Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przenośny Xbox to tylko kwestia czasu

57 postów w tym temacie

Nie jestem wielbicielem konsol przenośnych, wolę klasyczne domowe "pudełka". Jedyną przenośną konsolę jaką miałem to bodajże Gameboy Advance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@BigM "Mam tylko nadzieję, że przenośny Xbox nie przybierze formy nowego PSP, które osobiście uważam za największą porażkę Sony. Mniejszy niż poprzednio ekranik, brak UMD, nieduży dysk (kilkanaście gier, a potem kicha...) i taki sobie dizajn."

1. PSP Go jest kompatybilne z PSP 30xx i niżej więc nie wiem dlaczego piszesz o kilkunastu grach.
2. Konsola nie ma dysku tylko pamięć wewnętrzną (16 GB).
3. Nowe PSP posiada slot na karte pamięci jakiejkolwiek wielkości.
4. Wogóle to brawa dla Ciebie jakim cudem dopatrzyłeś się mniejszego ekranu jeżeli ma 3,8 cala.
5. Brak UMD to dobra opcja pownieważ do przodu idzie dystrybucja cyfrowa i nie będzie tylu pirackich gier.
6. brak wymiennej baterii to też + ponieważ nie zrobi się na niej baterii Padnory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak zostanę przy swoim PSP bo ma fajne tytuły, a jeszcze fajniejsze zostały zapowiedziane, do tego jeszcze ten super wygląd i ergonomia.
Chociaż z jednej strony się cieszę bo konkurencja podbija jakość to z drugiej nie bardzo, bo fani Xboxów przestaną nas wcale szanować. (PSP to był taki ostatni bastion bo jechali po NDS xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 13:11, Ghost12345 napisał:

2. Konsola nie ma dysku tylko pamięć wewnętrzną (16 GB).

Dla piratów jak znalazł (to odpowiedź na koniec Twojego postu)

Dnia 19.07.2009 o 13:11, Ghost12345 napisał:

5. Brak UMD to dobra opcja pownieważ do przodu idzie dystrybucja cyfrowa i nie będzie
tylu pirackich gier.

Ta ale będą kur***** drogie i nie będę miał faktycznie gry na stanie, nie dziękuję postoje. Stań już w kolejce dla frajerów.

Dnia 19.07.2009 o 13:11, Ghost12345 napisał:

6. brak wymiennej baterii to też + ponieważ nie zrobi się na niej baterii Padnory.

Super wiesz? A ja miałem zapasową na długie trasy... o ja pirat ojoj oja pirat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 13:42, kiczka116 napisał:

ooo jak fajnie wygląda ,ale nie kupił bym tego gdyż jest za mały ekrranik,więc wolał
bym kupić PSP nie to.:)) ;p


...

Żyją jakieś mody na tym forum, czy tylko są dla samego bycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie posiadam PSP 3004 i niecierpliwie czekam na PSPGo! ale gdyby Microsoft zrobil taka konsolke to skusil bym sie ale jesli by wygladala lepiej... no fainie wyglada ale.. brakuje czegos..
No i jesli by byla lepsza od nowego PSP to coz.. wybor jest oczywisty ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak z tym wygladem, przeciez to jest zrobione przez fana ;) Gdyby zrobili konsolke na pewno miałaby w sobie rozwiązania z Zune HD. Dobrze byloby gdyby w grach również były achievementy ;) przypisywanie do aktualnego konta na x360 ;P Dodatkowo jakieś gratisy za golda.
Tylko żeby nie poszła w ślady starszego brata i nie była golarką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PSP grałem tylko raz i nie wspominam tych 30 minut miło. Krzywiłem się za każdym razem gdy FPS spadały(Nie wiedziałem, że to w ogóle możliwe na konsolkach - ale to było 3 lata temu...a może 2?). Kant kantem poganiał, a grafika wołała o pomstę do nieba. Dlatego do PS mam awersję.

Cieszy mnie wiadomość, że MS robi X360 w wersji przenośnej. Jeśli będzie lepsze od najnowszego PSP to na pewno kupię. Zawsze będzie co porobić w autobusie/pociągu/samochodzie/na nudnej lekcji geografii.

I tym razem wyjątkowo Loczyna poprę. W sprawie kiczka116 - no właśnie, żyją jacyś moderzy tutaj czy tylko są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 13:15, loczyn napisał:

Ja i tak zostanę przy swoim PSP bo ma fajne tytuły, a jeszcze fajniejsze zostały zapowiedziane,
do tego jeszcze ten super wygląd i ergonomia.
Chociaż z jednej strony się cieszę bo konkurencja podbija jakość to z drugiej nie bardzo,
bo fani Xboxów przestaną nas wcale szanować. (PSP to był taki ostatni bastion bo jechali
po NDS xD)



Czemu ktoś miałby jeździć po psp? Jeżeli ms wypuści nową konsolę to będzie ona na 100% lepsza od psp a może od psp 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie lepsza to się dopiero okaże... ja bardziej się martwię o cenę :) Czy będzie się opłacało w ogóle ją kupować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 11:14, SoundWave napisał:


> Bo?
Bo tak. Nie pytaj fanboya o argumenty.



Argument jest bardzo prosty. Ewolucja. Mówi Ci to coś? Chyba nie myślisz że MS wyda konsolkę o mocy psp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować