Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowcy nie dostaną Dante`s Inferno

93 postów w tym temacie

Według mnie nie ma czego żałować.
Przecież to będzie kolejny już crap od EA. Lepiej żeby nie wyszło w ogóle na PC. Znowu EA by zrobił te durne zabezpieczenia tak jak w przypadku Spore czy Sims 3 i znowu by płakali że nikt nie kupuje.

Dziwi mnie tylko że przed oficjalną zapowiedzią że na PC nie będzie, wszyscy bardzo tą grę wychwalali i że z God of War III nawet wygra.

A teraz jadą po niej że to i tak słaba gra będzie. Ja tam nie wiem, mam PS3 i będę miał God of War III(IMO najlepszy slasher i marka już uznana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 15:33, mw-wesoly napisał:

namaru dziwna sprawa sprawa moj pc dobija do 2lat, na czasy swojej mlodosci byl raczej
sredniakiem a nowe gry dzialaja mi w najwyzszej dla mnie rozdzialce 1680/1050 z ograniczonym
jedynie AA ktorego na konsolkach i tak nie uswiadzczysz. moja rada obudz sie czlowieku
i przestan bredzic

Pytanie ile za niego wtedy dałeś, jakie masz detale ustawione i ile klatek wyciąga. To, że działa nie znaczy wiele. Na moim netbooku WoW też działa ... a właściwie "działa". Więc nie każ mi się budzić tylko pisz konkretnie.
O i nowe słowo do słowniczka skauta: bredzić. To chyba będzie zaraz po "bzdura" najbardziej nadużywane słowo na tym forum. A teraz do kulturalnej dyskusji jeśli masz mi coś jeszcze do napisania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 15:39, Leos8 napisał:

> Zgadzam się. Gracze często nie potrafią zauważyć jaka gra jest dobra bo oceniają
ją zbyt
> powierzchownie. I jeśli nie zgadzasz się z jednym "profesjonalnym dziennikarzem"
to spróbuj
> agregatora ocen on prawdę Ci powie.
Miałem na myśli sytuację odwrotną. Kiedy to gra jest wychwalana pod niebiosa (jak AC,
Crysis czy Stalker:Clear Sky) przez tych "profesjonalnych dziennikarzy" a większość ludzi,
która w to zagrała krytykuje ową grę. Gracz chyba lepiej sprawdzi się w ocenie niż ten
profesjonalny dziennikarz, prawda? No chyba, że wyjątkowo dziennikarz okazuje się profesjonalnym,
uczciwym graczem.

Tak wiem, to było celowo tak przewrotnie napisane. Bo mówiąc wprost nie zgadzam się z tobą i uważam, że profesjonalni dziennikarze oceniają gry odpowiednio (oczywiście jakieś czarne owce, które piszą za pieniądze wydawców też się na pewno znajdą... taki świat). A to że dobrze oceniona gra nie podoba się graczowi? Każdy ma inny gust i inną wizję tego co chce zobaczyć. Ta ostatnia rzeczy szczególnie mocno rzutuje na opinię graczy (vide F3).

Dnia 21.07.2009 o 15:39, Leos8 napisał:

> A ile dałeś wtedy za swojego kompa? I pewnie, że działają ... w "low". Dla mnie kultura
> gry też jest istotna (jak i zapewne dla większości graczy), ale co tam zawsze znajdzie
> się ktoś komu nie przeszkadza w XXI wieku rozdzielczość 640x480.
> Więc spoko, jak grasz na low to możesz kompa co 4 lata kupować, a jak w niezależne gierki
> to nawet co 6 może starczy, ale to i tak jest droższe niż konsola.
Nie, nie działają "a low". Wręcz przeciwnie. Jedyną grą jakiej nie mogłem odpalić na
full hiper mega bajer to Crysis i Stalker:Clear Sky. Poza tym każda gra działała na najwyższych
detalach(Cod4, Cod5, Mass Effect, F.EA.R 2, The Cronicles of Riddick : Assault on Dark
Athena, Drakesang, Call of Juarez : Bound in Blood. To raczej nie są tytuły, które mają
słabą grafę?). I komp, którego kupowałem dwa lata temu ustępuje dzisiejszym tylko w jednym
- karta graficzna. Mam 8600 GTS. Co do reszty - to spokojnie pociągnie jeszcze kolejne
dwa latka.

Oki ostatnimi czasy (tak z 2-3 lata) wymagania gier mocno przyhamowały. A z drugiej strony pytanie ile za kompa dałeś (wliczając w to kontrolery i system), jak płynnie gry działają i na ile lat kupujesz np. konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 23:00, Namaru napisał:

Oki ostatnimi czasy (tak z 2-3 lata) wymagania gier mocno przyhamowały. A z drugiej strony
pytanie ile za kompa dałeś (wliczając w to kontrolery i system), jak płynnie gry działają
i na ile lat kupujesz np. konsole?


Ja np dałem 1300-1400 za swojego września tamtego roku. Wszystkie gry chodzą u mnie ślicznie na 1650 w high detalach (no może po za GTAIV które nigdzie nie chodzi dobrze), to wg Ciebie dużo czy mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 00:49, DarkWolf_PL napisał:

EA należy się potężny kopniak w ich wielką d***

Bo nie wydają gry która w zamierzeniach nigdy nie miała się ukazać na PC ;)? Przestań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 10:22, loczyn napisał:

> EA należy się potężny kopniak w ich wielką d***
Bo nie wydają gry która w zamierzeniach nigdy nie miała się ukazać na PC ;)?

piszesz tak bo na pewno masz konsolkę a wczuj się w ludzi którzy posiadają tylko piecyki, czują się wykiwani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 20:55, DarkWolf_PL napisał:

> > EA należy się potężny kopniak w ich wielką d***
> Bo nie wydają gry która w zamierzeniach nigdy nie miała się ukazać na PC ;)?
piszesz tak bo na pewno masz konsolkę a wczuj się w ludzi którzy posiadają tylko piecyki,
czują się wykiwani

Nie mow za wszystkich PCtowcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za kompa? Coś koło 2000zł. Gry działają bardzo płynnie/płynnie. No chyba, że mi nagle avast wyskoczy z aktualizacją, ale nawet wtedy rzadko FPSy zwalniają.

Na ile lat kupuję konsolę? Kupiłem pół roku temu(czyt. dostałem na gwiazdkę) i mam zamiar ją trzymać przy sobie do następnej generacji konsol XBOX albo po prostu do momentu w którym konsola padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 20:55, DarkWolf_PL napisał:

piszesz tak bo na pewno masz konsolkę a wczuj się w ludzi którzy posiadają tylko piecyki,
czują się wykiwani

Jeśli babcia obiecywała Ci od początku rower na komunię i rower dostałeś, to miałeś pretensje do babci, że dostałeś rower, a nie domek dla lalek, chociaż ani Ty ani ona ani nikt o nim nie wspominał, ani nawet nie myślał?
Dante Inferno już od samego początku było konsolowe, tak samo jak God of War bądź jak Devil May Cry (czyli doczekamy się DI na PC tylko później), więc nie wiem skąd ten zawód i pretensje.
Ja nie żalę się w wątku o Halo - "Ej to nie wyjdzie na PC!? No jak to!?". Nie miał wyjść i tyle. Jak to się mówi - życie. ;)

Btw. Tak mam konsolkę, polecam też zakupić, chociażby takie PSP. Całkiem przyjemna rzecz w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować