Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2012 o 12:40, FPSProjekt napisał:

Hej.
Niespodzianką jest to, że Torchlight ukaże sie w TopSeller 25.02.2012r.? ;-)



Heh.
Torchlight''a mam już z wydania Fono Game więc to dla mnie nic ciekawego :/

Jeszcze kilka pomysłów na wydanie gier. Sorki, że tak o tym piszę, ale jakby jedną z gier udało się wydać to było warto.

Antologia gry Black Mirror

Atologia: Divine Divinity, Beyond Divinity oraz Divinity 2: Ego Dragonics lub tylko tych dwóch starych części.

Pack gier hack''n''slash czyli taki wypasiony :) Frater, Space Hack, Zax: The Alien Hunter, Nox oraz gra Revenant. Tą ostatnią jest bardzo ciężko uruchomić na obecnych komputerach, a wg mnie jest to pozycja bardzo dobra. Ech gdyby ją jeszcze zlokalizować :)

I z nowszych gier.
Antologia gry Two Worlds czyli Two Worlds 1, Two Worlds 2 i dodatek. Najlepiej wydać to w Złotej Kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam czy cd projekt wyda w polsce grena platforme pc Alan Wake będzie również wersja pudełkowa na pc wydawcą zajmie się firma Nordic Games Publishing a cd projekt wydal w polsce gre
ArcaniA: Upadek Setarrif która firma również wydała tą gre może niech cd projekt sie zainteresuje wydaniem tej gry w polsce


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 10:56, zaqwes napisał:

Czy planujecie wydać reedycję gry Gears of War na PC? Pytam bo nigdzie w sklepach znaleźć
nie mogę a chętnie bym zagrał.


Hej, wydawcą gier z serii Gears of War jest firma Microsoft. Spróbuj proszę ich zapytać o ten temat, CD Projekt już niestety nie praw do wydawania "Girsów" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a na moje pytanie cd projekt odpowie


witam czy cd projekt wyda w polsce grena platforme pc Alan Wake będzie również wersja pudełkowa na pc wydawcą zajmie się firma Nordic Games Publishing a cd projekt wydal w polsce gre
ArcaniA: Upadek Setarrif która firma również wydała tą gre może niech cd projekt sie zainteresuje wydaniem tej gry w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 17:53, bartek00 napisał:

a na moje pytanie cd projekt odpowie


witam czy cd projekt wyda w polsce grena platforme pc Alan Wake będzie również wersja
pudełkowa na pc wydawcą zajmie się firma Nordic Games Publishing a cd projekt wydal w
polsce gre
ArcaniA: Upadek Setarrif która firma również wydała tą gre może niech cd projekt sie
zainteresuje wydaniem tej gry w polsce


Hej, oczywiście jesteśmy zainteresowani wydaniem gry Alan Wake na PC. Niestety na pytanie czy grę wydamy nie mogę jeszcze odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 12:20, moonman napisał:

witam, gdzie zamówić preorder Wiedźmin2 xbox 360 żeby otrzymać koszulkę z wilkiem, którą
widać tutaj:
http://buy.thewitcher.com/dark/ (EN)


Hej, koszulka będzie dostępna w sklepach z USA oraz w wybranych sklepach z Europy. O szczegóły zapytaj proszę Marcina Momota, który jest konsulem CD Projekt RED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie może pan zdradzić jakieś informacje na temat alan wake na pc nie wieże że cd projekt nie wyda taką wielką grę w polsce w edycji pudełkowej to był by cios dla polskich graczy wszyscy wyczekiwali pecetowej wersji a tu ban nie bedzie pecetowej wersji a tu remedy ogłosiło że będzie na pc i nawet nie tylko w dystrybucji cyfrowej też w pudełkach na pc wydawcą światowym jest Nordic Games Publishing ?


mam nadzieje ze cd projekt wyda tą gre w polsce na pc w edycji pudełkowej gdzieś w okolicach światoej premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam .
Mam pytanie o plany wydania gry TERA online. Kiedy bedzie dostępna w sklepie gram.pl w preorderze i w jakich cenach. Bo z tego co czytałem to wydawcą gry jest UBISOFT. Na oficjalnej stronie frogstera jest dostępny preorder gry.
Ja i napewno i inni chcieli by wziąść udział w beta testach po zamuwieniu preorderu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2012 o 13:01, dracko napisał:

Mam pytanie o plany wydania gry TERA online. Kiedy bedzie dostępna w sklepie gram.pl
w preorderze i w jakich cenach. Bo z tego co czytałem to wydawcą gry jest UBISOFT. Na
oficjalnej stronie frogstera jest dostępny preorder gry.
Ja i napewno i inni chcieli by wziąść udział w beta testach po zamuwieniu preorderu.


Hej, przykro mi niestety to nie jest pytanie do mnie. Jako CD Projekt nie mamy nic wspólnego z grą TERA. Spróbuj proszę zapytać Joanny Brych, która reprezentuje firmę Frogster :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NORDIC GAMES POTWIERDZIŁO WYANIA PUDEŁKOWEGO ALAN WAKE NAPC 2 WERJE ZWYKŁA I KOLEKCJONERSKA PREMIERA PUDEŁKOWEGO ALAN WEKA 2 MARCA 2012 A W POLSCE BRAK???

KIEDY BEDĄ JAKIEŚ INFORMACJE PO CO TE TAJEMNICE TRZYMANIE W NIEWNOŚCI JAKO PARTNER NORDIC GAMES INOROMACJE POWINNY BYĆ OD RAZU LUB PARE DNI PÓŻNIEJ A TU CICHO CD PROJEKT SIEDZI JESTEM TĄ GRĄ ZAINTERESOWANY ALE TYLKO PUDEŁKOWA WERSJA NA PC TAK JAK INNI GRACZ Z CAŁEJ POLSKI KIEDY BEDĄ JAKIEŚ KONKRETY BO JAK NIE WYDACIE TEJ GRY W POLSCE ZROBICIE DUŻY BŁĄD? BEDZIE TRZEBA KUPIĆ Z ZAGRANICY PROSZE O INFO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 19:43, bartek00 napisał:

ja się nie dre chce tylko info na ten temat proste


Mówisz i masz :)Jesteśmy zainteresowani wydaniem gry Alan Wake. Dopóki nie będzie oficjalnej informacji z naszej strony, że Alan Wake na PC trafił do planu wydawniczego CD Projekt to traktuj proszę Alana, jaką grę której CD Projekt nie będzie wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 09:27, Miliydan napisał:

Wydajemy :)


Świetna wiadomość. Czy będzie też wersja EK?

I czy będzie możliwość wyboru wersji językowej, albo wybrania np. wersji ang a polskimi napisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie będzie edycja kolekcjonerska na pc w polsce czy edycja zwykła będzie dostępna w takiej bogatej edycji jak za granicą :'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować