• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
sepokiu

PREY Kolekcja Klasyki - Bład aplikacji POMOCY!!

Pytanie

Witam
Wczoraj kupiłem PREY z KK gra normalnie sie instaluje, ale przy probie uruchomienia wyskakuje standartowy komunikat o błedzie : "Wystąpił problem z aplikacja PREY i zostanie ona zamknięta...." Szczegóły:
Sygnatura błędu: App: prey.exe AppVer: 1.0.0.1 ModName: unkown
Mój komp: procek 2 ghz, karta graf radeon x1650 , 2 gb. ram
Zaznaczam, że zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty graf., dzwiekowej, direct 9 , gre instaluje juz 5 razy i ciągle to samo:(:(
Szukałem na innych forach ale niestety znalazłem podobne tematy, ale żaden nie rozwiązał mojego problemu:(:(
Proszę o pomic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Spróbuj zainstalować patch 1.4 do gry, chyba że jest już zawarty (ale error pokazuje, że raczej nie).

Może warto też przeskanować komputer dobrym antywirusem i zrobić aktualizację systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po ponownej instalacji sterów ten sam błąd ale różne szczegóły: teraz jest ModName: atioglxx.dll
A i ten sam błąd występuje także w grze Enemy territory Quake Wars.....
Inne gry n. BiA Road ti hill 30 , FLATOUT 2 działa sUPER.....
O CO CHODZI?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

próbowałeś innej wersji sterowników do karty graficznej? być może najnowsze marnie współpracują z twoją kartą (zdarza się). Napisz jaką masz kartę, pewnie ktoś będzie wiedział jaka wersja najlepsza do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak już jest temat o problemach z Prey to nie będę zakładał nowego i tu opisze swój problem.
Otóż mam Vistę Home Premium (32 bit), i Prey ładnie śmiga itp, z patchem i bez. Ale jak zainstaluję spolszczenie (To z drugiej płyty, Superseller), to gdy próbuję odpalić grę, wyskakuje błąd Windowsa z wysyłaj/nie wysyłaj. Jest jakiś sposób żeby pograć ze spolszczeniem bez problemów? Zasysałem też jakieś z neta, ale one w ogóle nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować