Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2011 o 16:24, nisse napisał:

Niedługo koniec pażdziernika. Co z zapowiadaną "WYPASIONĄ" Edycją Kolekcjonerską Afterfall:insanity?


Skład edycji jest zamknięty, elementy się produkują, niestety potrzymamy Was jeszcze kilka dni w niepewności. Prezentacja wizualizacji ze składem Edycji Kolekcjonerskiej Afterfall: InSanity odbędzie się w przeciągu kilku najbliższych dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedż. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy CD Projekt planuje jakąś konferencję odnośnie Afterfall:insanity. Jak wiadomo na wrześniowej konferencji zabrakło Afterfall:insanity a więc wypadałoby to nadrobić. Do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 16:48, nisse napisał:

Dzięki za odpowiedż. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy CD Projekt planuje jakąś konferencję
odnośnie Afterfall:insanity. Jak wiadomo na wrześniowej konferencji zabrakło Afterfall:insanity
a więc wypadałoby to nadrobić. Do usłyszenia.


Hej, nie planujemy konferencji dedykowanej Afterfall :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
W ostatnich tygodniach października do serii eXtra Klasyka miały trafić: Warhammer 40,000 Dawn of War: Uniwersum oraz Warhammer 40,000 Dawn of War II: Chaos Rising.
Na kiedy jest planowane ich wydanie w serii EK, gdyż chyba jeszcze nie trafily w tej serii do sprzedaży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Miałbym dwa pytania.
- Czy zamierzacie wydać w najbliższym czasie dodatek Arcania: Fall of Setarrif?
- Drugie pytanie dotyczy Saints Row: The Third. Czy pakiet hiperordynaryjny Profesora Genki będzie podobnie jak w innych sklepach na świecie dodawany jako gratis do każdego pre-ordera, czy będzie można go nabyć wyłącznie w edycji specjalnej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczepię się pod pytanie Donarda.

Jeśli macie zamiar wydać EK, to interesuje mnie kwestia pierwszego Trine''a. Obecnie sprzedawany jest bez klucza steam. Jeśli twórcy w EK dorzucą Trine''a z kluczem Steam, to czy w naszej wersji EK, też będzie wtedy ta możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Nie zamierzamy wydawać dodatku Arcania: Fall of Setarif. Jeśli chodzi o o pakiet hiperordynaryjny Profesora Genki będzie dostępny w edycji specjalnej na konsole i PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 21:18, donard napisał:

Powitać. Wydacie EK Trine 2 w polsce?


Witaj :) Niestety nie będziemy wydawcą gry Trine 2 w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dacie jakiekolwiek informacje o kolekcjonerce Afterfall: Insanity. Mieliście ujawnić zawartość do końca października (jeśli dobrze pamiętam). A tu klops!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według mnie, kolekcjonerka baaardzo średnia. Bardzo podobna do tej Metro. Mi się nie podoba i nie kupię, niestety. Przede wszystkim z powodu demobilowego staffu, którego nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy gra Afterfall: Insanity będzie udostępniona polskim serwisom branżowym do recenzji i dlaczego wersja preview (dwa pierwsze rozdziały z gry) nie była rozesłana do polskich serwisów mówiących o grach komputerowych?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)
Czy mogę liczyć na to, że Crusader Kings II znajdzie się w planie wydawniczym CD Projektu?
Ogólnie, czy w przyszłym roku gry Paradoxu znajdą się w ofercie CDP?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 10:35, giermkowy_giermek napisał:

Kiedy gra Afterfall: Insanity będzie udostępniona polskim serwisom branżowym do recenzji
i dlaczego wersja preview (dwa pierwsze rozdziały z gry) nie była rozesłana do polskich
serwisów mówiących o grach komputerowych?

pozdrawiam


Egzemplarze recenzenckie gry Afterfall: InSanity trafią w ręce dziennikarzy po premierze gry, czyli 25 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować