Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2011 o 17:51, Lookazz napisał:

Od ostatniej wyprzedaży gier w Biedronce minęło sporo czasu, zbliża się Dzień Dziecka.
Planujecie w najbliższym czasie jakiś rzut gier do sieci Biedronka?

Ponawiam pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można wiedzieć czy brak Giermaszu spowodowany jest przez niedawną premierę Wiedźmina czy jest jakiś inny powód? Jeśli tak to jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam jak wygląda sprawa z grą the first templar na pc są jakieś informacje sklep.gram.pl ma już pre-order a data wydania konkretna jaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 14:19, Lookazz napisał:

> Od ostatniej wyprzedaży gier w Biedronce minęło sporo czasu, zbliża się Dzień Dziecka.

> Planujecie w najbliższym czasie jakiś rzut gier do sieci Biedronka?
Ponawiam pytanie ;)


Jeśli będzie planowany "rzut" gier do sieci Biedronka to stosownie wcześniej poinformujemy o tym za pośrednictwem informacji prasowej i newsa na stronie CD Projekt :) Na obecną chwilę nic takiego nie planujemy, chociaż może się to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 13:23, bartek00 napisał:

witam jak wygląda sprawa z grą the first templar na pc są jakieś informacje sklep.gram.pl
ma już pre-order a data wydania konkretna jaka


Hej, gra First Templar zostanie wydana w Polsce w lipcu 2011 w polskiej wersji językowej(napisy), sugerowana cena dla wersji PC to 79,99 zł. Wersja na konsole Xbox360 nie zostanie wydana przez CD Projekt. Więcej informacji pojawi się w najbliższym czasie na stronie www.cdprojekt.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 14:28, Hulk131 napisał:

Jeśli można wiedzieć czy brak Giermaszu spowodowany jest przez niedawną premierę Wiedźmina
czy jest jakiś inny powód? Jeśli tak to jaki?


W obecnej chwili realizujemy mnóstwo bardzo ważnych projektów, które angażują cały nasz czas:) W związku z tym nie możemy poświęcić się organizacji Giermaszów, chociaż bardzo byśmy chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie, czy sklep "gram" prowadzi sprzedaz zagraniczna? chodzi mi o zakup gry ktorej nie moge dostac z granica w jezyku polskim. prosze o odpowiedz z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 17:22, Sector_001 napisał:

Witam. Mam takie pytanie, czy sklep "gram" prowadzi sprzedaz zagraniczna?


Nie. Gry kupowane w sklepie gram.pl nie sa wysylane za granice poki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wielu z was pytania o Legendy RPG już nudzą, ale chciałbym się zapytać o przyczyny umieszczenia tej antologii poza planem wydawniczym serii EK mimo wielokrotnych zapowiedzi. W takim razie przynajmniej mogłaby trafić do jakiegoś growego pisma jako pełniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z wydawaniem gier Kalypso Games macie zamiar wznowić wydawanie Sins of a Solar Empire bądź wydać ją w antologii z dodatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do CD PROJEKT: Czy moglibyście chociaż w przybliżeniu podać termin wysyłki koszulek dla posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej W2 tytułem rekompensaty za obsuwę z premierą? Wiem, że muszą zostać najpierw wyprodukowane, ale może chociaż jakiś najdrobniejszy przeciek informacji? Czy będzie to raczej w połowie czerwca czy prędzej w lipcu? Cokolwiek. Bardzo proszę o jakiekolwiek info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 22:50, buggeer napisał:

Pewnie wielu z was pytania o Legendy RPG już nudzą, ale chciałbym się zapytać
o przyczyny umieszczenia tej antologii poza planem wydawniczym serii EK mimo wielokrotnych
zapowiedzi. W takim razie przynajmniej mogłaby trafić do jakiegoś growego pisma jako
pełniak.


Hej, niestety nie posiadamy już praw wydawniczych do gier wchodzących w skład ''LEGEND RPG". Intensywnie pracujemy nad powrotem do naszego plany wydawniczego takich tytułów, jak Planescape: Torment, seria Baldurs Gate, Icewind Dale itp. Trafianie gry na płytkę dołączaną do jakiegoś growego pisma to jeszcze inny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=> solid-rock => Jest jeszcze za wcześnie bym mógł cokolwiek w tym temacie oficjalnie napisać.
=>ElMundo=> Nie ma obecnie tego tytułu w naszym planie wydawniczym, jeśli się to zmieni poinformujemy o tym.
=>KERMIy=> Przykro mi, ale nie mogę podać daty. O wysyłce zostaniecie poinformowani za pośrednictwem sklepu gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 10:15, 1998konik napisał:

Jak można wprowadzić kody pozwalające uzyskać bonusowe pieniądze? Bo mam karty
rejestracji elektronicznej z zakupu gier i nie wiem jak jej użyć.


Bonusowych pieniedzy nie ma juz od dawna. Zamiast tego dostaje sie CDPunkty w CDProgramie, ktore sie wymienia na darmowe gry z serwisu gog.com Szczegoly: http://www.cdprojekt.pl/CDPROgram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować