Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowcy nie dostaną Dante`s Inferno

93 postów w tym temacie

Dla mnie to nie ma znaczenia i tak to nie jest dla mnie 100% must have. Podejrzewam jednak że się w niego zaopatrzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tam na gorze ktos napisal, ze na pieca by zrypali sterowanie...
zrypia sterowanie jesli nie dadza obslugi pada (mass effect przykladowo... chce sobie pograc na padziszczu, a nie moge)... ale i tak nie bedzie na pieca xD
kiepo :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie narzekania pewnych osób, a w szczególności na przekór mówiące, że gra i tak byłaby słaba. Rozumiem i popieram decyzję EA - piractwo na PC jest ogromne, a przecież i tak zarobią głównie na wersjach konsolowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i skąd ten płacz? Nie dostaniecie gry na PC to trudno. Konsolowcy za to nie mają WoWa a na pewno by chcieli (i innych gier jak Gothic np). Poza tym (mówię to na przykładzie GoWa II - PS2) jeszcze przez kilka lat gry na konsole będą wyglądały zarąbiście więc lepiej kupić konsolę za trochę ponad 1000 złotych niż kompa za 2,5 tysie plus drugie tyle na wymianę części za 2 lata... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 11:43, Leos8 napisał:

Nie ocenia się książki po okładce. I gry po zapowiedziach też nie powinno.

No tak, gre powinno sie oceniac po tym, co mowia o niej "profesjonalni" dziennikarze i jej tworcy.
Aha, porownywanie zapowiedzi do okladki nie jest trafne ;)

"Śmieszą mnie narzekania pewnych osób, a w szczególności na przekór mówiące, że gra i tak byłaby słaba. Rozumiem i popieram decyzję EA - piractwo na PC jest ogromne, a przecież i tak zarobią głównie na wersjach konsolowych."
Bo jak wiadomo gierki na PC nie przynosza zysku- pieprzyc wszystkie informacje, ktore temu przecza, konsolowcy wiedza lepiej. Wbrew rozsadkowi, faktom i logice- ale wiedza!


"lepiej kupić konsolę za trochę ponad 1000 złotych niż kompa za 2,5 tysie plus drugie tyle na wymianę części za 2 lata... ;)"
Hahaha, znowu te bzdury ;d Ludziki sie nie ucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale może zwrócicie uwagę na to, że i tak mają małą szansę na zysk ( choćby duży ) na PC-tach, a wliczając w to koszty konwersji na PC-ty . . .

No cóż . .. Widocznie to dopiero początek góry lodowej i doczekany czasu, gdy na piecach grać się będzie tylko w MMO . . .

No chyba,że będą sprzedawać gry na PC-ty ale tylko na Steam''ie lub tym podobne, albo wprowadzą w końcu ten hucznie zapowiadany" antypiracki " chip montowany na płytach głównych . .. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 12:31, SoundWave napisał:

"lepiej kupić konsolę za trochę ponad 1000 złotych niż kompa za 2,5 tysie plus drugie tyle na wymianę części za 2 lata... ;)"
Hahaha, znowu te bzdury ;d Ludziki sie nie ucza.

Nie wiedziałeś, że jak ukazuje się procek n-rdzeniowy albo najnowsza super-duper wydajna karta graficzna to każdy gracz powinien je mieć bo inaczej żadna z gier nie będzie działać? O zgrozo... a ja wciąż, od czterech lat, gram na jednordzeniowcu.

KMyL
"No cóż . .. Widocznie to dopiero początek góry lodowej i doczekany czasu, gdy na piecach grać się będzie tylko w MMO . . ."
Przed Tobą było mnóstwo podobnych "wieszczy", po Tobie będą również :-P
Jak pokazuje rzeczywistość oprócz MMO jest w co grać na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdanie "profesjonalnych dziennikarzy" nie zawsze zgadza się ze zdaniem większości graczy.

Gry na PC przynoszą zysk - ale straty z piractwa często przebijają te zyski. Nie mówię tutaj, że gry na PC nie mają wychodzić - niech wychodzą jak najbardziej bo PC to moja ulubiona platforma - ale można zrozumieć czego się boi EA.


"lepiej kupić konsolę za trochę ponad 1000 złotych niż kompa za 2,5 tysiaka plus drugie tyle na wymianę części za 2 lata"
O Matko! Ja mam nowego-starego kompa już 2,5 roku! I patrz, jeszcze najnowsze gry mi działają...

Kmyl - daj spokój. Gry na PC były, są i będą. Dopóki nie powstanie coś lepszego niż PC i nie stanie ogólnodostępne na świecie za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 12:48, Leos8 napisał:

Zdanie "profesjonalnych dziennikarzy" nie zawsze zgadza się ze zdaniem większości graczy.

Zgadzam się. Gracze często nie potrafią zauważyć jaka gra jest dobra bo oceniają ją zbyt powierzchownie. I jeśli nie zgadzasz się z jednym "profesjonalnym dziennikarzem" to spróbuj agregatora ocen on prawdę Ci powie.

Dnia 21.07.2009 o 12:48, Leos8 napisał:

"lepiej kupić konsolę za trochę ponad 1000 złotych niż kompa za 2,5 tysiaka plus drugie
tyle na wymianę części za 2 lata"
O Matko! Ja mam nowego-starego kompa już 2,5 roku! I patrz, jeszcze najnowsze gry mi
działają...

A ile dałeś wtedy za swojego kompa? I pewnie, że działają ... w "low". Dla mnie kultura gry też jest istotna (jak i zapewne dla większości graczy), ale co tam zawsze znajdzie się ktoś komu nie przeszkadza w XXI wieku rozdzielczość 640x480.
Więc spoko, jak grasz na low to możesz kompa co 4 lata kupować, a jak w niezależne gierki to nawet co 6 może starczy, ale to i tak jest droższe niż konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@SoundWave

nie koniecznie. assassins creed bylo zapowiadane na rewolucje - a jedyne, co w grze bylo fajne, to grafa i wspinaczki. praktycznie cala rozgrywka lezala z powodu nudy.

u mnie AC lezy na poleczce i sie kurzy, bo z nudow po 3ciej misji usunalem gre z dysku.

a co do dante''s inferno - dla mnie to kolejny slasher pokroju dmc. i nie bede plakal, jak sie nie pojawi na PC.
co innego, gdyby serious sam hd sie nie pojawil na PC - niby mam 2 pierwsze starcia, ale bardzo mi sie podoba pomysl remake''u. w przeciwienstwie do DI sprawdzony tytul i gameplay, wiec jest na co czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 12:31, SoundWave napisał:

"lepiej kupić konsolę za trochę ponad 1000 złotych niż kompa za 2,5 tysie plus drugie
tyle na wymianę części za 2 lata... ;)"
Hahaha, znowu te bzdury ;d Ludziki sie nie ucza.

Grać się da i na kompie 4 letnim, ale pytanie jak to będzie wyglądać, jeśli chcesz utrzymać kulturę grania podobną jak na konsoli to w PCta musisz wkładać więcej kasy. A jak grasz w stare gierki albo w niskiej rozdzielczości to i z taniego jak barszcz PS2 będziesz zadowolony.
A za te "bzdurowanie" to ktoś Ci płaci czy tak samozwańczo podjąłeś się misji rozpowszechniania tego słowa (nawet tam gdzie w ogóle nie ma ono zastosowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie flood, ale

@Namaru

ja mam kompa z 2007 roku za 2500zl. jedyna gra, ktora odpalilem i nie wyciagnalem max detali, to crysis. a upgrade''y po 2000 zl co 2 lata to chory wymysl konsolowcow, ktorzy nie maja pojecia o PC.

powiedzmy sobie szczerze - w polsce nie warto wchodzic w konsole - kupisz moze sprzet za 1000zl, ale placisz za gry 200-250 zl. kupujac jedna gre miesiecznie, po roku masz wydane 4000 zl. kupujac komputer za 2500zl i 1 gre miesiecznie, masz wydane 3800 zl. kolejny rok to kolejne 3000 zl dla konsoli i 1200zl dla PC. za 2000 zl mozesz sobie kupic caly nowy komputer, wiec na jedno wychodzi. a upgrade dotyczy zwykle wymiany grafy, czyli ~700 zl. 1300 zl w kieszeni, jesli chodzi o PC.

nie bede pisal o cenach gier w roznych klasykach - nie kopmy konsolowcow zbyt mocno...

co innego w innych krajach, gdzie gry konsolowe sa cenowo zblizone do PC. tam PC gamming i owszem - jest mniej oplacalny.

i takie jedno pytanie - ile czasu podniecasz sie grafika? dla mnie po 10 min gra ma juz normalna grafike, a redukcja detali jest coraz mniej zauwazalna. dla mnie najwazniejsza jest przyjemnosc plynaca z gry - grafika jest na 2gim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2009 o 12:48, Leos8 napisał:


Gry na PC przynoszą zysk - ale straty z piractwa często przebijają te zyski.

Przyklady i zrodla tej informacji.


@namaru "Grać się da i na kompie 4 letnim, ale pytanie jak to będzie wyglądać, jeśli chcesz utrzymać kulturę grania podobną jak na konsoli to w PCta musisz wkładać więcej kasy."
Gralem na 4 letnim kompie (do ktorego dokupilem tylko RAM) w L4D, wtedy jeszcze nowiutki i swiezutki tytul. Najwyzsze ustawienia graficzne i FPSy ciagle powyzej 50ciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować