Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2010 o 14:31, migem napisał:

> No to ja też mam pytanie:Czy wydacie w Polsce Ninja Blade?

Nie bardzo. Chyba zreszta właśnie zostało wydane nie dawno w CDA na coverze.


A czy wydacie w Polsce grę Prison Break:The Compancy(czy jak tam się to pisało)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już coś na temat czy te gry które są teraz w topsellerze w najbliższym czasie zostaną przeniesione to extra klasyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest generator komiksów w polskim wydaniu Sam & Max:Sezon 1? Nie ma go ani w folderze,ani w menu.Po prostu go nie ma.Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa, że pojawi się jeszcze w ofercie Age of Empires III? Chodzi mi zarówno o dodatki jak i podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy twórcy Gry "Mount&Blade:Ogniem i Mieczem" pracują już nad kolejną łatką, bo niedawno wyszedł patch 1.15, który ma tyle błędów i niedoróbek, że szkoda gadać, więc prosił bym o jasną i prawdziwą odpowiedz: Tak kolejna łata jest robiona lub Nie Studio Sicz ma w głęboki poważaniu swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 15:48, bobobo napisał:

> > No to ja też mam pytanie:Czy wydacie w Polsce Ninja Blade?
>
> Nie bardzo. Chyba zreszta właśnie zostało wydane nie dawno w CDA na coverze.

A czy wydacie w Polsce grę Prison Break:The Compancy(czy jak tam się to pisało)?


Nie raczej nie będziemy tego tytułu wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 11:56, Longer napisał:

Mam pytanko, czy Tales of Monkey Island będzie zlokalizowany i wydany w wersji pudełkowej?


CDP nie wydaje gry Tales of Monkey Island.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 19:44, PabloZ_94 napisał:

Witam,
Czy CD Projekt planuje wydać w Polsce grę o tytule Homefront?


Tak jak najbardziej gra jest ze stajni THQ ktorego jestesmy wydawca w Polsce. Nie ma jednak jeszcze precyzjnie podanej daty wydania, myślę, że o tym tytule usłyszymy więcej po tragach E3 w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 20:38, Pluszak napisał:

Chciałem się dowiedzieć czy twórcy Gry "Mount&Blade:Ogniem i Mieczem" pracują już nad
kolejną łatką, bo niedawno wyszedł patch 1.15, który ma tyle błędów i niedoróbek, że
szkoda gadać, więc prosił bym o jasną i prawdziwą odpowiedz: Tak kolejna łata
jest robiona lub Nie Studio Sicz ma w głęboki poważaniu swoich klientów.


Sicz non stop parcuje nad kolejnymi paczami i sa one publikowane w PL rownolegle z postepem ich prac i przy bardzo duzym udziale naszego zespołu lokalizacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 21:15, radek44564 napisał:

czy CD project, wiek kiedy wyjdzie (na polski rynek) Gothic 4 Arcania?


Data wydania Arcani nie jest jeszcze publiczna, myslę że zostanie podana dokładniej w okolicy końca marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 13:08, bartek00 napisał:

Replika Twarzołapa morzna sama rplike gdzies kupić z gry alien vs predator


Ja kilka mam ale niestety nie są na sprzdaż. sobn nie można ich paktycznie już dostać cały nakład na Europ się rozszed jak święże bułęćżąłęńąąłlegro na pewno się jakieś sztuki znajdą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czeski oddział CDProjektu zapowiedział na marzec premierę Disciples III. Czy możemy spodziewać się również polskiej odsłony gry w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem czy ten temat był tutaj już poruszany ale zaryzykuje i chciałbym zapytać o aktualny stanowisko CDP jeśli chodzi o Age of Conan.

CDP jest oficjalnym dystrybutorem i supportem Age of Conan w Polsce. Pomimo że początki były dobre, wszystko było nagłośnione, istniały duże kampanie a Game Masterzy robili "cokolwiek" to aktualnie polscy graczy którzy grają na serwerach PL/RU Two Eagels oraz Rothat rozpaczają i dawniej wrogie obozy graczy jednoczą się przeciw CDP i polskim GMom(zwłaszcza Skwarkanowi który bierze 2 000 zł miesięcznie a jego praca polega na napisaniu 1-2 postów na forum co miesiąc).

1. Jakikolwiek polski support nie istnieje(może tylko na papierze). Gracze nie otrzymują odpowiedzi na zadawane pytania np. jeśli chodzi o transfery czy problemy z płatnościami.
2. Osoby opiekujące się polskimi serwerami widoczne są tylko na forum. Game Masterów nie ma w grze, nie istnieją jakiekolwiek eventy który by przyciągały graczy , nie ma jakiejkolwiek inicjatywy .
3. Istna cenzura na polskim forum AoC - wszystkie niewygodne posty graczy są usuwane a użytkownicy otrzymują ostrzeżenia a ostatnio bany.
4. Coraz gorsze, lub brak tłumaczeń ostatnich aktualizacji w grze.
5. Brak tłumaczeń patch notesów na forum.

Pytanie jest raczej proste, czy CDP zamierza się dalej zajmować PL/RU serwerami czy ten "zaszczyt" przejmie rdzenna ekipa FunCom ? Ostatnio dyrektor AoC (Craig Morrison) na swoim twitterze napisał że szykują Rosyjski support, czy to samo spotka nas? Czy CDP jest świadomy aktualnego stanu rzeczy w Polskim AoC?

Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować