Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowcy nie dostaną Dante`s Inferno

93 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2009 o 11:51, WoyKam napisał:

HHAHAHA PIER$@$ SIE EA MAM PSP HAHAHAHAHHA. Jak ja dobrze zrobiłem kupując PSP.

Zajebis*y komentarz :D Serio, you''ve made my day :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a już wszystkie serwisy i pisma piały, że PC''towcy dostaną swoje God of War. ^^ Szkoda trochę, ale płakał nie będę, wolę pograć w jakiegoś ekskluzywnego RPG na PC. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 14:21, JayL napisał:

wolę pograć w jakiegoś ekskluzywnego RPG na PC. ;)

A jest coś takiego jeszcze? Poza tytułami sprzed dziesięciu lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem o co pretensje - ten tytuł nigdy nie był oficjalnie zapowiadany na PC, a że niektórzy dziennikarze robili "blaszakowcom" jakieś nadzieje, to swoją drogą - trzeba czasem myśleć, a nie wierzyć w każdą bzdurę. To tak jakby "konsolowcy" mieli pretensje że na konsole nie wyjdzie "Diablo III" lub "Starcraft 2" :) W wątkach poświęconych tym grom jednak takich płaczów i jęków nie ma... - każdy zdroworozsadkowo myslący człowiek wie, że pogra w te gry albo na blaszaku albo wcale. Żaden konsolowiec z tego powodu nie napisał, że będą to "średniaki" ;-)

A tutaj ? Dopóki były nadzieje, że DI wyjdzie na PC to się ludzie w samych superlatywach wypowiadali - że świetnie się zapowiada, że będzie konkurencja dla serii God of War i DMC, że "cud, miód i orzeszki". Po potwierdzeniu że nie będzie na blaszaka - nagle zapowiada się typowy ŚREDNIAK, żeby nie powiedzieć crap: ach Ci zacietrzewieni blaszakowi fanboje, ślepo zapatrzeni w swoje maszynki :) I jak tu się nie uśmiechnąć ;-) Okaże się że jednak na PC wyjdzie, to znowu zmienią front ;-)

Urocze są też porównania DI z Diablo III - tak nie ma jak to porównać typową grę akcji z h&s. Bardzo to mądre :)

Co do samej gry - zapowiada się porządna produkcja. Mało prawdopodobne żeby gra okazała się niewypałem - w końcu odpowiadają za nią ludzie od "Dead Space". A ten jest grą znakomitą. Kto grał, ten wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Wiedźmin i Drakensang nie istnieją? Twoja ignorancja jest porażająca. Nie mówię, że slashery są złe, ale mi taki DMC co parę lat wystarczy. Wolałbym zagrać we wspominany Brutal Legend, ale też płakać nie będę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 14:29, Lordpilot napisał:

A tutaj ? Dopóki były nadzieje, że DI wyjdzie na PC to się ludzie w samych superlatywach
wypowiadali - że świetnie się zapowiada

Wypraszam sobie - od początku zlewałem na ten tytuł:
- raz, użycie Boskiej Komedii jako elementu reklamowego nie mającego związku z grą,
- dwa, napierdzielanka jakich na konsolach jest trochę
- trzy, last but not the least - EA czyli kserowanie cudzych pomysłów i zero kreatywności.

Co prawda gra może się wpisać w ciąg gier w katalogu EA takich jak Mirror''s Edge i Dead Space ale nie wierzę w to. Ewentualnie będę musiał odszczekać jak gra wyjdzie choć sam w nią na 100% nie zagram.

I nie lukruj tak konsolowcom - nie raz w newsach o exlisive na PC pisali że gry na PC to gówno nawet nie wiedząc jak one wyglądają. Pamiętam gamplay z Lair i scenę jak ląduje się na ziemi w środku odziału wroga. Dla kogoś kto grał w Total War scena ta wyglądała po prostu biednie. Oczywiście jakiś konsolowiec musiał napisać, że na pewno jakieś gówno - Total War. Dokładnie to samo było z Crysis. Zła gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 14:31, JayL napisał:

A Wiedźmin i Drakensang nie istnieją?

No tak - zapomniałem. Jest jeszcze Neverwinter, ale jakoś tak wyszło, że grałem tylko w pierwszy tytuł z tej listy.

Dnia 21.07.2009 o 14:31, JayL napisał:

Wolałbym zagrać we wspominany Brutal Legend, ale też płakać nie będę. :P

A właśnie - a jak to jest. EA wydaje dwa podobne tytuły w tym samym czasie? NIeeeee, nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, nie wiem czemu ale jakos specjalnie sie tym nie przejmuje, po obejrzeniu malego "pokazu" gry jakos mialem jeszcze mniejsze chceci do zagrania w to. I sadze ze to nie bedzie nic innego jak nedzna podrobga God of War ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 21.07.2009 o 14:35, hallas napisał:


> I nie lukruj tak konsolowcom - nie raz w newsach o exlisive na PC pisali że gry na PC

Dnia 21.07.2009 o 14:35, hallas napisał:

to gówno nawet nie wiedząc jak one wyglądają


No zdarzało się. Skala była jednak nieporównywalnie mniejsza.


Dokładnie to samo było z Crysis. Zła gra?

Mocno przehypowana (IMO). Czy zła ? Absolutnie nie - solidna, grywalna produkcja. Lekko uproszczona w stosunku do "Far Cry" (save w dowolnym momencie, zbyt szybka autoregeneracja, zbyt niski poziom trudnosci) i ciut tez wtórna... ale jednak solidny FPS z przepiękną grafiką i calkiem niezlym gameplayem .

A właśnie - a jak to jest. EA wydaje dwa podobne tytuły w tym samym czasie? NIeeeee, nie wierzę.

Hehe - i słusznie że nie wierzysz ;-) Brutal Legend wychodzi jesienią tego roku, DI - w 2010. Do tego Brutal Legend będzie mieć jednak ciut inny klimat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, filozofia EA - nie chcecie gier na PC z drakońskimi zabezpieczeniami (vide securom7)? To nie dostaniecie wcale! Powód v2 - ten sam który nie pozwala wydać takiego Dragon Age na PC przed wersjami konsolowymi (mimo, ze dawno juz gotowy). Sony i MS zarabiaja na licencjach w przypadku gier konsolowych, w przypadku PC - nie, całe biadolenie o tym, ze na PC ciężko pisze się gry to wiec tylko sprawa "wsparcia" ze strony producentów konsol, w zamian za tego typu ściemę. Sam przyznał sie to tego dość dawno juz J.Carmac, po tym jak powiedział, ze X360 to lepsza platforma niz PC. Zmienił później mocno zdanie tłumacząc wczesniejszą wypowiedź wpływem MS.
BTW, miło sie pośmiać z klasycznego już chyba QQ konsole vs PC pod kazdym tego typu newsem.
Edit:
"Dokładnie to samo było z Crysis. Zła gra?

Mocno przehypowana (IMO). Czy zła ? Absolutnie nie..."

Pewnie, że mocno przehypowana, ale ciągle mniej niż cała seria Halo, czy Modern Warfare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest próba pobicia God of War i tyle. Ale zagram z przyjemnością, a poza tym God of War III i tak będzie lepszy i to wiadomo od czasu pokazania gry na targach E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 14:29, Lordpilot napisał:

Nie bardzo rozumiem o co pretensje - ten tytuł nigdy nie był oficjalnie zapowiadany na
PC, a że niektórzy dziennikarze robili "blaszakowcom" jakieś nadzieje, to swoją drogą
- trzeba czasem myśleć, a nie wierzyć w każdą bzdurę.


Tyle, że informacja o DI PC była i od samego EA... Dowód dołączony jako obrazek do posta.

A co do Crisisa - proszę, o ile kojarzę to masz konto na GOLu i tam naprawdę było pięknie widać, jak Crisis ze średniaka na PC nagle stał się wielkim exclusive w chwili ogłoszenia, że sequel ma być też na konsolach.

20090721151857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 13:24, Namaru napisał:

> Zdanie "profesjonalnych dziennikarzy" nie zawsze zgadza się ze zdaniem większości
graczy.
Zgadzam się. Gracze często nie potrafią zauważyć jaka gra jest dobra bo oceniają ją zbyt
powierzchownie. I jeśli nie zgadzasz się z jednym "profesjonalnym dziennikarzem" to spróbuj
agregatora ocen on prawdę Ci powie.

> "lepiej kupić konsolę za trochę ponad 1000 złotych niż kompa za 2,5 tysiaka plus
drugie
> tyle na wymianę części za 2 lata"
> O Matko! Ja mam nowego-starego kompa już 2,5 roku! I patrz, jeszcze najnowsze gry
mi
> działają...
A ile dałeś wtedy za swojego kompa? I pewnie, że działają ... w "low". Dla mnie kultura
gry też jest istotna (jak i zapewne dla większości graczy), ale co tam zawsze znajdzie
się ktoś komu nie przeszkadza w XXI wieku rozdzielczość 640x480.
Więc spoko, jak grasz na low to możesz kompa co 4 lata kupować, a jak w niezależne gierki
to nawet co 6 może starczy, ale to i tak jest droższe niż konsola.



namaru dziwna sprawa sprawa moj pc dobija do 2lat, na czasy swojej mlodosci byl raczej sredniakiem a nowe gry dzialaja mi w najwyzszej dla mnie rozdzialce 1680/1050 z ograniczonym jedynie AA ktorego na konsolkach i tak nie uswiadzczysz. moja rada obudz sie czlowieku i przestan bredzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widze problemu. Na PC jest wystarczajaca ilosc gier, czy to nowych, czy z klasyki. I tak mam tyly w pograniu we wszystko co bym chcial, wiec jedna gra w te czy we wte - co za roznica?
EA nie chce zarobic na PC? Trudno, ich strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 13:24, Namaru napisał:

Zgadzam się. Gracze często nie potrafią zauważyć jaka gra jest dobra bo oceniają ją zbyt
powierzchownie. I jeśli nie zgadzasz się z jednym "profesjonalnym dziennikarzem" to spróbuj
agregatora ocen on prawdę Ci powie.


Miałem na myśli sytuację odwrotną. Kiedy to gra jest wychwalana pod niebiosa (jak AC, Crysis czy Stalker:Clear Sky) przez tych "profesjonalnych dziennikarzy" a większość ludzi, która w to zagrała krytykuje ową grę. Gracz chyba lepiej sprawdzi się w ocenie niż ten profesjonalny dziennikarz, prawda? No chyba, że wyjątkowo dziennikarz okazuje się profesjonalnym, uczciwym graczem.

Dnia 21.07.2009 o 13:24, Namaru napisał:

A ile dałeś wtedy za swojego kompa? I pewnie, że działają ... w "low". Dla mnie kultura
gry też jest istotna (jak i zapewne dla większości graczy), ale co tam zawsze znajdzie
się ktoś komu nie przeszkadza w XXI wieku rozdzielczość 640x480.
Więc spoko, jak grasz na low to możesz kompa co 4 lata kupować, a jak w niezależne gierki
to nawet co 6 może starczy, ale to i tak jest droższe niż konsola.

Nie, nie działają "a low". Wręcz przeciwnie. Jedyną grą jakiej nie mogłem odpalić na full hiper mega bajer to Crysis i Stalker:Clear Sky. Poza tym każda gra działała na najwyższych detalach(Cod4, Cod5, Mass Effect, F.EA.R 2, The Cronicles of Riddick : Assault on Dark Athena, Drakesang, Call of Juarez : Bound in Blood. To raczej nie są tytuły, które mają słabą grafę?). I komp, którego kupowałem dwa lata temu ustępuje dzisiejszym tylko w jednym - karta graficzna. Mam 8600 GTS. Co do reszty - to spokojnie pociągnie jeszcze kolejne dwa latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO ? Are you kidding me ? Jak można się nie martwić tym, że taka gra nie wychodzi na PC-ty. Przecież to może może być hit sezonu/roku/whatever. Naprawdę bardzo szkoda, że nie pojawi się na PC. Mam nadzieję, że zmienią zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 15:20, Bambusek napisał:


> Tyle, że informacja o DI PC była i od samego EA... Dowód dołączony jako obrazek do posta. >

No tak - niby ma to sens, jest na papierze czarno na bialym. Wychodzi jednak na to, że ten obrazek to zwykła pomyłka . Oficjalnie EA nigdy nie mówiło, że DI będzie na PC (platformy docelowe podali w lutym - X360 i PS3, w kwietniu doszło PSP).

> A co do Crisisa - proszę, o ile kojarzę to masz konto na GOLu i tam naprawdę było pięknie

Dnia 21.07.2009 o 15:20, Bambusek napisał:

widać, jak Crisis ze średniaka na PC nagle stał się wielkim exclusive w chwili ogłoszenia,
że sequel ma być też na konsolach.


No mam konto na GOLu, dobrze kojarzysz :) Owszem znalazło sie tam paru konsolowców, którzy przeszli dziwną metamorfoze po ogłoszeniu Crysisa 2 (jako gry multiplatformowej) - nagle gra stala sie potencjalnym hitem w ich oczach :)

Tyle że tych osob nie było znowuż tak dużo - znacznie mniej niż "blaszakowców", ktorzy w tym wątku zaczęli nagle narzekać, że: gra zostanie uproszczona, że na konsolach bedzie sie cięła, że przez konsole na PC będzie gorsza grafika (co jest bzdura kompletną, ponieważ silnik jest w pelni skalowalny, więc oczywiste że na PC nie będą musieli niczego przyciąć). Cóż o tym nie napisałeś - zrzucam to na wybiórczą pamięć ;-) Tak żeby sobie przypomnieć podaje linka do tamtej dyskusji:

http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=9109874&PAGE=0&N=

I to tyle. Z mojej strony EOT, temat dyskusji wyczerpany - nie ma sensu tu robić offtopicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie wychodzi na PC - najprawdopodobn... tfu, na 100% będzie to kał (przecież i tak DMC4 pobije Dante''s Inferno). Nowy Mechwarrior wychodzi również na Xboksa 360 - nie ma co robić sobie nadziei, na pewno nie będzie godną kontynuację serii. Dragon Age nie będzie grywalny na konsolach, bo przecież to niemożliwe. Sooo pathetic...

Sama gra, cóż, jest IMO najciekawiej zapowiadającym się slasherem najbliższych lat (tuż obok nowej Castlevanii i God of War III). Póki co gameplay''a nie widziałem, ani zagrać w grę nie było mi dane, ale jestem dobrej myśli. Już trailer budował świetny klimat. Nad brakiem tej produkcji na PC płakał nie będę, zagram na innej maszynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhahahhaha... Lapsiarstwo komputerowe obchodzi sie smakiem przy kolenym tytule... No ale przynajmniej po pol roku dostaniecie swojego Residenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować