Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2012 o 15:20, donard napisał:

Co do Diablo 3 ponawiam pytania, jak z ceną i czy będą nocne premiery? Ps. Są jakieś
przecieki jakoby D]I[ miało by wyjść 1/3 lutego, czy to prawda?


Jak z ceną Diablo III to nie wiem, ale wiem, że sklepy NIE znają daty premiery i poznają w tym samym dniu co gracze. http://www.gram.pl/news_8AjgH,65_Blizzard_sprzedawcy_nie_znaja_daty_premiery_Diablo_III.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a może bardziej propozycję dla CDP, aby pomyślał nad wydaniem gier, które mogłyby odnieść sukces.

Przykładem mogłaby być gra Torchlight. Miało jej w ogóle nie być w dystrybucji pudełkowej, ale jednak firma Fonogame zdecydowała się ją wydać (szkoda, że ich kondycja nie jest chyba najlepsza :(

Poniżej kilka propozycji.

Lara Croft and the Guardian of Light
Podobnie jak napisałem wyżej też jest tylko na steam podobnie jak Torchlight, ale jej do tej pory nikt nie wydał. Zagrałem w demo na steam i jest bardzo grywalna ma całą masę bonusów/osiągnięć do zdobycia.

Antologia gry Runaway.
Powstały już trzy części tej świetnej przygodówki. Pierwsza część nawet nie miała wersji pudełkowej, tylko wydana została jako dodatek do czasopisma, druga przez innego wydawcę, a trzecia przez jeszcze innego - ubisost. Myślę, że taki zestaw wiele osób zdecydowałoby się nabyć.

Antologia gry Broken Sword. Ale tutaj trzeba byłoby się porwać na polonizację dwóch pierwszych części i wydać pakiet 4 części gry.

Zestaw dwóch gier: Robin Hood:Legenda Sherwood oraz Desperados cz.1. Obie gry są do siebie podobne jeśli chodzi o rozgrywkę i obie trzymają bardzo wysoki poziom. Były wydane tylko w starej Extra Klasyce od i teraz są tylko na rynku wtórnym.

Antologia gry MDK.
Dwie części ciekawej i oryginalnej strzelaniny TPP.

Antologia gry Larry Laffer zawierające te najstarsze części jak i rewelacyjną grę Larry 7: Miłość na Fali.

Antologia polskich gier przygodowych: Książe i tchórz/Teenagent/Chłopaki nie płaczą/Jack Orlando). Z grą Książe i Tchórz wiele osób narzeka, że nie można jej uruchomić i rzeczywiście u mnie też były problemy, jest na sieci patch, ale nie działa on na wszystkich maszynach.

Zestaw dwóch gier.
Sanitarium, które w ogóle nie było wydane w Polsce (polska wersja na pewno ucieszyłaby fanów gier przygodowych) oraz gra Grim Fandango też nie było oficjalnej polonizacji.

Na razie to tyle. Mam jeszcze dużo innych pomysłów na takie zestawy gier.

Panie Michale, proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Michale, czy CDP prowadzi już rozmowy z Blizzard''em dotyczące zasad wydania gry Diablo 3 w Polsce?
Oczywiście szczegóły to nie moja sprawa, ale czy wiadomo już cokolwiek na temat ceny, którą będziemy musieli zapłacić za D3? Jeżeli nie może Pan odpowiedzieć na to pytanie to czy chociaż mógłby Pan powiedzieć, czy takie rozmowy już się zaczęły czy może się zaczną dopiero jak blizzard oficjalnie ogłosi datę premiery? A możejest po rozmowach i wszystko wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 16:56, karvaialka napisał:

{wstyd on} Oczywiście chodziło o Crusader Kings II {wstyd off}


Hej, przykro mi, ale nie będziemy wydawać gry Crusader Kings II w Polsce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 00:45, Pablo134 napisał:

Mam pytanie, a może bardziej propozycję dla CDP, aby pomyślał nad wydaniem gier, które
mogłyby odnieść sukces.


A pomyślałeś nad umowami wydawniczymi? :)
Bo wysypałeś listę tytułów, z których większość ma wydawce w Polsce i niekoniecznie jest nim CDP.
A nie sądzę, żeby CD Projektowi opłacało się negocjować warunki dla jednego i to starego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
wiele z tytułów, które wymieniłeś są trudnym tematem do opanowania pod względem licencyjnym itp. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem będzie odnalezienie tych pozycji w ofercie gog.com. Jeśli chodzi o Torchlight to może niedługo będę miał dla Ciebie niespodziankę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 22:24, bocian315 napisał:

Panie Michale, czy CDP prowadzi już rozmowy z Blizzard''em dotyczące zasad wydania gry
Diablo 3 w Polsce?


Witaj :)
Nie mogę ujawnić szczegółów, ale możesz być pewien, że jesteśmy z Blizzardem w ciągłym kontakcie i intensywnie pracujemy nad tematem Diablo III. Jest to zdecydowania jedna z najważniejszych premier dla nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 12:04, Miliydan napisał:

Nie mogę ujawnić szczegółów, ale możesz być pewien, że jesteśmy z Blizzardem w ciągłym
kontakcie i intensywnie pracujemy nad tematem Diablo III. Jest to zdecydowania jedna
z najważniejszych premier dla nas!


Super, ale miło byłoby otrzymać też odpowiedź na tego posta :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900&pid=921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 13:49, Phobos_s napisał:

Super, ale miło byłoby otrzymać też odpowiedź na tego posta :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900&pid=921


Wszelkie informacje związane z wydaniem DIII w Polsce zostaną ujawnione w stosownym czasie. Mogę jedynie zapewnić, że nie planujemy, by zawartość polskich edycji Diablo III różniła się od tych ogłoszonych przez Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 12:51, Miliydan napisał:

Wszelkie informacje związane z wydaniem DIII w Polsce zostaną ujawnione w stosownym czasie.
Mogę jedynie zapewnić, że nie planujemy, by zawartość polskich edycji Diablo III różniła
się od tych ogłoszonych przez Blizzard.


Dzięki za odpowiedź. Informacji niewiele ale choć trochę pozytywne.
No nic, trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam czy cd projekt ma w planie wydać gre w polsce na platforme pc sniper V2 premiera maj 2012 rok brak polskiego dystrybutora ( kontynuacja gry z 2005 roku Sniper elite : Berlin 1945) gra akcji skradanka TPP może CD projekt się zainteresuje wydaniem tej gry :0 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi powiedzieć co stało się z moim kontem, które rzekomo zostało przeniesione z gram.pl na cdprojek.pl, podczas przymusowej migracji urządzonej kilka miesięcy temu ?

Cała zawartość moje konta, dożywotnie gwarancje, zniżki, oraz inne przywileje klienta CDP przepadły w dość tajemniczych okolicznościach. Gratuluje cwaniactwa szanownemu CDP oraz serwisowi gram.pl, ponieważ już drugi raz wyczyścili mi konto, a za zadawanie dość niewygodnych pytań (w ich opinii) zablokowali mi te resztki konta (sklep, forum), które tutaj pozostały na gram.pl bez podania przyczyny takiego kroku. Dlatego pytam konsula CDP co się tutaj wyrabia (do konsula gram.pl to samo pytanie) ?

Płaciłem uczciwie za zamawiany towar, wiec nie rozumiem czemu jestem traktowany jak człowiek gorszej kategorii...
Gdy zadawałem pytania poprzez działy pomocy (w tym telefonicznej) gram.pl dość brutalnie odsyłało mnie do CDP, a przedstawiciele CDP z powrotem do gram.pl. Żadna ze stron nie poczuwa się do odpowiedzialności za utratę danych, czyżby dane osobowe także utraciliście ? A gdzie ustawa o ochronie danych osobowych i jej egzekwowanie ?

EDIT: Konto Solibor jest tymczasowe i powstało aby uzyskać odpowiedzi na powyższe pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 04:02, Solibor napisał:

Proszę mi powiedzieć co stało się z moim kontem, które rzekomo zostało przeniesione z
gram.pl na cdprojek.pl, podczas przymusowej migracji urządzonej kilka miesięcy temu ?


Ta przymusowa migracja odbyła się pod koniec kwietnia 2009 roku, więc to nie jest tylko kilka miesięcy.

Dnia 22.01.2012 o 04:02, Solibor napisał:

Cała zawartość moje konta, dożywotnie gwarancje, zniżki, oraz inne przywileje klienta
CDP przepadły w dość tajemniczych okolicznościach.


Nie przepadły. Wejdź na stronę http://www.cdprojekt.pl/ i tam się zaloguj korzystając z e-maila i hasła, którym się logowałeś na gramie. Tam będziesz miał wszystkie swoje rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumiem miałeś BANa. Podeślij na maila moderator@gram.pl dane z poprzedniego konta (ksywka, mail) zobaczę co się stało.

Co do dożywtoniej gwarancji to ona była oferowana w serwisie gram.pl gdy jeszcze należał on do firmy CD Projekt. W chwili obecnej CDP nie ma nic współnego z gram.pl są to dwie oddzielne firmy. W sprawie problemów technicznych z grami CDP proszę kontaktować się z Pomocą Techniczną CDP: http://www.cdprojekt.pl/support

wPLN zostały zamienione na CD Punkty. Więcej o CDPunktach dowiesz się pod tym adresem: www.cdprojekt.pl/cdprogram/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować