Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2010 o 08:52, Miliydan napisał:

Oj, nie wiedziałem, że aż tak na to czekacie ;) Będę złym konsulem i nie ujawnię tytułów!
:)

To chociaż napisz czy będą duże boxy, czy takie jak ostatnio- zwykłe dvd boxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem sobie mojego Riddicka "Assault on dark athena" w wersji "platynowa kolekcja", ale na koncie wylądowało 10 a nie 30 CDPunktów i gra została zarejestrowana jako XK. Ktoś coś z tym zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 14:27, hans_olo napisał:

Zarejestrowałem sobie mojego Riddicka "Assault on dark athena" w wersji "platynowa kolekcja",
ale na koncie wylądowało 10 a nie 30 CDPunktów i gra została zarejestrowana jako XK.
Ktoś coś z tym zrobi?


Ja wiem. Chodzi o to że jak się teraz rejestruje grę, to dostaje się punkty w zależności w jakiej edycji jest gra, która w momencie rejestracji jest dostępna na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zadałem to pytanie REDowi ale, że od pewnego czasu jest tam cisza to pozwolę sobie powtórzyć je tutaj. Czy wersja GOG i Steam Wiedźmina 2 będzie miała polską wersję językową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 15:46, Piotrbov napisał:

Ja wiem. Chodzi o to że jak się teraz rejestruje grę, to dostaje się punkty w zależności
w jakiej edycji jest gra, która w momencie rejestracji jest dostępna na rynku.

To ciekawe, bo na rynku pełno jest platyny, za którą płacę 70 zł. To jest niepoważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 21:13, hans_olo napisał:

To ciekawe, bo na rynku pełno jest platyny, za którą płacę 70 zł. To jest niepoważne.


No może i tak, ale:
1. Można kupi bez problemu w Extra Klasyce: http://www.gram.pl/sk8_8QvhGuq3_The_Chronicles_of_Riddick_Assault_on_Dark_Athena_Kroniki_Riddicka.html
To jest głupie płacic za grę 70 złotych, gdy można kupic za 20.
2. Takie rzeczy CDP robi, by zachęcac rejestrowania gier od razu, a nie czekania.
3. Pokaż mi gdzie sprzedają tą grę za 70 złotych? Nawet na allegro cena nie przekracza 23,10 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 22:29, Piotrbov napisał:

No może i tak, ale:
1. Można kupi bez problemu w Extra Klasyce: http://www.gram.pl/sk8_8QvhGuq3_The_Chronicles_of_Riddick_Assault_on_Dark_Athena_Kroniki_Riddicka.html
To jest głupie płacic za grę 70 złotych, gdy można kupic za 20.
2. Takie rzeczy CDP robi, by zachęcac rejestrowania gier od razu, a nie czekania.
3. Pokaż mi gdzie sprzedają tą grę za 70 złotych? Nawet na allegro cena nie przekracza
23,10 złotych.

Akurat w MM byłem i po tyle szła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 22:56, hans_olo napisał:

Akurat w MM byłem i po tyle szła.

zamiast oddać do zwrotu to wciskają starsze wydanie a nowszej reedycji nie biorą (XK), ponieważ marża z 70zł jest wyższa i tak ludzi naciągają, ale to sklep nie dla idiotów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa XK mi nie odpowiada, dlatego szukałem platyny. Nowa XK jest brzydka i tandetna, nie pasuje mi do półki i w ogóle;]. A poza tym nie bardzo jest to dla mnie usprawiedliwienie, skoro CDP za każdy z tych egzemplarzy wciąż zalegających w marketach ma zapłacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 16:03, logray napisał:

Jakiś czas temu zadałem to pytanie REDowi ale, że od pewnego czasu jest tam cisza to
pozwolę sobie powtórzyć je tutaj. Czy wersja GOG i Steam Wiedźmina 2 będzie miała polską
wersję językową?


Hej, pytasz w niewłaściwym miejscu. Proponuje Ci poszukać odpowiedzi u pracowników GOG lub Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 09:01, Miliydan napisał:

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym będzie wyprzedaż gier w Biedronce. Pojawi się kilka
naprawdę fajnych tytułów w bardzo niskiej cenie :)


A kiedy dokładnie te gry mają się pojawić? Już prawie grudzień i cicho na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych nowym dodatkiem do Spellforce 2 chciałem zakomunikować, że nie będziemy jego wydawcą. Wszelkie pytania związane z tym produktem proszę kierować do firmy FonoGAME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z dodatkiem do Disciples 3, czyli Ressurection? Premiera gry już za 2 dni, a ni widu ni słychu o polskiej wersji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wogóle będą gry w biedronce 3 grudnia napisałem do nich e-maila ale jakiś BOT odpisał a w gazetce " Pomysły na Święta " 3 nie było wogóle informacji o grach :( kurczę co to za święta będą bez Gier :( ja tylko co roku kupuje gry w biedronce ale jak nie będzie gier to będzie nuda i nie udane święta :( czy ma ktoś informacje o grach w biedronce czy wogóle będą ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować