Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przenośny Xbox to tylko kwestia czasu

57 postów w tym temacie

Dla tego nie kupiłem psp. Ciekawe jaką moc miałby taki xbox. Sony pewnie musiałoby pójść w następną generację. Mam nadzieję że takie cacko wyjdzie jeszcze za "życia" xboxa 360 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony 4 lata po premierze PS2, wypuściło PSP, które sprzętowo jest niemal identyczne jak Sony 2.
PSP 2 pojawiając się w 2011 (4 lata po PS3) ma szansę być tak mocne jak jej starsza siostra xD
Ciekawie się zapowiada. Jestem pewien, że odniesie sukces, gdyż ma już istniejącą bibliotekę: PSX, PS2, PSP i być może PS3?! Jak to ostatnie jakimś cudem okaże się emulowane na PSP2, Sony zmiażdży konkurencję xD

Osobiście miałem PSP i ta forma rozrywki mi nie odpowiada. W terenie zawsze mam co robić, a w domu kiedy kaciłem tą konsolkę, szybko głowa zaczynała boleć. Za malutkie i w ogóle, do tego u mnie rolę stacjonarnej.

Natal ma wejść w 2010 roku, czyżby kieszonsolka MS pojawiła się w 2011-12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kieszonkowa konsola nie ma sensu. Sukces IPhone''a to pokazał. Microsoft zrobi telefon na Tegrze, albo na czymś jeszcze silniejszym zdolną odpalić złożone gry w pięknej grafice. Przetarcie szlaku zrobi Zune HD, zarobią na tym to uderzą w Iphone''a, na razie rzucili rękawice Ipodowi. Równie dobrze mogą skoncentrować się na samych grach i usługach dla telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykosiciel trochę się rozpędziłeś odnośnie mocy PSP, bardziej to takie między PS1 a PS2. Przenośna konsola o mocy PS3 w 2011? Nierealne.

Nie powiem, gdyby coś takiego MS wypuściło moje PSP wylądowałoby na Allegro i kupiłbym Xbox Portable :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przenośny xboź jest już od dawna zapowiadany. Wątpię aby miał wyść w ciągu najbliższego roku. Uważam też że może w ogóle nie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam X360, ale na przenośnego ''xune'' nie mam zamiaru czekać.
Wezmę po prostu PSP, pewnie jeszcze w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie świetna wiadomość. Natal ma wejść na rynek w 2010r., tak? Więc jest szansa, że konsola przenośna od MS''a pojawi się w 2011, może 2012r. Naprawdę dobra wiadomość. Czas najwyższy, aby MS zaczął podbijać też rynek konsol przenośnych.

Po drugie - kolejna przenośna konsolka na rynku - i to nie od byle kogo, bo Microsoft''u - na pewno zmusiłaby Nintendo i Sony do wkroczenia w nową generację. I może w końcu coś by się w tym temacie ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie M$ i nie podoba mi sie ta wiadomosc ale Jackaloppe ma racje, im wieksza konkurencja tym wiecej dobra dla graczy:) Moze Sony by sie wzielo do roboty i PSP2 wyszloby szybciej^^ A i o PSP by lepiej zadbali, na co komu GO jak mozna odrazu PSP2 zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nic nie wiadomo , może już nad tym pracują od lat. Chciałbym dostać wreszcie przenośną konsolę , która ma jakąś dobrą grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykosiciel patrzac na psp''kowe gierki to nawet w polowie nie wygladaja tak dobrze jak te z ps2 ;] (kant kanty pogania ,ogromne lowresy i czesto 16-to bitowa paleta barw jak i nie taki super fps w wielu grach). Sorka ale do mocy obliczeniowej wiekszej siostry to jeszcze mu spooooro brakuje .
Ktos napisan o jabdheldzie o mocy ps3 w 2011 ?? XD Rotfl ?? ;] Jak bedzie o mocy wlasnie pierwszego klocka to bedzie milo;]. Handheldowy swiat nie idzie tak szybko do prozdu jak stacionarny , jest w nim spooro wiecej ograniczen .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim problemem jest zasilanie. Handheld dzialajacy 4h to pomylka imo, tym bardziej ze nie sa juz one zasilane paluszkami, ktore zawsze mozna bylo wymienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że przenośny Xbox nie przybierze formy nowego PSP, które osobiście uważam za największą porażkę Sony. Mniejszy niż poprzednio ekranik, brak UMD, nieduży dysk (kilkanaście gier, a potem kicha...) i taki sobie dizajn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować