Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Mam takie pytanko:) Czy istnieje szansa ze na naszym rynku wydawniczym pojawi się gra DAWN of Fantasy? na razie nikt nie jest chyba zainteresowany tym tytułem a zapowiada się rewelacyjnie. Z pewnością wielu na nią czeka, natomiast ciężko będzie ją kupić na zagranicznych portalach. Wolałbym aby ukazała się nawet w angielskiej wersji ale na naszym rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

również dopisuję sie do powyższego pytania o grę Dawn of Fantasy...jednocześnie chciałem zapytać czy CDProjekt planuje wydanie gry Spellforce 2: Faith in Destiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie o Spellforce 2: Faith in Destiny już nieaktualne...znalazłem Państwa wczesniejszą odpowiedz w tej sprawie, a co z grą Dawn of Fantasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 01:17, PB_7 napisał:

pytanie o Spellforce 2: Faith in Destiny już nieaktualne...znalazłem Państwa wczesniejszą
odpowiedz w tej sprawie, a co z grą Dawn of Fantasy?


Hej, na obecną chwilę nie mamy tego tytułu w naszych planach wydawniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na temat Shoguna 2. Czy jeżeli zamówi się grę w preorderze to otrzyma się bonusy tzw. Limited Edition? Wiem, że u zachodnich wydawców bonusy te dostają za darmo wszyscy, którzy zamówią grę przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem na poprzedniej stronie coś o możliwości wydania przez CD-P gier firmy TellTale--pomysł oczywiście popieram oburącz i obunóż :) Czy jest jakaś szansa na Wallace''a i Gromita? Albo powrót do przyszłości? Albo (byłbym w siódmym niebie, bo czytałem kiedyś że CD-P nie zamierza wydać kolejnego epizodu) 2 bądź 3 epizod Sama i Maxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 23:04, Vantor_Zorin napisał:

Czy w planach jest jakaś reedycja Age of Empires III?


Hej, na obecną chwilę nie ma w naszych planach wydawniczych reedycji AoE III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 18:17, rpeg napisał:

Jakieś szanse na wydanie w Polsce The Broken Hourglass lub Forged by Chaos? :)


Hehe, szanse na wydanie każdy gry zawsze jakieś są, natomiast CD Projekt nie jest zainteresowane na obecną chwilę wydaniem powyższych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 08:53, kal3jdoskop napisał:

Przeczytałem na poprzedniej stronie coś o możliwości wydania przez CD-P gier firmy TellTale--pomysł
oczywiście popieram oburącz i obunóż :) Czy jest jakaś szansa na Wallace''a i Gromita?
Albo powrót do przyszłości? Albo (byłbym w siódmym niebie, bo czytałem kiedyś że CD-P
nie zamierza wydać kolejnego epizodu) 2 bądź 3 epizod Sama i Maxa?


Hej, w pierwszym i drugim kwartale 2011 nie ma szans na ukazanie się w planie wydawniczym CD Projekt wymienionych przez Ciebie gier. Jeśli coś się zmieni w tej materii to umieścimy stosowną informację na naszej stronie internetowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 02:24, tab16 napisał:

Mam pytanie na temat Shoguna 2. Czy jeżeli zamówi się grę w preorderze to otrzyma się
bonusy tzw. Limited Edition? Wiem, że u zachodnich wydawców bonusy te dostają za darmo
wszyscy, którzy zamówią grę przed premierą.


Witam, to zależy jaką edycję zamówisz. Obecnie w preorderze na gram.pl dostępna jest tylko podstawowa edycja gry Total War: Shogun 2. Bardziej ekskluzywne wydania będzie można zamawiać po ostatecznym ustaleniu ich zawartości przez CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Można się dowiedzieć, z jakiego powodu firma Cenega ma prawa do wydawania gry "Król Artur 2" ( http://cenega.pl/?ID=7199) , przecież pierwszą część to właśnie wy ( CDProjekt ) wydaliście.
I jak będzie z dodatkami? Z tego powodu, była obsuwa wydania dodatków do pierwszej części? Czy w ogóle w takim razie je wydacie?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Cenega, oficjalny partner firmy Paradox w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech"
tak to bywa w tej branży, że się światowi wydawcy zmieniają u lokalnych wydawców, pierwszy TDU też wydawało CDP a 2-jkę już Cenega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 17:57, FPSProjekt napisał:

"Cenega, oficjalny partner firmy Paradox w Polsce, Czechach, na Słowacji i na
Węgrzech"
tak to bywa w tej branży, że się światowi wydawcy zmieniają u lokalnych wydawców, pierwszy
TDU też wydawało CDP a 2-jkę już Cenega


To ja o tym wiem, w tym pytaniu, jak widać zadałem pytanie z jakiego powodu tak to się stało, i co z tymi dodatkami, będą wydawane przez CDP czy też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 20:13, Piotrbov napisał:

jak widać zadałem pytanie z jakiego powodu tak to się stało...

chyba nie myślisz, że ktoś poda Ci szczegóły umów handlowych, biznes jest biznes, co do dodatków to pewnie Cenega wyda jakąś wersję "gold" w pomarańczowej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 21:04, FPSProjekt napisał:

> jak widać zadałem pytanie z jakiego powodu tak to się stało...
chyba nie myślisz, że ktoś poda Ci szczegóły umów handlowych, biznes jest biznes, co
do dodatków to pewnie Cenega wyda jakąś wersję "gold" w pomarańczowej serii


Hej, wydawcą pierwszej części Króla Artura oraz dodatków do tej gry pozostaje firma CD Projekt. Premiera Sasów i Druidów w wersji pudełkowej odbędzie się w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 13:56, dr_nick napisał:

Jakieś wiadomości o EK DoW2 Retri?


Hej, DoW 2 ukaże się w Edycji Specjalnej, która będzie naszym odpowiednikiem Edycji Kolekcjonerskiej. Skład Specjalnej Edycji DoW 2 Retribution oraz start preorderu ogłosimy w przeciągu kilku najbliższych tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy kłopoty spółki JooWood (złożenie na początku stycznia wniosku o upadłość/restrukturyzację kapitału) będą miały wpływ na termin lub ogólne plany wydania gry Arcania: Gothic 4 w wersji na konsole X360 i PS3? Czy premiera tych gier nie jest zagrożona? Czy nic się nie zmienia odnośnie planów pełnej lokalizacji tych gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować