Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Noo, fajnie to wyglada. Aczkolwiek na stronie glownej to spodziewalem sie troche bardziej... bajeranckiego laya. ;P Ale jest dobrze.

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że starego forum tu nie potrzeba (ewnetualnie jakiślink by sie przydał bo faktycznie kopalnia wiedzy ogromna) . Po co nam stary bałagan jak możemy zrobić nowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 12:52, Blackhand napisał:

Czy mi się zdaje, czy na tym forum nie ma wizytówek?
Czy jest szansa na to, by przeniesiono temat z poprzedniego forum?


Przeczytaj dokładnie pierwszy post z wątku. Szykuja niespodziankę dla starszych użytkowników i myślę że po prostu wizy wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Miło mi że skorzystano z mojego pomysłu- żeby przy logowaniu wyświetłał się regulamin. Przy okazji proszę wszystkich nowych użytkowników aby dokładnie się z nim zapoznali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2005 o 12:42, hanmeg napisał:

Jak się domyślam, beda avatary, nie boicie się podpaść ortodoksyjnym forumowiczom,
którzy nade wszystko cenili sobie odmienność Waszego forum ? :)


na szczescie w ustawieniach jest mozliwosc wylaczenia awatarow przy postach, wiec problemu nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TYHE, moja droga!
Nie wiem, czy gratulować ( żeby nie było, że sie podlizuję ) czy przestać lubić ( bo większość tak ma ), jedno jest pewne - miałam rację, a Ty nie chciałaś mnie słuchać ( jak zwykle zresztą ), oburzałaś się nawet! A starszych trzeba słuchać i już!
:*

W załączeniu "Tyhe, jej komputer i dylemat - zamnknąć czy nie?" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tu można zmienić xywę, wiem że na starym forum w każdej chwili można było to zrobić. I gdzie są podpisy pod postami... na starym forum można był dopisać sobie jedno zdanie pod postem a tu nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wychowałem się" na starym i trudno mi sie tak z nim rozstać ;-)
Nowe wygląda z całę pewnością dość schludnie, ale czegoś mu jeszcze brakuje... fajnie gdyby wrócił tutaj klimat z początku żywota poprzedniego Forum. Bo to jest w sumie najważniejsze w takich internetowych społecznościach.

Pozdrowienia dla nowej-starej ekipy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za podpisami i zmianą xywki (jeśli nie mozna jej zmienić- bo nawet nie sprawdzałem). No i brakuje mi:" Witaj Budo! Mamy popołudnie, czwartek 6 października". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 13:21, Łukol napisał:

W załączeniu "Tyhe, jej komputer i dylemat - zamnknąć czy nie?" ;D


No wiesz co?
Zrobiłaś z Tyhe starego dziada z brodą ;D

A odnośnie gram.pl i forum, wygląda bardzo fajnie i nowocześnie, tylko pogratulować.
Z niecierpliwością oczekuję powrotu wizytówek i szkoda mi bardzo tematów z Forum CDP, przynajmniej tych najpopularniejszych z dużą ilością postów. I nie moge już sobie sprawdzić czy są rozwiązania moich problemów, trzeba będzie czekać... No ale najważniejsze, że nowe Forum jest.

Ps. Gratuluje Tyhe, a reszte ostrzegam: jesteśmy zgubieni ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz.
przydalo by sie posegregowac dane tematy w opdpowiednie grupy(gry filmy etc. bo narazie to mamy widok smietnika.
ale zobaczymy.

ps. czy bedzie mozliwosc umieszczenia swojego avatara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 12:42, hanmeg napisał:

Widzisz Meghan ? Mówisz i masz, chciałaś osobne okienko do edycji postów ? Prosze bardzo, co prawda trwało to dwa
lata.... ale jest :)


Obywatelu hanmeg, dziękuję za pamięć :) Co prawda to okienko jest łudząco podobne do innego, które znalazłam już dawno gdzie indziej, ale nieważne kto pierwszy - ważne aby było dobrze i się podobało :) Z tym może być różnie, poczekamy i zobaczymy.
Myślę, że dla innych ważniejszy będzie powrót obrazków, ciekawe na jak długo ;P

Dnia 06.10.2005 o 12:42, hanmeg napisał:

Mam nadzieję, że brak wątków z poprzedniego forum jest tylko tymczasowe i na dniach się one pojawią.


Hanmeg, marzycielu... Skoro pracownik CDP - Domek, zakłada temat jako kontynuację starego, to znaczy, że już to co stare nie wróci.
Ciekawe tylko, że przy pierwszej wizycie na forum na dole były trzy przyciski - ten trzeci to było Archiwum. Zanim zdążyłam skorzystać zniknął, stara prawda, że na stronach CDP co i rusz trzeba robić zrzuty ekranu nadal działa, niestety ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:07, dereqq napisał:

ps. czy bedzie mozliwosc umieszczenia swojego avatara?

Będzie, będzie. Twórcy już powiedzieli, że będą jakieś nowe zajefajne wizytówki, ale na razie trzeba poczekać.
Poza tym w ustawieniach wyświetlania forum jest opcja pokazuj/nie pokazuj awatarów, więc na pewno to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz zauważyłem coś ciekawego. Wątek jest podzielony na dwie kolumny
Autor i Temat dyskusji. To drugie to powinno być raczej Treść posta.

Zauważyliście pierwszą zadyszkę serwisu? Pewnie jakieś zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... Była niezła zadyszka :). Mam nadzieje ,że będą avatary :). Bo ciężko was odróżnić xD.

Mogliby zrobić coś z wizytówkami na wzór Xfire''a. Coś na sygnatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować