Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowcy nie dostaną Dante`s Inferno

93 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2009 o 16:20, golic napisał:

Buhahahhaha... Lapsiarstwo komputerowe obchodzi sie smakiem przy kolenym tytule... No
ale przynajmniej po pol roku dostaniecie swojego Residenta!


Odstawienie tabletek (różowych), w Twoim przypadku, nie było rozsądnym posunięciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 13:42, Takeya napisał:

powiedzmy sobie szczerze - w polsce nie warto wchodzic w konsole - kupisz moze sprzet
za 1000zl, ale placisz za gry 200-250 zl.

Jakkolwiek zgadzam się z resztą postu, że upgrade za 2k co 2 lata to bzdury i nie chcę rozpoczynać kolejnego flame''a tak ta część posta to chory wymysł pecetowców, którzy nie mają pojęcia o konsolach :P
Gry chodzą po 200, ale nowości w sklepach, gdzie nie opłaca się kupować. Na aukcjach gry chodzą znacznie taniej, a i też zdarzają się gry za 4-5 dych więc o kopaniu konsolowców nie może być mowy.
By nie robić zupełnego offtopu to IMO pecetowcy mają czego żałować. Może Dante nie przebije Gow 3 ale na tej platformie DI nie miałby żadnej konkurencji i myślę, że dużo graczy mogłoby się na niego skusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 16:20, golic napisał:

Buhahahhaha... Lapsiarstwo komputerowe obchodzi sie smakiem przy kolenym tytule... No
ale przynajmniej po pol roku dostaniecie swojego Residenta!

Poproszę BANa dla tego podczłowieka.

Co do tematu. Ani razu nie słyszałem by DI miało wyjść na PC. Czekam na wersję PSP.

Btw. Co w tym temacie robią konsolowcy? Nie macie w co grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 16:20, golic napisał:

Buhahahhaha... Lapsiarstwo komputerowe obchodzi sie smakiem przy kolenym tytule... No
ale przynajmniej po pol roku dostaniecie swojego Residenta!

No coz, ten jeden tytul nie zrobi wielkiej roznicy, bo jesli chodzi o ilosc gierek, to lapsiarstwo konsolowe jest tak daleko w tyle, ze az go nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 16:35, loczyn napisał:

Btw. Co w tym temacie robią konsolowcy? Nie macie w co grać?


A co? Segregować gramowiczów się zachciało? Każdy ma prawo wypowiadać się w dowolnym temacie, i jeśli robi to poprawnie (nie spamuje, pisze na temat) nie ma się czego czepiać. "Konsolowcy"? Z tego co widzę również posiadasz konsolę, więc what the hell panie hipokryto? :)

W Dante''s Inferno wierzę, i mam nadzieję że będzie to naprawdę fenomenalna produkcja, która będzie miała szanse zmierzyć się z (IMO najlepszym, choć już nieco zalatującym odgrzewanym kotletem) God of War. Czekam z niecierpliwością, a brakiem gry na PC się nie przejmuję (z tego co widzę wychodzi również na PSP).

@golic

"Buhahahhaha... Lapsiarstwo komputerowe obchodzi sie smakiem przy kolenym tytule... No ale przynajmniej po pol roku dostaniecie swojego Residenta!"

Mówił Ci ktoś żeś troll i gwałciciel naszego pięknego języka? Ban (a przynajmniej czasowy) jak najbardziej się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nigdy nic nie słyszałem o Dante''s Inferno na PC, a w ogole po co te wrzaski ? I tak wole PC od konsoli nawet jakby nie wiem co się stało, konsoli nie posiadam ale w DI i tak podejrzewam że zagram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 19:01, Diabolicus napisał:

A co? Segregować gramowiczów się zachciało? Każdy ma prawo wypowiadać się w dowolnym
temacie, i jeśli robi to poprawnie (nie spamuje, pisze na temat) nie ma się czego czepiać.
"Konsolowcy"? Z tego co widzę również posiadasz konsolę, więc what the hell panie hipokryto? :)

Chodziło mi te bandy trollów co to im się nudzi i wypisują w tym temacie "hahaha debile pecetowcy nie bedą miały tak genialnej gry hahaha!!!!!!!". Nie miałem na celu jeździć po normalnych właścicielach konsol, bo sam takowym jestem jak słusznie spostrzegłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 20:50, loczyn napisał:

Chodziło mi te bandy trollów co to im się nudzi i wypisują w tym temacie "hahaha debile
pecetowcy nie bedą miały tak genialnej gry hahaha!!!!!!!". Nie miałem na celu jeździć
po normalnych właścicielach konsol, bo sam takowym jestem jak słusznie spostrzegłeś ;)


Na przyszłość proszę tak nie uogólniać, bo jako posiadacz PSP (i przyszły posiadacz X360) poczułem się urażony. :)

PCtowcy z kolei nie są święci - "Diablo III z pewnością będzie lepsze" (będzie, oczywiście, tylko że do dwie różne gry), "nie ma co żałować", "no to pozostaje życzyć EA porażki w sprzedaży na konsolach"... Trolli jest niemało, i to po OBU stronach barykady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA robi co im się opłaca. Dante''s Inferno to klon God of War, a to w przeciwieństwie do Dead Space nie jest coś czym gracze PCtowy generalnie byliby zainteresowani.
Tak samo z Command and Conquer 4, wersji na konsole nie będzie, bo poprzednie sprzedały się żałośnie w porównaniu z wersjami PCtowymi. Bo RTSy tak pasują do konsol jak hack and slash action-adventure do PCta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 14:28, hallas napisał:

> wolę pograć w jakiegoś ekskluzywnego RPG na PC. ;)
A jest coś takiego jeszcze? Poza tytułami sprzed dziesięciu lat?

Ostatnio był to "Drakensang" i kolejna jego część, ta z podtytułem "The River Of Time" też pewnie będzie :-P

Lordpilot

Dnia 21.07.2009 o 14:28, hallas napisał:

"A tutaj ? Dopóki były nadzieje, że DI wyjdzie na PC to się ludzie w samych superlatywach wypowiadali - że świetnie się zapowiada, że będzie konkurencja dla serii God of War i DMC, że "cud, miód i orzeszki".

Nie wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 21:03, Diabolicus napisał:

Na przyszłość proszę tak nie uogólniać, bo jako posiadacz PSP (i przyszły posiadacz X360)
poczułem się urażony. :)

Spokojnie sam jestem posiadaczem parunastu wiekowych konsoli, PSX, PS2, PSP, GBA ;)
PCtowcy pisać sobie mogą co chcą, ale co robią konsolowcy którzy nie grają na PC i ich ten rynek nie interesuje? Lubią się dzieciaki powyzywać i tyle. Karcić trzeba.

@Marco_Polo
Mówisz o Drakensang? O tej nudnej do bólu grze ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 23:48, loczyn napisał:

ale co robią konsolowcy którzy nie grają na PC i ich
ten rynek nie interesuje? Lubią się dzieciaki powyzywać i tyle. Karcić trzeba.


Ależ interesują ^^ No wiesz, trzeba znać chociaż tytuły, jakie wychodzą na PC żeby potem móc pisać, jakie to średniaki i jak na konsolach nawet nikt by na to nie spojrzał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 23:48, loczyn napisał:

@Marco_Polo
Mówisz o Drakensang? O tej nudnej do bólu grze ;)?

Temat dotyczył gry cRPG będącej ekskluzywnym tytułem dla PC, więc, tak, mówię właśnie o tej grze :-P
Dorzuciłbym jeszcze ostatnie dodatki do NN2, ewentualnie Wiedźmina (dopóki nie wyjdzie wersja konsolowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 21:03, Diabolicus napisał:

> "no to pozostaje życzyć EA porażki
w sprzedaży na konsolach"... Trolli jest niemało, i to po OBU stronach barykady.

Trollem to Ty możesz siebie prędzej nazywać niż mnie w zacytowanej mojej wypowiedzi. Jakbyś nie zauważył nie naskoczyłem na konsolowców tylko na EA, które chamsko olało PC (a wtórne za przeproszeniem G***a pokroju kolejnych "FIF" to mają chęć wydawać). Także dalej podtrzymuję: niech im się to odbije i będą mieć g******y zysk z tej operacji - życzę im tego z całego serca.
Więc wypraszam sobie i za przeproszeniem odczep się od cytowania mojej wypowiedzi i dopisywania obok niej: "troll".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bo Piekło to nie gra" :D ok przesadziłem, trudno i tak nie wiem o czym ta gra ma być dokładniej, bo to co na hyperze oglądałem nie wygląda na jakieś ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli życzysz, żeby konsolowcy dostali GÓWNIANĄ grę, ponieważ nie wychodzi ona na PC? Och, tak to na pewno nie jest trollowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy podobne? BL będzie bardziej zwariowane i prześmiewcze, a DI jak mi się zdaje poważne. Co nie zmienia faktu, że obie są slasherami. Zresztą, pewnie jeszcze się okaże, że trzeba datę premiery przesunąć, w celu doszlifowania gry. Ale to już się ew. skomentuje pod odpowiednim newsem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować