Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Czy CDP wyda w Polsce Hard Reset ER? Czy będzie dostępna aktualizacja dla posiadaczy oryginalnej gry (płatna/bezpłatna)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przed premierą będą ujawnione próbki polskiej wersji językowej Diablo 3? Sytuacja podobna, do tej ze Starcraftem 2 na początku 2010r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
znalazłem taki dość stary wpis:

Dnia 13.10.2011 o 11:23, Miliydan napisał:

=> Szczypiorofix

Hej, niestety gra nie jest w naszym planie wydawniczym i w najbliższym czasie nie zanosi
się na zmiany w tym temacie. Staramy się o powrót serii NWN do naszej oferty, ale jest
to trudny i wymagający czasu proces :)


Są jakieś postępy? Osobiście zależy mi na dodatkach Gniew... i Wrota... do NWN 2 ale IMO dla wydawcy lepiej wydać komplet NWN 2. Czy szanse są małe i powinienem udać się na Allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wydany przez CD Projekt Shogun 2: Zmierzch Samurajów będzie posiadał w pudełku kod odblokowujący klan ''Saga'' i dwustronny plakat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zapożyczone od moonmana z forum Wiedźmina. Myślę, że tu będzie większa szansa na odpowiedź :

CDProjekt od niedawna wydaje karcianki i chyba planszówki. Czy jest cień szansy, że CDP wyda "Wiedźmin Gra Wyobraźni"?
Z tego co wiem, ekipa wiedzmin.rpg.pl swego czasu szukała wydawcy do poprawionego i uzupełnionego wydania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 13:34, damlon napisał:

Czy istnieje jakaś szansa, że wrócą do oferty CDP gry z serii Baldur''s Gate?


Cały czas są dostępne np.: w sklepach na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy Alan Wake po polsku będzie 29 marca jak było w planach, czy się opóźni? Jeśli ktoś wcześniej zakupi wersję Steam lub Nordic Games będzie mógł pobrać zdubbingowane spolszczenie? Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ten temat jest poruszany regularnie co kilka tygodni, ale CD Projekt mógłby w końcu przekazać jakieś informacje graczom w kwestii polskiego wydania Diablo 3. Kiedy możemy się spodziewać poznania ceny Diablo 3, wersji zwykłej i EK?

Czy jest szansa na to, że polskie wydanie będzie tańsze od wydania "europejskiego"? Czy są już jakieś ustalenia w tym temacie? A może już wiadomo, że cena będzie taka sama jak na zachodzie?

Czy nad spolszczeniem pracują osoby z CDP czy stricte osoby z Blizzarda?

Wszystkim malkontentom, którzy zamiast przedstawiciela CDP postanowią mi odpisać, że i tak się nic nie dowiem - z góry dziękuję, darujcie sobie odpowiadanie na posta. Liczę na odpowiedź przedstawiciela CDP, uchylającą chociażby najmniejszego rąbka tajemnicy. Liczę na najmniejszą wartościową informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 15:36, meJKu napisał:

Czy CDProjekt ma zamiar wydać te edycje: http://gothic.phx.pl/news.php?id=2145 w Polsce?
; ) Wyglądają świetnie, a szkoda mieć to wszystko po angielsku.


Podpisuje się rękoma i nogami,że też chciałbym tą edycje ;) Tylko gdyby jeszcze wszystko byłoby na osobnych płytach i git ;) A plakaciki zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

czy cd projekt robi sobie jaja czego nie ma żadnych informacji na temat polskiego wydania alan wake na pc polska premiera 30 marca a tu żadnych nie ma informacji na temat tej gry nawet nie chce wam się dodać gry do planu wydawniczego na stronie cd projekt.pl żadnego info na temat polskiego wydania i lokalizacji jak gra nie wyjdzie 30 marca zamawiam z amazonru trudno będziecie mieli u mnie minus
jeszcze jedno zablokowaliście mnie na facebooku cd projektu nie moge dodawać komentarzy dziekuje wam bardzo pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź posiedź trochę and książkami, później pisz na forum. Piszesz tak nieskładnie i nieczytelnie, że to po prostu się w głowie nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Michale, stało się, już wiadomo - premiera Diablo 3 nastąpi 15 maja 2012 r.
Kiedy zatem CD Projekt poda oficjalne ceny, po jakich Diablo 3 będzie dostępne w Polsce? Najbardziej interesuje mnie cena edycji kolekcjonerskiej. Kiedy możemy się spodziewać jakiegoś info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować