Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 zatrzymany na 30 poziomie

59 postów w tym temacie

A ja czekam na Fallout 3 GOTY :D Ma być w październiku, na pewno się zaopatrzę. Nie wiecie czy będzie po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jednak podnoszenie maksymalnego poziomu postaci może zdestabilizować rozgrywkę na wiele sposobów."
O to sie nie martw, mozgu. Rozgrywka w FO3 juz dawno byla zdestabilizowana (a moze zdebilizowana), czy to dzieki VATS czy idiotycznym perkom jak Almost Perfect.
Coz, bethesda dala SPECIALowi taki sam make-over jak i calemu Falloutowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jaki sens miałoby posiadanie postaci powyżej 30 poziomu? Już na poziomie 20-tym gra jest nadmiernie łatwa, przy 30-tym większość statystyk osiągnęłoby 100%...

Gdyby mechanika awansowania była lepsza może wtedy miałoby to sens... moim zdaniem system rozwoju postaci z FO1/2 był jednak lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że nie "skusiłem się" na tą grę... Z tego co tu czytam robi się z niej telenowela, forma rozgrywki tez mnie jakoś nie przekonuje. Ja tam wolę stare Fallouty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 12:28, TobiAlex napisał:

SoundWave nikt Ci nie każe grać mózgu.

A co to ma do tego co napisalem? Jakis problemik? W takim razie chyba bedziesz musial zachowac go dla siebie i nauczyc sie z tym zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebne jest dalsze podnoszenie maksymalnego poziomu w Fallout 3, bo na 30. i tak ma się wszystkie perki potrzebne postaci na konkretny styl gry, wszystkie skille też po 100 osiąga się bez problemu. A gra na najwyższym poziomie trudności z zainstalowanym Broken Steel nie zawsze jest taka łatwa, mimo przepakowanych i głupich perków. tu się zgadzam z SoundWavem w pełni. Inna sprawa już, że awans przebiega ZDECYDOWANIE za szybko, a na maksymalnym poziomie ucieka trochę motywacja do dalszego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 poziom to i tak nie tak źle, jest OK, mogloby być wyżej ale to nie gra MMO RPG, tylko cRPG gdzie fabuła i sama gra musi się na czymś skończyć, mam nadzieje że Fallout i do 30 poziomy będzie ciekawy i udany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Howard nie myślał tak bardzo o konsolowych graczach, to nie byłoby problemu nawet do 99 poziomu zrobić grę. Ale cóż...musieli palnąć ograniczenie umiejętności do 100, dać debilne perki, które z postaci robią praktycznie boga (jak to, co podnosi cały special do 9, wprowadza to ten głupi dodatek Broken Steel)). I jak niby grać miałby dojść do nawet 35 poziomu? Skoro już przy 12 nie ma co podnosić, bo główne umiejętności ma już na 100?

FAILout pełną gębą.....i nie wierzę, że Las Vegas coś zmieni. Uwierzę jak ta gra przestanie być w posiadaniu magicznego Howarda i jego wesołej brygady (ta...na pewno Howard da swobodę Obsdianu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak gra jest słabo zbalansowana, ściągnijcie se mody do Fallouta :D z nimi dużo lepiej sie gra, między innymi mod na spowolnienie wbijania lvli albo mod na utrudnienie gry i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2009 o 12:55, Osiol napisał:

FAILout pełną gębą.....i nie wierzę, że Las Vegas coś zmieni. Uwierzę jak ta gra przestanie
być w posiadaniu magicznego Howarda i jego wesołej brygady (ta...na pewno Howard da swobodę
Obsdianu).

Moze bylaby nadzieja, gdyby nie to, ze bethesda od razu powiedziala Obsidianowi, ze ich Vegas ma rozgrywka byc podobny do FO3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Howard mówił że to ograniczenie było błędem i sam by to wywalił.
btw widzę że SoundWave znowu się pieni jakby mu zniszczyli życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam komentarze i utwierdzam się w tym, że nie jestem sam w swoich przekonaniach - to może i dobra gra (A przynajmniej miała jako taki sens bez Broken Steel), ale RPG i Fallout z tego żaden.

A z dalszego nie podnoszenia progu się cieszę, Bethesda zrobiła ze SPECIAL''u taką parodię, że dalsze rozwijanie mija się z celem, co wyżej już inni wskazali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Z zewnątrz wydaje się to proste. Jednak podnoszenie maksymalnego poziomu postaci może zdestabilizować rozgrywkę na wiele sposobów. "
Ciekawe jakich.... Rozgrywka była zdestabilizowana na samym początku, tzn. bez DLC.
Co to za przyjemność z rozgrywki, gdzie każdy poziom powyżej 10-go przybliża postać gracza do poziomu boga?

TobiAlex
>SoundWave nikt Ci nie każe grać mózgu
I po co spamujesz? Łatwiej byłoby Ci nabić posty w Quizach i Zabawach.

Bodziu95
>30 poziom to i tak nie tak źle, jest OK,
W TES5:Failout każdy poziom powyżej 10 nie jest OK (wg. mnie)
>mogloby być wyżej ale to nie gra MMO RPG, tylko cRPG
Na pewno graliśmy w tę samą grę?
Ta gra ma tyle wspólnego z grami cRPG co taki np. BioShock
>gdzie fabuła i sama gra musi się na czymś skończyć, mam nadzieje że Fallout i do 30 poziomy będzie ciekawy i >udany ;)
Skoro do poziomu 20-go nie był udany to w jaki sposób powyżej 30-go ma być udany?
F3 - podobnie jak ostatnie "arcydzieła" Bethesdy - z udanym produktem ma niewiele wspólnego (wg. mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2009 o 13:24, krl_krl napisał:

btw widzę że SoundWave znowu się pieni jakby mu zniszczyli życie.

Btw widze, ze jestes kolejnym trollem, ktory nie potrafi nic innego jak walic wycieczki osobiste ;) Moze popracuj nad argumentami, bo robisz, przepraszam, juz zrobiles z siebie posmiewisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu uważam, że przywiązujesz do tego wszystkiego zbyt dużą wagę. W każdym swoim poście dotyczącym F3 piszesz jaka to beznadziejna gra, a Bethesda to źli ludzie bo zmienili Fallouta w FPS/RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować