Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trainz Simulator 2009 – World Builder Edition - recenzja

12 postów w tym temacie

gram.pl

Jedną z najtrudniejszych rzeczy, jakie można sobie wyobrazić, jest recenzowanie gier przeznaczonych dla specyficznego grona odbiorców. Są to bardzo często produkty niezwykle ambitne i rozbudowane, charakteryzujące się dużym realizmem oraz złożonością.

Przeczytaj cały tekst "Trainz Simulator 2009 – World Builder Edition - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupię tej gry, nie interesują mnie pociągi. A poza tym, mimo, że grafika nie znaczy dla mnie wszystkiego, to wygląda dosyć kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta seria mnie nudzi, wiem nie obrażam tej gry i jej fanatyków, bo jest w jedyna w swoim rodzaju, ale nie w rodzaju jaki ja lubie, kiedyś grałem w starsze części ale wychodzi co rok, już tak jak FIFA i z czasem przestało mnie to interesować, ale oczywiście fanboy''om życze miłej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł tylko dla wielbicieli serii......ale ja do takich nie należę. Mogli by w końcu zainwestować w jakiś nowy silnik graficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 20:52, stefanio napisał:

Tytuł tylko dla wielbicieli serii......ale ja do takich nie należę. Mogli by w końcu
zainwestować w jakiś nowy silnik graficzny.

Co im po nowym silniku, jeśli ekipa grafików jest słabo opłacana lub obecnie nie ma jej wcale? ;)
Rzeczywiście, wygląda to biednie. Mam Trainz 2004 i w porównaniu z nim w nowych wersjach nie zauważam większych zmian, a co tu można zmienić poza grafiką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnią wersję Trainz i wiem, że na pewno nie kupię 2009. Budowanie makiety, to owszem fajna sprawa, ale sama jazda pociągiem już nie daje takiej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jedną z najtrudniejszych rzeczy, jakie można sobie wyobrazić, jest recenzowanie gier przeznaczonych dla specyficznego grona odbiorców." - mowa np. o Strip Poker Boys?

Trainz powinien wreszcie przejść na jakiś lepszy silnik graficzny bo póki co, to od początku zniechęca graficznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 16:21, Falkoner napisał:

"Jedną z najtrudniejszych rzeczy, jakie można sobie wyobrazić, jest recenzowanie gier
przeznaczonych dla specyficznego grona odbiorców." - mowa np. o Strip Poker Boys?

Na przykład. I nie pytam skąd znasz ten tytuł. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest coś "zrecenzjować" co nie działa tak jak należy. Najpierw trzeba znowu czekać aby poprawiono błędy a potem dopiero silić się na jakieś recenzje. Na razie mój TS - 2009 powędrował na półkę bo jest dla mnie w tej chwili z tym błędem (nie można nic wgrać - żadnego dodatku!) zupełnie bezużyteczny. Znowu 100 zł poszło "w błoto". Żałuję że CD-Projekt nie wydał "Trainz Classics 3" - podobno najlepsza jak do tej pory odsłona "Trainz". A więc tradycji stało się zadość : TRS 2006 z błędem (rok czekaliśmy na poprawkę!) Trainz Classics 1&2 z błędem (też chyba z rok czekaliśmy na patcha) Teraz TS-2009 i...oczywiście z błędem i ile czekamy teraz? Obstawiam rok! Obym się mylił... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować