języku angielskim skoro
na pc są polskie napisy?? taki to problem napisy na x wrzucić?? czy bierzecie udział
w programie który ma na celu zastąpić język polski angielskim??
To naprawdę nie był by wielki koszt dodania napisów do wersji na 360 a sprzedała by się
w większej ilości to mnie powstrzymało od kupienia gry a szkoda bo uwielbiam Tropico


Diablo 1 by się przydało.
Co do napisów na klocku - to są koszta. Po dodaniu czegokolwiek do gry na Xa trzeba wysłać produkt do MS na certyfikację i pewnie zrobić jeszcze kilka innych rzeczy.
Zastąpienie polskiego w grach i filmach angielskim - marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam pytanie odnośnie wydania gry Neverwinter Nights Kolekcja Wszech Czasów.
Czy planowane jest wznowienie serii? W sklepie Merlin była ta gra dostępna przez pewien czas. Wg. nich wydana zostanie w edycji Nowa Platynowa Kolekcja (termin minął 15 września bodajże). Zamówiłem u nich więc tę grę. Po pewnym czasie serwis odrzucił moje zamówienie i stwierdzili, że ta gra nie jest dostępna u ich dostawców. Stąd moje pytanie, czy planowana jest w przyszłości jakaś reedycja tego wydania z dodatkami, artbookami, mapami itp. (czyli taka jak to było w wydaniu premierowym Kolekcji Wszech Czasów) ? Obecnie ciężko dostać te wydanie (poza sporadycznymi aukcjami np. na allegro) a nie ukrywam, że mi na nim zależy.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
Piotr Wróblewski
szczypiorofix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 13:39, donard napisał:

Czy są jeszcze jakieś szanse na dystrybucję Diablo 1 albo nocną premierę Diablo 3? A
i jeszcze jedno. Czy w serii z grami indie (grywalność ponad wszystko czy jakoś tak)
znajdzie się minecraft?


Hej, pracujemy nad powrotem Diablo I do naszego planu wydawniczego. Jeśli chodzi o nocną premierę Diablo 3 to jest jeszcze za wcześnie, by deklarować cokolwiek w tej sprawie. Bardzo chcemy wydać Minecraft''a w serii Grywalność Ponad Wszystko, niestety nie mogę jeszcze zapewnić, że na 100% tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 09:45, giermkowy_giermek napisał:

Witam,
chciałem się zapytać czy planowana jest edycja kolekcjonerska gry Afterfall:Insanity
i jeśli tak to kiedy będziemy mogli się o niej więcej dowiedzieć?


Hej,
oczywiście, że będzie wypasiona Edycja Kolekcjonerska Afterfall: InSanity, której skład ogłosimy do końca października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=> Szczypiorofix

Hej, niestety gra nie jest w naszym planie wydawniczym i w najbliższym czasie nie zanosi się na zmiany w tym temacie. Staramy się o powrót serii NWN do naszej oferty, ale jest to trudny i wymagający czasu proces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 14:21, Solostran napisał:

Odpowiem za Michała - gra wymaga aktywacji w Steam, jeśli chodzi o blokadę regionalną,
aktywacja możliwa jest tylko na terenie Polski.


Wielkie dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować