Zaloguj się, aby obserwować  
spiingger

Ankieta do licencjatu POMOŻECIE?

22 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2009 o 09:53, spiingger napisał:

Ankieta jest mi niezbędna do napisania licencjatu.
Ankieta jest dobrowolna i anonimowa, ale będę wdzięczny za poważne potraktowanie tematu.

Jako świeżo mianowany licencjat z chęcią pomogę koledze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2009 o 09:53, spiingger napisał:


Niektóre pytania są źle sformowane. Np. " Czy podczas gry ubierasz się albo inaczej upodabniasz do bohatera gry?". Ja bym odpowiedział TAK lub NIE, ale do wyboru jest skala. Tak samo z pytaniami: "jeżeli tak, to jakie". Wcześniej zaznaczyłem NIE, więc to pytanie ominąłem. Na końcu jednak wyskoczył błąd, że nie odpowiedziałem na dwa pytania(właśnie tego typu). Popraw parę rzeczy to z chęcią pomogę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniona:) chociaż kilka pytań tak jak wcześniej pisał Rick jest trochę "głupio" sformułowanych:D A też ostatnie pytanie mnie zdziwiło, że muszę wypisać nicki kumpli... kilka napisałem, ale to trochę dziwne wykorzystać to bez ich wyraźnej zgody( fakt, że nikt z moich znajomych się nie wkurzy ale pozostawia taki "niesmak"). Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''''Podaj proszę nazwy gier w jakie grasz''''
To pytanie mi trochę nie pasuje. Powinno być raczej tytuły albo rodzaje/gatunek. Ale chodzi tutaj raczej o tytuł, więc... No a poza tym, to nieco irytują te błędy, które wypisał Rick. Zaznaczam nie, więc nie muszę podawać przykładów. Napisałem tam ''''brak'''' i tyle. :)

Jak masz zamiar robić magistra, to powodzenia, a jak nie, to gratuluję licencjatu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wymień proszę znane Ci nicki/pseudonimy graczy*"

Whaaaat? Mam wypisywać nicki postaci, które spotkałem w necie podczas gry online? Jaki to ma sens? Przecież tych nicków są miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 12:19, Sarturias napisał:

"Wymień proszę znane Ci nicki/pseudonimy graczy*"

Whaaaat? Mam wypisywać nicki postaci, które spotkałem w necie podczas gry online? Jaki
to ma sens? Przecież tych nicków są miliony.


moze to mu pomorze w opracowaniu skąd się biora takie nicki i dlaczego tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 12:21, Citkowsky napisał:

moze to mu pomorze w opracowaniu skąd się biora takie nicki i dlaczego tak jest:)


Tak, tylko właśnie dlatego, że jest ich miliony ciężko zapamiętać którykolwiek dlatego napisałem: nie pamiętam ;)

@Hubi_Koshi
To też zależy od gry ;) W niektórych nie można używać dowolnych nicków - są jakieś tam zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 12:19, Sarturias napisał:

Whaaaat? Mam wypisywać nicki postaci, które spotkałem w necie podczas gry online? Jaki
to ma sens? Przecież tych nicków są miliony.

Jako przykłady. W pracy można je wykorzystać jako przykłady, można też "rozłożyć" je na czynniki pierwsze, czyli na to z czego te nicki są zbudowane i określić jakieś trendy, albo sposoby ich tworzenia, ewentualnie źródła ich pochodzenia i ich popularność. Np. czy popularniejsze są skrócone imiona i nazwiska, nicki oparte na postaciach fikcyjnych/prawdziwych itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w pytaniu o nick graczy prosił o wypisanie tych najlepszych graczy świata o których można usłyszeć na ESL czy innych stronach czy po prostu o tych graczy z którymi gram. Ale ważne jest to że wysłałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie odpisywałem ale ciągle zbieram inne materiały.
Bardzo dziękuję wszystkim wypełniającym... mam nadzieję, że jeszcze kilka osób doda ankiety bo nadal sporo brakuje.
Co do błędów w ankietach etc.: forma i rodzaj pytań jest zamierzona :D
Jeszce raz wielkie dzięki.. jeśli macie znajomych chętnych do wypełniania będę zobowiązany.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę taka forma ankiety jest zamierzona?- powinieneś popracować nad jej konstrukcją, bo temat jest bardzo fajny.

Co to znaczy "Jak często grając krzyczysz/podnosisz głos?*" i zaznaczę że 0 albo 10?
A jeśli gram krócej niż pół roku, co mam zaznaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 09:53, spiingger napisał:

Ankieta jest mi niezbędna do napisania licencjatu.
Ankieta jest dobrowolna i anonimowa, ale będę wdzięczny za poważne potraktowanie tematu.

http://www.ankietka.pl/ankieta/28165/badanie-gier-komputerowych.html


Ankieta wypełniona... Na Twoim miejscu poprawiłabym ją nieco od strony merytorycznej. Pytanie o znane pseudonimy graczy jest jak dla mnie bezcelowe- zauważ , że gracze preferujący gry single player, raczej nie odpowiedzą na nie. Powinno ono znaleźć się przy pytaniu o gry wieloosobowe (jeżeli zależy Ci na tym, by się w ogóle znalazło), gdzie każdy zna siebie z zasady tylko i wyłącznie "po nicku" :)

Tak czy owak trzymam kciuki, gdyż za 3 miesiące sama zaczynam pisać własną pracę licencjacką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poddałem się w połowie, bo pytania zwyczajnie są tam głupie lub dziwnie sformułowane. Następnym razem chcę bardziej pro ankietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


O rany, macie problem, wpisujcie cokolwiek, to licencjat jest xD
Ma się zgadzać liczba ankiet, reszta nieważna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować