Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Właśnie, można poznać datę, kiedy zostaną podane tytuły gier, które planujecie w tym roku sprzedawać w biedronce ?

O ile dobrze pamiętam, w zeszłym roku już 13 listopada było wiadomo, a 3 grudnia były już te gry w sprzedaży. A teraz - 2 grudnia a żadnych konkretnych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś odwiedziłem biedronkę i zapytając się sprzedawcę nic nie wiedział o grach może już ich wogóle nie będzie :( już dawno powinna być lista gier ale niestety nie ma :( pewnie CD Project zatrzymał sprzedawanie gier :( kurczę tyle kasy zbierałem a tu oni chyba zatrzymali sprzedaż gier :( ale popatrzcie na to :

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900&pid=455

tu piszę że będą ale wątpię :( może zrobili Prima Aprilis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21 a między 24 Grudniem jak to ? ale może i tak ponieważ jest dużo śniegu i Tiry nie mają jak wjechać do miasta nie jestem pewien ale napewno przez śnieg dopiero od 21 mogą być pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 17:50, Qumi napisał:

A co z dodatkiem do Disciples 3, czyli Ressurection? Premiera gry już za 2 dni, a ni
widu ni słychu o polskiej wersji :P


Premiera jest tylko w Rosji - jak w przypadku podstawki.
Dodatek w innych wersjach językowych - zapewne w bardziej dopracowanej wersji - będą wydane nieco później.
Ja bym celował w 1 kwartał 2011.

Zobaczymy jednak co na to powie Pan Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem niedawno w sklepie grę Gothic III z serii Platynowa Kolekcja. Otwieram zadowolony pudełko, ale w środku nie ma kluczu rejestracyjnego na cdprojekt.pl. Chodzi mi o te punkty, które wymienia się na gry w gog.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 13:44, G_S_PattoN napisał:

> A co z dodatkiem do Disciples 3, czyli Ressurection? Premiera gry już za 2 dni,
a ni
> widu ni słychu o polskiej wersji :P

Premiera jest tylko w Rosji - jak w przypadku podstawki.
Dodatek w innych wersjach językowych - zapewne w bardziej dopracowanej wersji - będą
wydane nieco później.
Ja bym celował w 1 kwartał 2011.

Zobaczymy jednak co na to powie Pan Michał.



Twoje przypuszczenia są niemal prorocze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 21:17, Elesshar napisał:

Zakupiłem niedawno w sklepie grę Gothic III z serii Platynowa Kolekcja. Otwieram zadowolony
pudełko, ale w środku nie ma kluczu rejestracyjnego na cdprojekt.pl. Chodzi mi o te punkty,
które wymienia się na gry w gog.com.


Czy możesz podać nazwę sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze wiesz kiedy nie bedzie wywalalo z serwerow najnowszego nfs''a?....mam dosc dobry sprzet grajacy, a mimo to nawert grajac we dwoch w necie potrafi wyrzucic....nie mowa gdy graczy jet kilku...twedy to po 10 sekundach grania serwer wywala informujac, ze parametry gry sa za niskie i sajonara;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno nad tym pracujecie, więc zapytam: jakie są szanse na Age of Empires 3? Chętnie zobaczyłbym też na półce w sklepie Sagę Baldur''s Gate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 11:01, setGTA napisał:

moze wiesz kiedy nie bedzie wywalalo z serwerow najnowszego nfs''a?....mam dosc dobry
sprzet grajacy, a mimo to nawert grajac we dwoch w necie potrafi wyrzucic....nie mowa
gdy graczy jet kilku...twedy to po 10 sekundach grania serwer wywala informujac, ze parametry
gry sa za niskie i sajonara;-(


Drogi kolego to pytanie do kogoś z EA polska, nie jesteśmy wydawcą NFS''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 15:47, Elesshar napisał:

Tak. Kupowałem w empiku. Dopiero po jakimś czasie, gdy chciałem zarejestrować grę, zauważyłem,
że nie ma karty rejestracyjnej.


Jest to wina ewidentnie sklepu. Już wcześnie kilka osób zgłaszało nam podobny problem z grami zakupionymi w sieci EMPIK. Musisz powalczyć ze sprzedawcą o swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 20:25, damlon napisał:

Podobno nad tym pracujecie, więc zapytam: jakie są szanse na Age of Empires 3? Chętnie
zobaczyłbym też na półce w sklepie Sagę Baldur''s Gate.


Konkretne odpowiedzi na Twoje pytania powinny pojawić się na początku przyszłego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2010 o 08:44, Miliydan napisał:

Konkretne odpowiedzi na Twoje pytania powinny pojawić się na początku przyszłego roku
:)


Będę czekał i zaglądał do tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety Miliydan nie chce odpowiadać czy bedą gry czy nie bo bardzo by was zawiódł bo wogóle w tym roku nie będzie gier w biedronce pozdrawiam za rok może będą : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 19:29, Gumi94 napisał:

niestety Miliydan nie chce odpowiadać czy bedą gry czy nie bo bardzo by was zawiódł
bo wogóle w tym roku nie będzie gier w biedronce pozdrawiam za rok może będą : )


Odpowiadałem, że gry pojawią się w sieci "Biedronka". Zanim mi coś zarzucisz, proszę Cię byś dokładnie śledził co napisałem w tej kwestii. Wpadnij do najbliższej "Biedronki" w okolicach 23, 24 grudnia i znajdziesz tam to czego szukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować