Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2012 o 14:55, EmperorKaligula napisał:

czy polska wersja diablo 3 jest już zrobiona ? Bo widzę, że z serverów blizzarda po opłaceniu
gry można już ściągać klienta PL, trochę szybko i nie wiem czy jest sens pobierać.


Skoro można ściągnąć klienta PL to chyba wersja PL jest zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 19:34, EmperorKaligula napisał:

i launchery pokazują kropka w kropkę tyle samo MB ? wolę się upewnić


Nie wiem ile ma GB luncher Diablo III. Ale wszystkie wersje językowe sam Blizzard przygotowuje, więc skoro oferuje wersje PL to znaczy, że jest wersja PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, to pytanie ode mnie: Kiedy mozna się spodziewać jakichs bliższych info o wydaniu Guild Wars 2 w Polsce? Chodzi mi glównie o cenę i to, czy będzie dostepna EK (bo takową planuję zakupić). Nie pytam o date premiery, bo tu wiem, że nie jest ona jeszcze ustalona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie a propos ceny Diablo III. Jakiś czas temu CDP dziwiło się LEM, że wydali Starcraft II w cenie 199zł, że reedycja CDP będzie tańsza (co faktycznie ma miejsce po prawie 1,5 roku od premiery, ale nie widziałem ofert poniżej 100zł, a tyle często kosztują tytuły AAA w dniu premiery w sklepach stacjonarnych) oraz że D3 w dniu premiery z pewnością będzie tańsze, a jak jest każdy wie, cena sugerowana jest taka sama jak w przypadku SC2 wydanego przez LEM. Po co tyle hałasu o nic? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 10:12, Tenebrael napisał:

Ok, to pytanie ode mnie: Kiedy mozna się spodziewać jakichs bliższych info o wydaniu
Guild Wars 2 w Polsce? Chodzi mi glównie o cenę i to, czy będzie dostepna EK (bo takową
planuję zakupić). Nie pytam o date premiery, bo tu wiem, że nie jest ona jeszcze ustalona
;)


Informację o polskiej cenie o dostępności EK Guild Wars 2 poinformujemy kiedy tylko będziemy mieć potwierdzone wszystkie szczegóły. Mam nadzieję, że nastąpi to w ciągu najbliższych tygodni. Dokładamy wszelkich starań, żebyście mogli nabyć GW2 w cenie dostosowanej do polskich warunków i żeby zarówno wydania, jak i wersja językowa były dla Was satysfakcjonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 10:26, RakuPL napisał:

Pytanie a propos ceny Diablo III. Jakiś czas temu CDP dziwiło się LEM, że wydali Starcraft
II w cenie 199zł, że reedycja CDP będzie tańsza (co faktycznie ma miejsce po prawie 1,5
roku od premiery, ale nie widziałem ofert poniżej 100zł, a tyle często kosztują tytuły
AAA w dniu premiery w sklepach stacjonarnych) oraz że D3 w dniu premiery z pewnością
będzie tańsze, a jak jest każdy wie, cena sugerowana jest taka sama jak w przypadku SC2
wydanego przez LEM. Po co tyle hałasu o nic? Z góry dziękuję za odpowiedź.


CD Projekt jest dystrybutorem, a nie wydawcą Diablo 3 w PL. W związku z tym mamy mniejszy wpływ na cenę polskiego wydania. Taka jest polityka Blizzarda i nie jesteśmy w stanie jej zmienić. Jednak ze swojej strony przygotowaliśmy dość dużo atrakcji, które na pewno się Wam spodobają - więcej informacji wkrótce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 12:20, HubertHabas napisał:

Informację o polskiej cenie o dostępności EK Guild Wars 2 poinformujemy kiedy tylko będziemy
mieć potwierdzone wszystkie szczegóły. Mam nadzieję, że nastąpi to w ciągu najbliższych
tygodni. Dokładamy wszelkich starań, żebyście mogli nabyć GW2 w cenie dostosowanej do
polskich warunków i żeby zarówno wydania, jak i wersja językowa były dla Was satysfakcjonujące.


Kilka tygodni? A co z Pre-purchasem? Przecież rozpoczyna się 10 kwietnia, wydaje mi się, że do tej pory powinno być wszystko ustalone z ceną i dostępnością.

Wersja polska mi nie będzie potrzebna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 12:20, HubertHabas napisał:

Informację o (...) dostępności EK Guild Wars 2 poinformujemy kiedy tylko będziemy
mieć potwierdzone wszystkie szczegóły. Mam nadzieję, że nastąpi to w ciągu najbliższych
tygodni.


A nie dałoby się tego przyspieszyć? 10-go kwietnia zaczyna się pre-purchase wersji angielskiej, i dobrze by było, aby polscy gracze wiedzieli chociaż do tego czasu, czy jest sens czekać na EK PL (nie mówię tu nawet o cenie i innych detalach, ale prostym info "będzie/nie będzie"), czy zamawiać za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, nie otrzymałem odpowiedzi na poprzedniego posta ; ) Co to się z wami dzieje ostatnio CDP? Omijacie tyle ważnych premier, wielkie tytuły zostawiacie dla Cenegi (ostatnio Alan Wake). No nic, zadam jeszcze raz pytanie. Niedawno zostały w Niemczech wydane dwie nowe edycje gier Gothic - Gothic 3 Złota Edycja w steelboku oraz Gothic Kompletna Edycja (źródło gothic.phx.pl). Istnieje jakaś szansa na ujrzenie tych edycji w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że CDP to przede wszystkim dystrybutor gier ( przynajmniej kiedyś ) ale od prawie trzech lat trudni się też dystrybucją filmów, min. studia Disneya
od tego czasu CDP wraz z Disney Polska zaliczył kilka wpadek ( " Piraci z Karaibów " bez dodatków na BD, okropna seria " Magiczna Kolekcja " i obniżający się standard wydań Disneyowskich animacji z " Diamentowej Edycji " ), teraz obie firmy zamierzają zalać rynek tanimi wydaniami BD klasycznych animacji Disneya - na pierwszy ogień idą " Lis i Pies ", " Pocahontas " i " Tarzan " - cena 60 zł ale ... coś za coś ...
płyta 25 GB, jednowarstwowa i praktycznie brak dodatków + ponoć słabej jakości obraz ...
niestety, srogo się zawiodłem na obu firmach ... a jakby tego było mało to CDP ma być ponoć dystrybutorem ostatniego filmu Stevena Spielberga - " War Horse " - i tu też nie miła niespodzianka; cena 65 zł, dźwięk ponoć 5.1, już boję się o jakość obrazu i czy to też nie będzie płyta jednowarstwowa, 25 GB ...

http://muve.pl/blu-ray/dramat/czas-wojny-blu-ray/4867

http://www.dvdmax.pl/dvd/art/id/105607

a tu wydanie oryginalne:

http://www.blu-ray.com/movies/War-Horse-Blu-ray/35836/

niestety, obawiam się że takiego wydania nie uświadczymy w naszym kraju ...
kiedy mozna się spodziewać potwierdzenia faktu dystrybucji tego tytułu io jego specyfikacji technicznej? - na razie wiadomo, że film ma premierę 18 maja

czy CD Projekt w ogóle zabierze głos w sprawie jakości swoich filmów?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z Disciples III: Rebirth? Gra została niedawno wydana. Jest to ulepszona wersja gry łącząca podstawkę i dodatek, ale wprowadza też szereg dodatkowych zmian. Kiedy zostanie wydana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować