Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TeleGRAM - informacje ze świata gier w pigułce (17.07)

17 postów w tym temacie

Mafia II będzie dobrą grą ale mam pare zastrzeżeń. Nasz bohater chodzi trochę sztywno, ludzie na chodniku często są identyczni i skupieni na małej odległości, wybuchy troche nieciekawie wyglądają. Ale za to system walki jest świetny jak dla mnie cud miód i orzeszki. Zalet nie wymieniam bo za dużo ich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny według mnie ten gameplay, szczególnie końcowa akcja. Ucieszyłbym się, gdyby w najbliższym czasie wyszło jakieś demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z Mafii II wymiata. Nie mogę się doczekać premiery :D. A co do Resident Evil 5, to zassam z ciekawości ten benchmark, ale gry nie kupię, bo nie lubię survival horrorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link do zapowiedzi Brinka w GamesRadal się zepsuł.
Ciekawi mnie jak rozwiążą "sprawy zdrowotne" w Mafii II, czy postać będzie co prawda mogła odnawiać automatycznie HP, ale czy będzie równie łatwo padac co przeciwnicy na filmiku?
I jak reszta - gamelplay przedni.
Polecam przy tym gameplay z Risena:
http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=1569&pk=12431

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam fanów MAFII. Wreście jest to na co czekałem, a więc można pojeździć po mieście w ZIMIE !!! Czekam na drugą część mafii i nie mogę się doczekać :) . Pierwszą część przeszedłem w całości. Samochody prowadziłęm przy użyciu kierownicy logitecha z force feedbackiem i mówie wam, saaaam miód. Dobry model jazdy. Czuć stare klimaty starych samochodów,wstrząsy, siły sprzężenia zwrotnego. Mam nadzieje, że tym razym będzię tak samo !!! A jak na razie, to bardzo mi się podoba !!! Realistycznie to wygląda. Odnoszę wrażenie, że takie samo miasto było w Mafii 1( ulice mosty itp), a to co widzimy jest poprostu uleprzona wersja. Ale z przyjemnością zagram w 2010 i oby się już premiera nie opóźniła. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z Mafii II obejrzałem ten sam lecz na YouTube bo szybciej troche, ale naprawde gierka daje rade, ładna oprawa graficzna i nie tylko mam nadzieje. To będzie coś w klimatach Godfather II i napewno będzie dobrze, co do Resident Evil, nie wiem czy coś przebije L4D2 :) No a MW 2 to wiaadomo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 12:56, Bodziu95 napisał:

Gameplay z Mafii II obejrzałem ten sam lecz na YouTube bo szybciej troche, ale naprawde
gierka daje rade, ładna oprawa graficzna i nie tylko mam nadzieje. To będzie coś w klimatach
Godfather II i napewno będzie dobrze, co do Resident Evil, nie wiem czy coś przebije
L4D2 :) No a MW 2 to wiaadomo :))


Nie obrażaj mafii. To będzie coś w klimatach genialnej pierwszej części. Myślę że II będzie lepsza (pierwszą przeszedłem 35 razy) ponieważ:

1) Mają o wiele więcej ludzi i też są oni lepiej doświadczeni
2) Więcej czasu i pieniędzy
3) Brak nacisków ze strony wydawcy
4) Człowiek od scenariusza (ten sam co w pierwszej) ma już niemałe doświadczenie, a jego debiutem była pierwsza część
5) Lepsza technologia

I wiele, wiele więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować