Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 zatrzymany na 30 poziomie

59 postów w tym temacie

Jak tak bardzo was męczy ten 30 lvl. to po prostu ściągnijcie małego moda który likwiduje ograniczenie, nic prostszego :P. Bethesda do szczęscia nie jest w tym wypadku potrzebna :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 13:37, krl_krl napisał:

Po prostu uważam, że przywiązujesz do tego wszystkiego zbyt dużą wagę. W każdym swoim
poście dotyczącym F3 piszesz jaka to beznadziejna gra, a Bethesda to źli ludzie bo zmienili
Fallouta w FPS/RPG.


Chyba masz powalona definicje slowa "kazdy" ale w porzadku, przyzwyczailem sie, ze userzy gram.pl czesto nie wiedza o czym pisza i jakich slow uzywaja. Mala wskazowka- w tym temacie np. nic nie powiedzialem o jakosci FO3 i ani slowa o FPS/RPG. Cos twoje "kazdy" nawala.
Zycze szczescia i argumentow przy pisanu przyszlych postow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony limit mnie zniechęcił do dalszego grania. Jednak zdobywanie lvl w RPG jest jedną z klasycznych podstaw. Tyle, że ten Fallout jest tak kosmicznie łatwy na 20 poziomie... Już go wymieniłem i spokój, gra nie jest warta trzymania na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chą tak chcą. Ja jak grałem w gołą podstawkę to po osiągnięciu 20 levela jakoś czar i zapał do gry opadł i prawie na siłę chciałem już tylko wątek główny skończyć i mieć to z głowy. A jednym z mocnyvh argumentów które mnie trzymają przy pozostałych Falloutach, podoba mi się bardzo nawet Tactics, jest przyjemność z levelowania i świadomość że dalej możesz osiągnąć więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 13:44, SoundWave napisał:

w tym temacie np. nic nie powiedzialem o jakosci FO3

Twój pierwszy post w tym temacie

Dnia 18.07.2009 o 13:44, SoundWave napisał:

i ani slowa o FPS/RPG.

No nie powiedziałeś. Masz rację - jestem trollem :(

Dnia 18.07.2009 o 13:44, SoundWave napisał:

Zycze szczescia i argumentow przy pisanu przyszlych postow ;)

Również pozdrawiam.
Z mojej strony koniec, do niczego ta "dyskusja" nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 13:57, krl_krl napisał:

> w tym temacie np. nic nie powiedzialem o jakosci FO3
Twój pierwszy post w tym temacie

Oooo, problemy z czytankiem ze zrozumionkiem? Mam ci tlumaczyc wyraz po wyrazie?
"O to sie nie martw, mozgu. Rozgrywka w FO3 juz dawno byla zdestabilizowana (a moze zdebilizowana), czy to dzieki VATS czy idiotycznym perkom jak Almost Perfect."
Co my tu mamy- tekst o tym, jak "zbalansowany" jest FO3. A jak wiemy, gdy ktos mowi o balansie to od razu mowi o calej grze!
"Coz, bethesda dala SPECIALowi taki sam make-over jak i calemu Falloutowi ;)"
Gdzie tu mowa o jakosci? Pokaz paluszkiem jesli mozesz.

Wiem, ze z twojej strony koniec, bo tak robia ludzie, ktorzy wala glupoty i nie potrafia sie z nich wytlumaczyc.
Mowiac inaczej- trolle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 14:04, SoundWave napisał:

Co my tu mamy- tekst o tym, jak "zbalansowany" jest FO3. A jak wiemy, gdy ktos mowi o
balansie to od razu mowi o calej grze!

A żeby wyrazić swoją opinię o jakości trzeba dokładnie opisać wszystkie elementy?

Dnia 18.07.2009 o 14:04, SoundWave napisał:

Gdzie tu mowa o jakosci? Pokaz paluszkiem jesli mozesz.

Tu nie ma.

A teraz szukaj kolejnego słowa do którego możesz się przyczepić. Widzę, że sprawia Ci to przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2009 o 14:15, krl_krl napisał:

A żeby wyrazić swoją opinię o jakości trzeba dokładnie opisać wszystkie elementy?

Nie, ale za to wg ciebie mozna wyrazic swoja opinie o calosci mowiac o 1 elemencie.
"Grafika w Arcanum jest dosc kiepskiej jakosci"- patrz, mowie, ze CALE Arcanum jest kiepskie.
Tzn, wg twojej "logiki" ;]

Dnia 18.07.2009 o 14:15, krl_krl napisał:

Tu nie ma.

Kto by sie spodziewal...
Tu nie ma, tam tez nie ma. Widocznie cos ci sie przywidzialo.

Dnia 18.07.2009 o 14:15, krl_krl napisał:

A teraz szukaj kolejnego słowa do którego możesz się przyczepić. Widzę, że sprawia Ci
to przyjemność.

Mam lepszy pomysl- ponabijam sie z twojej silnej woli i "z mojej strony koniec". Nie zapomnij wytrzec lezek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 14:21, SoundWave napisał:

patrz, mowie, ze CALE Arcanum jest kiepskie.

Nie, ale wyrażasz się jakości gry.

Dnia 18.07.2009 o 14:21, SoundWave napisał:

Kto by sie spodziewal...
Tu nie ma, tam tez nie ma. Widocznie cos ci sie przywidzialo.

Pisałem o twoich postach, a nie zdaniach. Masz jakieś problemy z czytaniem?

Dnia 18.07.2009 o 14:21, SoundWave napisał:

Mam lepszy pomysl- ponabijam sie z twojej silnej woli i "z mojej strony koniec". Nie
zapomnij wytrzec lezek.

Skoro masz taką potrzebę to proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Fallout 3 poziomy są zbędne. Ta gra została uproszczona najbardziej jak tylko mogła. Chyba ze względu na konsole.

Już na 5 lvl jak tylko zdobyłem chiński karabin szturmowy młóciłem super mutantów jak chciałem. Szczerze ta gra to żadne wyzwanie dla starych wyjadaczy RPG. Tak wiem że F3 to nie RPG ale spodziewano się właśnie RPG po F3.

Tak jak SoundWave użył wyrażenia Almost Perfect. Falloutowi 3 jako samej grze do Almost Perfect baaardzo daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 14:52, Slappy napisał:

W Fallout 3 poziomy są zbędne. Ta gra została uproszczona najbardziej jak tylko mogła.
Chyba ze względu na konsole.

Tak blame xbox 360 and ps3 !!!!!

Dnia 18.07.2009 o 14:52, Slappy napisał:

Już na 5 lvl jak tylko zdobyłem chiński karabin szturmowy młóciłem super mutantów jak
chciałem. Szczerze ta gra to żadne wyzwanie dla starych wyjadaczy RPG. Tak wiem że F3
to nie RPG ale spodziewano się właśnie RPG po F3.

Na easy tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 14:51, krl_krl napisał:

Nie, ale wyrażasz się jakości gry.

Nie, o jakosci ELEMENTU gry. Wiem, ze ta roznica moze byc dla ciebie zbyt "subtelna", ale tak naprawde to nie jest trudny koncept.

Dnia 18.07.2009 o 14:51, krl_krl napisał:

Pisałem o twoich postach, a nie zdaniach. Masz jakieś problemy z czytaniem?

O moich postach tak jak ten w tym temacie, w ktorym widzisz cos, czego nie ma? Jakze rozkoszne.

Dnia 18.07.2009 o 14:51, krl_krl napisał:

Skoro masz taką potrzebę to proszę bardzo.

Widocznie nie mniejsza od pisania falszywych zdanek "koncze juz, patrzcie jak odchodze".
Uwazaj zeby cie drzwi nie przytrzasnely.

@leet
"Na easy tak :D"
Bo rozinca miedzy easy a hard jest wielka- trzeba wiecej amunicji wpakowac wrogom w glowe, zeby padli.
Mistrzostwo. Po prostu mistrzostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 14:56, L33T napisał:

> W Fallout 3 poziomy są zbędne. Ta gra została uproszczona najbardziej jak tylko
mogła.
> Chyba ze względu na konsole.
Tak blame xbox 360 and ps3 !!!!!

A czy ja powiedziałem że to wina konsol?? Po prostu widać że są bardziej uwzględniane przy produkcji gier. Nie obwiniam konsol że istnieją.

Dnia 18.07.2009 o 14:56, L33T napisał:

> Już na 5 lvl jak tylko zdobyłem chiński karabin szturmowy młóciłem super mutantów
jak
> chciałem. Szczerze ta gra to żadne wyzwanie dla starych wyjadaczy RPG. Tak wiem
że F3
> to nie RPG ale spodziewano się właśnie RPG po F3.
Na easy tak :D

Na najtrudniejszym również. VATS załatwia wszystko. Zaznaczasz tylko w głowę i tak do skutku. Wątpię aby się ktoś trudził normalnie. Jeśli się VATS kończy to ucieka się a jak się naładuje to znowu się celuje i tak w kółko z jednym wrogiem. Tylko że na Hard musisz więcej wpakować ale to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 14:58, SoundWave napisał:

Widocznie nie mniejsza od pisania falszywych zdanek "koncze juz, patrzcie jak odchodze".

To po co prowokujesz trollu? Żeby pokazać wszystkim jaki jesteś super? Coś nie wyszło.
Żegnam ozięble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 15:01, L33T napisał:

Hmm tak jak w więkoszści FPs-ów, więc nie wiem o co ci chodzi :)

Nie nazywaj FO3 FPSem bo jakis krl bedzie cie scigal po tematach i wmawial, ze napisales cos innego, niz naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Właściwe" Fallout''y miały limit 20 poziomów. Ten level cap w zupełności wystarczał na dziesiątki godzin (jeżeli ktoś chciał sobie wymaksować postać), a zdobywanie doświadczenia stanowiło jako takie wyzwanie.

Failout ma ich 30, podczas gdy gra jest na tyle łatwa, że nasz świerzak z Krypty może niszczyć Supermutanty bez trudu już na początkowych poziomach. Grając tylko i wyłącznie na najwyższym poziomie trudności (tzn. zmieniłem go na najwyższy po zabiciu pierwszego oponenta w trakcie ucieczki z Krypty) bez trudu wyrżnąłem moim herosem (w okolicach 10 poziomu) całe Paradise Falls. Problemy w Old Olney? Gdzie tam! Szpony Śmierci padały jak muchy. Gra nie stanowi absolutnie ŻADNEGO wyzwania, IMO podwyższanie level cap''u nie ma sensu.

@Slappy

> W Fallout 3 poziomy są zbędne. Ta gra została uproszczona najbardziej jak tylko mogła. Chyba ze względu na > konsole.

To, że gra wyszła również na konsole nie jest powodem jej uproszczenia - wina leży po stronie partaczy z Bethesdy, która z Fallout''a zrobiła mainstream''owego bubla. No i te (nie)sławne DLC... Fallout w kosmosie, Boże drogi.

> Już na 5 lvl jak tylko zdobyłem chiński karabin szturmowy młóciłem super mutantów jak chciałem. Szczerze ta > gra to żadne wyzwanie dla starych wyjadaczy RPG.

Błąd - skoro twierdzisz, że gra nie jest cRPG (z czym się jak najbardziej zgadzam), dlaczego powiedziałeś że nie jest wyzwaniem dla cRPGowców starej gwardii? Ta gra nie jest wyzwaniem dla każdego, mniej więcej wprawionego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznac ze 30 lvl.. to troszke skromnie..
No ale coz.. co to by byla za fraida niszczyc kazdego wielkiego potwora jednym uderzeniem piesci...
No zawsze zostaje takie male ryzyko gdy walczy sie z jakims poteznym potworem :D
No ale dobrze jest nie ma co.. nowy dodatek na pewno mnie mile zaskoczy jak i innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 15:31, Niflheim napisał:

Błąd - skoro twierdzisz, że gra nie jest cRPG (z czym się jak najbardziej zgadzam), dlaczego
powiedziałeś że nie jest wyzwaniem dla cRPGowców starej gwardii? Ta gra nie jest wyzwaniem
dla każdego, mniej więcej wprawionego gracza.

Bo chyba wszyscy się po F3 właśnie cRPG spodziewali patrząc na filmiki. Szczerze F3 to taki tytuł że trudno powiedzieć do kogo on został skierowany szczególnie. W sumie to racja. Mniej więcej wprawiony gracz który gra w najróżniejsze gatunki gier nie powinien mieć problemów z Falloutem 3.

Ale IMO strzelania tam jest zdecydowanie za dużo co czyni z tej gry bardziej FPS niż cRPG a nie powinno tak być biorąc pod uwagę poprzednie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować