Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Witam, przed przeczytaniem dalszej części posta gorąco zachęcam do zapoznania się z treścią tego niusa:
http://www.gram.pl/news_8AfrJ,i2_Szef_CD_Projektu_wzywa_do_porzucenia_DRM_u.html

Otóż od dnia premiery Wiedźmina 2 (a dokładnie od chwili rozpakowania przeze mnie Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2) bezskutecznie usiłuje reklamować jeden z elementów tego ekskluzywnego i drogiego zestawu widocznego na załączonych zdjęciach.
Pozwolę sobie zacytować akapit z w/w news’a:

„Iwiński zaznacza przy tym, że CD Projekt eksperymentował ze wszystkimi dostępnymi rodzajami zabezpieczeń, ale żadne z nich się nie sprawdziło. Jego zdaniem skuteczną metodą na walkę z piractwem jest zapewnienie wysokiej wartości oferowanego produktu. - Wydanie gry można chociażby wzbogacić o elementy kolekcjonerskie - mówi. Tak właśnie zrobiono z Wiedźminem 2.”

I teraz mój gorący apel – uprzejmie proszę o wybicie złotymi literami zdania-klucza z powyższego cytatu – Skuteczną metodą na walkę z piractwem jest zapewnienie wysokiej wartości oferowanego produktu, powieszenie go na ścianie w siedzibie firmy obok certyfikatu jakości produktów (jeśli coś takiego istnieje), a pomiędzy nimi zawiesić moje pudełko z W2 – będzie pasować perfekcyjnie :-)

A teraz na poważnie – CDP zaliczył olbrzymiego minusa na premierze W1 EK, teraz jestem olewany z reklamacją W2 EK, więc pytam się dlaczego powinienem zaufać Wam po raz trzeci i jak chcecie przekonać mnie do kupna Wiedźmina 3 ? I czy mógłby mnie ktoś w końcu przestać zwodzić siódmy miesiąc, a zamiast tego wziąć się do roboty i wysłać nowy, pełnowartościowy element ?

20111208175538

20111208175547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 17:55, Morfieusz napisał:

Witam, przed przeczytaniem dalszej części posta gorąco zachęcam do zapoznania się z treścią
tego niusa:
http://www.gram.pl/news_8AfrJ,i2_Szef_CD_Projektu_wzywa_do_porzucenia_DRM_u.html

Otóż od dnia premiery Wiedźmina 2 (a dokładnie od chwili rozpakowania przeze mnie Edycji
Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2) bezskutecznie usiłuje reklamować jeden z elementów tego
ekskluzywnego i drogiego zestawu widocznego na załączonych zdjęciach.
Pozwolę sobie zacytować akapit z w/w news’a:

„Iwiński zaznacza przy tym, że CD Projekt eksperymentował ze wszystkimi dostępnymi
rodzajami zabezpieczeń, ale żadne z nich się nie sprawdziło. Jego zdaniem skuteczną metodą
na walkę z piractwem jest zapewnienie wysokiej wartości oferowanego produktu. - Wydanie
gry można chociażby wzbogacić o elementy kolekcjonerskie - mówi. Tak właśnie zrobiono
z Wiedźminem 2.”


I teraz mój gorący apel – uprzejmie proszę o wybicie złotymi literami zdania-klucza
z powyższego cytatu – Skuteczną metodą na walkę z piractwem jest zapewnienie
wysokiej wartości oferowanego produktu
, powieszenie go na ścianie w siedzibie firmy
obok certyfikatu jakości produktów (jeśli coś takiego istnieje), a pomiędzy nimi zawiesić
moje pudełko z W2 – będzie pasować perfekcyjnie :-)

A teraz na poważnie – CDP zaliczył olbrzymiego minusa na premierze W1 EK, teraz
jestem olewany z reklamacją W2 EK, więc pytam się dlaczego powinienem zaufać Wam po
raz trzeci i jak chcecie przekonać mnie do kupna Wiedźmina 3 ? I czy mógłby mnie
ktoś w końcu przestać zwodzić siódmy miesiąc, a zamiast tego wziąć się do roboty i wysłać
nowy, pełnowartościowy element ?


Witaj,
proszę Cię o informację u kogo reklamowałeś grę i kto nie chcę wymienić Tobie ETUI? Napisz proszę mail w tej sprawie na adres marketing@cdprojekt.com. W temacie maila wpisz proszę Wiedźmin EK Etui. Obiecuję Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gry wydawane przez CD-Projekt mają jakikolwiek termin ważności jeśli chodzi o możliwość użycia klucza CD? Ostatnio mogliśmy przeczytać (nie pamiętam czy to był jakiś news, a może tylko komentarz), że w przypadku gier od EA termin ważności klucza może być bardzo krótki (np dwa lata około), albo dość długi (np do 2020r) jednakże to i tak oznacza, że po pewnym czasie nie można by zagrać w legalnie zakupioną grę. Jak sytuacja wygląda w przypadku CD-Projekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 14:23, Piterixos napisał:

Czy gry wydawane przez CD-Projekt mają jakikolwiek termin ważności jeśli chodzi o możliwość
użycia klucza CD? Ostatnio mogliśmy przeczytać (nie pamiętam czy to był jakiś news, a
może tylko komentarz), że w przypadku gier od EA termin ważności klucza może być bardzo
krótki (np dwa lata około), albo dość długi (np do 2020r) jednakże to i tak oznacza,
że po pewnym czasie nie można by zagrać w legalnie zakupioną grę. Jak sytuacja wygląda
w przypadku CD-Projekt?


Witaj :) Znacząca większość gier z naszej oferty wydawniczej nie posiada kluczy z określonym terminem ważność. Zdarzają się jednak sporadyczne przypadki, kiedy sytuacja o której piszesz mam miejsce (dotyczy to głównie gier na konsole).Jeśli chodzi o problem - "że po pewnym czasie nie można by zagrać w legalnie zakupioną grę" to jest on dość mało prawdopodobny z kilku powodów:
1. Dystrybutorzy dbają o to żeby w sprzedaży nie znajdowały się gry z "przeterminowanym kluczem"
2. Taktując temat żartobliwie, kto czeka kilka lat z aktywacją gorącego hitu, który właśnie kupił? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 17:03, anonimoo napisał:

Czy mozna dowiedziec sie jak wyglada sprzedaż gry Afterfall:InSanity ??


Hej, niestety nie mogę udzielić Ci takiej informacji. Przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, kiedy będą znane ceny Diablo 3 zwykłej i kolekcjonerskiej dla Polski?
Bo klienci mi się dopytują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) W temacie Minecrafta ciągle walczymy.
Premiera Diablo III jest dla nas największym wydarzeniem 2012 roku i z pewnością będzie obfitować w różne atrakcje. Cenę wydań Diablo III ujawnimy, kiedy zostanie ona ostatecznie ustalona z firmą Blizzard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 00:37, bartek00 napisał:

witam czy jest szansa ze wydacie w polsce pudełkową wersje na pc postal 3 od akelli
wydaliście kiedyś postal -10 aniversary


Hej, niestety w naszych planach na 2012 rok nie znajduje się gra Postal 3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 10:14, KapiKullo napisał:

Kiedy mogę spodziewać odpowiedzi na mój e-mail wysłany do waszego działu marketingu?
Wysłałem go 18 grudnia.


Witaj, to był mega gorący okres dla działu marketingu i nie udało się odpowiedzieć na wszystkie maile:( Czy możesz przesłać mail jeszcze raz z tematem - ZAGINIONY MAIL. Z pewnością odpowiemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 19:56, bartek00 napisał:

witam czy jest szansa że wydacie w polsce pudelkową wersje na pc alan wake brak polskiego
dystrybutora microsoft polska tej gry nie wyda w polsce


Witaj, Alan Wake nie znajduje się w naszym planie wydawniczym i raczej nikłe szanse, że to się zmieni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy wiadomo czy i kiedy będzie dostępne polskie wydanie Edycji Kolekcjonerskiej Diablo 3?
EK była ujawniona przez Blizza już dawno temu a u nas jakoś cicho.
Dla mnie EK D3 to must buy i chcę dać swoją kasę CDP a nie sklepom z UK jak to było w przypadku SC2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować