Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Witamy serdecznie na forum gram.pl!

Tworząc nowy serwis dla naszych graczy bardzo chcieliśmy aby także i forum było nowe. Nie tylko w znaczeniu wyglądu ale także samej idei. Zależy nam aby to miejsce było przede wszystkim przyjazne i otwarte na wszystkich. Abyście zawsze mogli tu porozmawiać na interesujące Was tematy a także poznali wiele fajnych osób :).

Przemyślenia, uwagi i propozycje odnośnie forum umieszczajcie w tym wątku. Nie obiecuję, że odpowiemy na wszystkie, na pewno jednak każdy pomysł przeczytamy i przedyskutujemy. Jednocześnie bardzo proszę, aby znalezione błędy były umieszczane w drugim, specjalnie stworzonym do tego celu temacie ? o tu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=49.

A tymczasem nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam wszystkim miłego pobytu na stronie i na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz ... miałem nadzieje, że jezeli powstaje nowe forum to bedzie jakis podzial na działy tematyczne. A tak pozostal jeden wielki, gdzie znowu beda powstawac tasiemce na 1000 stron "Wszystko o...", gdzie ktos z zewnatrz nic dla siebie nie znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 12:15, Daros napisał:

Coz ... miałem nadzieje, że jezeli powstaje nowe forum to bedzie jakis podzial na działy tematyczne. A tak pozostal jeden
wielki, gdzie znowu beda powstawac tasiemce na 1000 stron "Wszystko o...", gdzie ktos z zewnatrz nic dla siebie nie znajdzie...


Jakieś działy tematyczne przecież widać.
Bardziej mnie martwi że kopalnia wiadomości, jaką były stare wątki, nie została przeniesiona.
Czarno to widzę.
Po co w takim razie były te 2 dni przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro trochę, że wątki z poprzedniego forum nie zostały przeniesione, ale cóż…

Nie wiem, jakie są przyszłe plany CDProjektu na temat tegoż forum, ale jeśli ktoś był na tyle zapobiegawczy, że ściągnął i zapisał co ważniejsze topiki z poprzedniego, mógłby je gdzieś wrzucić jako mirror do oglądania. Bogata historia sceny formowej nie może tak po prostu zaginąć :P. Tymczasem czekam na Domka, który założy Formową Mafię 2 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie jak kazdy zauwazyl jest tu strasznie bialo az oczy bola nie mozna tego zmieniec w ustawieniech widzialem opcjie skin ale nie ma innych pracujecie nad tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam też zastrzeżenia co do nowych tematów. Rozpoczął się wysyp zakładania tematów o grach, tematów które były na starym forum. Rozumiem takie tematy są potrzebne, ale nie przekonuje mnie "bo był na starym forum", może należy poczekać na potrzebe założenia wątków i dopiero to robić? To z lekka zaczyna przypominać "nabijanie postów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... Strasznie jasno :/. A co do tematów - był już tutaj mały śmietnik ^_^. Cięzko było cokolwiek znaleźć. Mam nadzieje ,że teraz Moderatorzy będą pracować w pocie czoła - ażeby się to nie powtórzyło.

Dziękuje CD-Projekt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak, coś tam przez Venoma i spółke zostało przyswojone z całej kupy propozycji przedstawianych na ŚP forum cdprojekt.info.

Widzisz Meghan ? Mówisz i masz, chciałaś osobne okienko do edycji postów ? Prosze bardzo, co prawda trwało to dwa lata.... ale jest :)

Jest też prawdziwa wyszukiwarka, niestety nie mozna jej jeszcze sprawdzić bo nie ma za bardzo co wyszukiwać, liczę jednak na to że bedzie lepsza niz jej poprzedniczka.

Posty z cytatem są też czytelniejsze, wreszcie.

Jak się domyślam, beda avatary, nie boicie się podpaść ortodoksyjnym forumowiczom, którzy nade wszystko cenili sobie odmienność Waszego forum ? :)

Mam nadzieję, że brak wątków z poprzedniego forum jest tylko tymczasowe i na dniach się one pojawią.

Generalnie jednak forum wygląda OK i trzymam za nie kciuki :)

TYHE ? Widzę że dopiełaś swego :> Trzymam za Ciebie kciuki, ale .... nie licz na taryfę ulgową :> Zresztą takiej też nie spodziewam się z Twojej strony :D
Myślę że knot powinien się czuć zagrożony, powszechnie wiadomo, że baba w mundurze i/lub mająca władzę jest najgorszym nieszczęściem jakie może spotkać faceta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, no bajer :D
Mi sie podoba. Dobrze, ze nie ma kategorii dzieki czemu zostanie zachowany klimat poprzedniego forum. Szkoda tylko, ze statusu nie mam juz takiego ladnego ;) Ale co tam. Zapracuje sobie na nowo.
Co do wygladu to bardzo przejrzyste i mile dla oka. Zobaczymy jak sie bedzie tego uzywalo na dluzsza mete ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować