Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Popieram i przyłączam się. Czekamy na odpowiedź.

Chciałbym się też dowiedzieć czegoś na temat pre-paidów 60 dniowych. są dostępne na allegro, ale w sklepie gram.pl nie ma ich od bardzo długiego czasu. Jako, że płatności w wielu przypadkach są utrudnione, są problemy z nagle zamrażanymi kontami itd.

Inną bolączką AoC jest teraz brak supportu i informacji, wszystkie oficjalne polskie strony o AoC mają info najdalej z sierpnia 2009. Z resztą nie wiem, czemu powstały 3 oficjalne strony. Mniejsza o to. Chętnie podjąłbym się z pomocą innych gramowiczów prowadzenia/uzupełniana takiej strony.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że Age of Conan w Polsce będzie kwitł, a nie umierał. Wystarczy trochę chęci, a gracze na pewno pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 09:33, Grzech napisał:

Witam. Czeski oddział CDProjektu zapowiedział na marzec premierę Disciples III. Czy możemy
spodziewać się również polskiej odsłony gry w najbliższym czasie?


Marcowa data premiery w CDP CZ jest błędna, w tej chwili DSCIII nie ma potwierdzonej daty premiery chcoiaż spodziewam się i bardzo liczę, że grę tą będziemy mogl iwydać jeszcze w I połowie roku 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 20:16, migem napisał:

Marcowa data premiery w CDP CZ jest błędna, w tej chwili DSCIII nie ma potwierdzonej daty premiery chcoiaż spodziewam się i bardzo liczę, że grę tą będziemy mogl iwydać jeszcze w I połowie roku 2010.


Czyli mamy rozumieć, że prowadzicie rozmowy z Akellą? Bardzo nas to cieszy :]
Czekamy w związku z tym na jakieś konkretniejsze info w nieodległej przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy Arcania a Gothic Tale na konsole będzie w całkowitej polskiej wersji ? Wiem, że na PC tak, ale nie jestem pewien, czy na konsole też.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chciałem tylko dodać że Polski trail 7 dniowy nie chodzi, występują jakieś błędy. To już zanosi się na antyreklamę, odciąganie i odpychanie Polskich graczy od AoC...

Czy zamierza Pan odpowiedzieć w tej sprawie? Czy CDP nigdy nie wystosuje żadnego stanowiska w sprawie AoC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:
1.Czy jeśli do uruchomienia gry potrzebne jest połączenie z internetem będzie pisała jakaś informacja o tym na pudełku z grą?Chodzi mi konkretnie o serie XK I TopSeller.
2.Czy CDP zamierz w najbliższym czasie wydać jakąś nową serię reedycji lub dodać nowe tytuły do tych obecnie dostępnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś szansa na reedycję Worms World Party? Albo jakaś złota edycja Wormsów gdzie będzie WWP?
I czy w końcu doczekamy się Sam & Max: Sezon II, oczywiście w Polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy wiadomo może coś na temat koszulek które miały być robione dla nabywców Aliens vs Predator? Premiera gry miała miejsce 19 lutego a jest już 7 kwietnia. Czekanie bez mała 2 miesiące na koszulkę to trochę długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 08:33, Phobos_s napisał:

Witam,

Czy wiadomo może coś na temat koszulek które miały być robione dla nabywców Aliens vs
Predator? Premiera gry miała miejsce 19 lutego a jest już 7 kwietnia. Czekanie bez mała
2 miesiące na koszulkę to trochę długo...


Nie zadawaj nieprzemyślanych pytań...
Na stronie, gdzie zamawiałeś koszulkę było napisane:

3 Koszulki zostaną wyprodukowane po zamknięciu rejestracji. Firma CD Projekt zastrzega sobie prawo do zrealizowania wysyłek do dnia 19.4.2010. W wypadku gdyby do tego terminu koszulka nie została dostarczona należy się skontaktować droga mejlową na adres: recepcja@cdprojekt.com

5 CD Projekt zastrzega sobie prawo do zmiany terminów podanych w pkt. 2 i 3 w wypadku wystąpienia nieprzewidzianych wydarzeń umożliwiających ich realizację z jednoczesnym podaniem publicznie na swojej firmowej stronie nowych terminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 14:54, G_S_PattoN napisał:

Nie zadawaj nieprzemyślanych pytań...
Na stronie, gdzie zamawiałeś koszulkę było napisane:

3 Koszulki zostaną wyprodukowane po zamknięciu rejestracji. Firma CD Projekt zastrzega
sobie prawo do zrealizowania wysyłek do dnia 19.4.2010. W wypadku gdyby do tego terminu
koszulka nie została dostarczona należy się skontaktować droga mejlową na adres: recepcja@cdprojekt.com

5 CD Projekt zastrzega sobie prawo do zmiany terminów podanych w pkt. 2 i 3 w wypadku
wystąpienia nieprzewidzianych wydarzeń umożliwiających ich realizację z jednoczesnym
podaniem publicznie na swojej firmowej stronie nowych terminów.


Wiesz, sorry ale nie pamiętam wszystkiego co czytałem 2 miesiące temu. Poza tym teraz nigdzie na stronie CD Projektu nie ma informacji do kiedy koszulki zostaną rozesłane. W związku z powyższym nie uważam aby moje pytanie było nieprzemyślane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak weźmiesz np. kredyt, to po pół roku też uznasz, że nie musisz pamiętać co tam podpisywałeś 6 miesięcy temu?
Trzeba było zapisać sobie lub zapamiętać, gdyż ta strona stanowi pewnego rodzaju umowę.
Przystałeś na wyszczególnione na niej warunki, zatem teraz trzeba czekać.

Ja też czekam - dziwi mnie aż tak odległy termin, ale sami tego nie przyspieszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 15:58, G_S_PattoN napisał:

A jak weźmiesz np. kredyt, to po pół roku też uznasz, że nie musisz pamiętać co tam podpisywałeś
6 miesięcy temu?
Trzeba było zapisać sobie lub zapamiętać, gdyż ta strona stanowi pewnego rodzaju umowę.

Przystałeś na wyszczególnione na niej warunki, zatem teraz trzeba czekać.

Ja też czekam - dziwi mnie aż tak odległy termin, ale sami tego nie przyspieszymy.


Jak wezmę np. kredyt to umowę mam na papierze i mogę w każdej chwili spojrzeć bo jest dawana w DWÓCH egzemplarzach a nie jednym dla np. banku a ja musze sobie drukować albo kserować.
Raz, że nie było tam żadego znaczka "Zgadzam się na warunki... bla bla"; dwa, że takie informacje powinny być dostępne stale. Tak ciężko zostawić stonę z informacją, że koszulki będą wysłane do tego czy tego?
Poza tym ja nie mam zamaru nic przyśpieszać. Zadałem proste pytanie, oczekując na informację. Co Cię to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Do czego służa CDPunkty? Pytam sie poniewaz nie moglem znalesc zadnych informacji o nich. Jezeli te pytanie juz bylo to przepraszam, nie szukalem. I prosze o nie pisanie odpowiedzi typu "trzeba bylo szukac lepiej" albo"szukaj dalej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym się tu wtrącać, ale pomogę. Te punkty służą do "kupienia" gry po przez gog.com. Trzeba wejść na cdprojekt.pl i zalogować się (nie trzeba robić nowego konta) i tam masz po po prostu button z napisem CDPROGRAM i masz podzielone gry po kolei zależy i ile masz punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 21:59, Dodus14 napisał:

Mam pytanie. Do czego służa CDPunkty? Pytam sie poniewaz nie moglem znalesc zadnych informacji
o nich. Jezeli te pytanie juz bylo to przepraszam, nie szukalem. I prosze o nie pisanie
odpowiedzi typu "trzeba bylo szukac lepiej" albo"szukaj dalej"


Myślę, że odpowiedź znajdziesz tu:

http://www.cdprojekt.pl/cdprogram

Ogólnie za rejestrację gier dostajesz CD Punkty, a za punkty możesz kupić gry na http://gog.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były/są dostępne stale do przeczytania.
W każdej chwili będąc niezalogowanym mogłeś wejść na http://www.cdprojekt.pl/koszulka i przeczytać to jeszcze raz.

Dziś informacja się zmieniła:
Serdecznie dziękujemy wszystkim użytkownikom, którzy zarejestrowali swoją kopię edycji kolekcjonerskiej i złożyli zamówienie na koszulkę. Całość zamówienia trafi wkrótce do produkcji i powinna zostać wysłana 16.04.2010.

Ze względu na możliwość przedłużenia się czasu produkcji, oraz tego, że nie mamy wpływu na szybkość funkcjonowania poczty polskiej bardzo prosimy o cierpliwość.

W wypadku, gdyby ktoś nie otrzymał swojej koszulki do 30.04.2010 prosimy o kontakt pod adresem recepcja@cdprojekt.com.

Co do bólu, to nie będę się wypowiadał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 01:19, G_S_PattoN napisał:

Były/są dostępne stale do przeczytania.
W każdej chwili będąc niezalogowanym mogłeś wejść na http://www.cdprojekt.pl/koszulka
i przeczytać to jeszcze raz.


Wcześniej nie można było wejść na tę stronę będąc niezalogowanym.
Wyświetlała się informacja, że należy się zalogować. Wiem bo próbowałem.

Dnia 08.04.2010 o 01:19, G_S_PattoN napisał:

Dziś informacja się zmieniła:


W widzisz. Dopiero dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować