Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

To moze chociaz ja podam konkretna propozycje zamiast tego ciaglego spamu ;)

Na ostatniej stronie watku powinna byc zawsze maksymalna liczba postow (o ile wiem 40), czasem sie wchodzi i widac tylko jeden, zeby zobaczyc poprzedni trzeba sie cofnac do poprzedniej strony. Niby nic wielkiego ale po co ma tak zostac jesli moze byc lepiej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:39, Sir Joker napisał:

To moze chociaz ja podam konkretna propozycje zamiast tego ciaglego spamu ;)

Na ostatniej stronie watku powinna byc zawsze
maksymalna liczba postow (o ile wiem 40), czasem sie wchodzi i widac tylko jeden, zeby zobaczyc poprzedni trzeba sie cofnac
do poprzedniej strony. Niby nic wielkiego ale po co ma tak zostac jesli moze byc lepiej? :)


Zwróć tylko uwagę, że wtedy będzie 1 post na pierwszej.
Ja mam taką propozycję:
Np. jeśli mamy ustawione 40 postów/stronę, to jest na niej po kolei 40, 41, 42, 43, 44, 40 a na nowej pojawia się od razu 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:33, DevilFish napisał:

tak czy inaczej szykują się zmiany na lepsze (chyba). W końcu już na wstępie każdy z nas dostał pięć dyszek wirtualnych
pieniędzy...

Ja tam dostałe 270 i nie mam co z nimi zrobić. Wkurza mnie szczególnie to, że nie można wydać całych wirtualnych pieniędzy na grę bo mam co wydawać. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jest Nowe Forum ;-D Czekalem na to sporo czasu oj sporo :-) Wszystko jest lepsze i fajniejsze i pewnie z czasem bedzie jeszcze tylko lepiej :-)

P.S. Skad wiadomo czy dostalo sie jakies wirtualne $? Gdzie to mozna sprawdzic? ;-D - sorry za lekki Off-Topic ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:50, Kris_bla napisał:

P.S. Skad wiadomo czy dostalo sie jakies wirtualne $? Gdzie to mozna sprawdzic?
;-D - sorry za lekki Off-Topic ;-D

Moje konto, prawy górny róg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DevilFish, nie każdy dostał, tylko Ci co rejestrowali gry i nie 50 wPLN tylko odpowiednio różnie

ja chciałbym poruszyć tematyke wyglądu forum
czemu nie zdecydowano się na np. Invision Board, wykupienie licencji dla CDP to wydatek rzędu śniadania dla pracowników ... a zyski nie współmierne ...
to forum jest prawie identyczne takie jak było na CDP ... czyli ... BEZNADZIEJNE ... wrzucanie (domyślnie) wszystkie wątków na jedną stronę to bezsens ...
lepiej byłoby z Invision Boardem, każda (popularna) gra dostawała by własny dział (mniej popularne mogłby być posortowane w dzialach-gatunkach "Strategie","RPG", ...) i to by WSZYSTKIM UŁATWIŁO ŻYCIE ...
niestety forum takie jakie jest, a wg. mnie znam się na forach i na tym jak powinny wyglądać by być przyjazne użytkownikom, w takim wyglądzie jakie jest, jest do 4 liter ... !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nowe forum CDProjektu ! Nareszcie ! Szkoda, że byłem w szkole gdy nadchodziło południe :( No, ale od czego są smsy i mama :D Nareszcie sprzedam kilka gierek, które mnie już nie kręcą :P Zresztą cieszę się, że użytkownicy zostali przeniesieni :D Pozdro 4 All a szczególnie do CDPSquadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:49, Big Moon napisał:

Ja tam dostałe 270 i nie mam co z nimi zrobić. Wkurza mnie szczególnie to, że nie można wydać całych
wirtualnych pieniędzy na grę bo mam co wydawać. ;>


Mam ten sam problem. Czekam na takie oferty jak Swat4. Myślałem, że to będzie inaczej wyglądać. W większości przypadków możemy zapłacić wPLNami 1/3 ceny gry. Jak doliczyć koszty przesyłki, to wyjdzie często na to samo/10 zł taniej...


2 sprawa
I sprawdził się czarny scenariusz - wysyp wątków, które były na starym forum. Oczywiście nie mam nic do tych, które od samego początku zawierają jakąś treść. Niektórzy jednak założyli wątki, a pierwszy post wygląda "bo taki temat był. Zapraszam do dyskusji". Przecież w razie potrzeby, gdy ktoś będzie potrzebował pomocy, założy taki wątek, później sam się rozrośnie, w końcu zmieni nazwę na ogólny o danej grze/książce, itp. Tak to się odbywało na starym forum... Po co nam "puste" wątki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 13:21, Łukol napisał:

TYHE, moja droga!

Łukol, moja droga! :>

Dnia 06.10.2005 o 13:21, Łukol napisał:

) czy przestać lubić ( bo większość tak ma

nie podejrzewam Cię o uleganie pospolitym gustom ;p

>A starszych

Dnia 06.10.2005 o 13:21, Łukol napisał:

trzeba słuchać i już!

dobrze, babciu :))

Dnia 06.10.2005 o 13:21, Łukol napisał:

W załączeniu "Tyhe, jej komputer i dylemat - zamnknąć czy nie?" ;D

jak Daimon już wspominał, brody nie posiadam.

ps. założyłam DSLSz.... chodź bo trzeba kafelki kłaść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie denerwuje was, że za gry nie można płacić tylko wirtualnymi pieniędzmi?
PS. Ile wynosi koszt przesyłki bo muszę sprawdzić czy bardziej opłacoałoby się kupić grę w Media Markt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum mi się średnio podoba... Jakieś takie ubogie w porównaniu do starego - owszem, możliwość normalnego wkelejenia obrazka(a działa to w ogóle?) do posta, fajna rzecz, ale jakoś niewygodnie się przegląda tematu - no i szata graficzna też biedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:56, Big Moon napisał:

Czy nie denerwuje was, że za gry nie można płacić tylko wirtualnymi pieniędzmi?

I to jak, już planowałem co sobie wybiorę, a tu kiszka :(

Dnia 06.10.2005 o 14:56, Big Moon napisał:

PS. Ile wynosi koszt przesyłki bo muszę
sprawdzić czy bardziej opłacoałoby się kupić grę w Media Markt.

Wszystko jest tutaj:
http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:51, SHADOW-XIII napisał:

ja chciałbym poruszyć
tematyke wyglądu forum
czemu nie zdecydowano się na np. Invision Board, wykupienie licencji dla CDP to wydatek rzędu śniadania
dla pracowników ... a zyski nie współmierne ...
to forum jest prawie identyczne takie jak było na CDP ... czyli ... BEZNADZIEJNE
... wrzucanie (domyślnie) wszystkie wątków na jedną stronę to bezsens ...
lepiej byłoby z Invision Boardem, każda (popularna)
gra dostawała by własny dział (mniej popularne mogłby być posortowane w dzialach-gatunkach "Strategie","RPG", ...) i to
by WSZYSTKIM UŁATWIŁO ŻYCIE ...
niestety forum takie jakie jest, a wg. mnie znam się na forach i na tym jak powinny wyglądać
by być przyjazne użytkownikom, w takim wyglądzie jakie jest, jest do 4 liter ... !!!!!


Jest tak z pewnego powodu. Stare Forum tak wyglądało i dużej liczbie osób podobało się. A kategorie dla konkretnych gier nie mają sensu, bo na dawnym forum (więc tutaj pewnie teżtak będzie), moderatorzy starali się utrzymywać tylko jeden aktywny temat odnoście jednej gry. Po drugie co jest dla mnie bardzo dużą zaletą, od razu widze wszystkie wątki i te gdzie są nowe posty. Przeglądam liste i wchodze tam gdzie chce. Nie musze szukać po wszystkich kategoriach wątku, który chce odwiedzić. Więc jest bardzo dobrze jak jest.
Nie wiem tylko czy nadal jest funkcja informująca o nowych odpowiedziach na moje posty, bo jakoś nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:59, KamPa napisał:

Forum mi się średnio podoba... Jakieś takie ubogie w porównaniu do starego - owszem, możliwość normalnego wkelejenia obrazka(a
działa to w ogóle?)
do posta, fajna rzecz, ale jakoś niewygodnie się przegląda tematu -

Działa, osobiście sprawdziłem. Choć widziałem jeden przypadek, gdzie zamiast obrazka pisało "obrazek1". Nie wiem o co chodzi...

Dnia 06.10.2005 o 14:59, KamPa napisał:

no i szata graficzna też biedna.

Zauważ, że w ustawieniach forum jest opcja zmiany skórki - na razie jest na sztywno ustawiona "milk" i nie da jej się zmienić, ale pewnie wprowadzą nowe...


Ludzie... Mamy nareszcie Forum 2.0!!! :) Choć niektórzy już o nim zdążyli zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:01, Daimon_Frey napisał:

Nie wiem tylko
czy nadal jest funkcja informująca o nowych odpowiedziach na moje posty, bo jakoś nie zauważyłem.

Raz widziałem obok jednego tematu dymek z wykrzyknikiem po lewej stronie i tam była odpowiedź na mój post. Może teraz to tak wygląda?

Zdaje mi się, że odświeża się stronka po dodaniu posta, jeśli jest otwarty tylko jeden wątek i jeśli nie dodajemy drugiego posta pod rząd - wtedy adres jest troszkę inny (na końcu ma #end) - może to coś psuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i show czas zacząć :]
Forum całkiem fajne, szkoda tylko, że z kilku opcji zrezygnowano w tej wersji, ale wierzę, że przełoży się to na jakość jego działania ;)
Pozatym, to mile widziane byłyby wersje kolorystyczne (chociaż 2-3, żeby zadowolić większość użytkowników). Czy nie pięknie byłoby "mu" w zielonym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować