Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 21:50, Azreix napisał:

1. Kapkę spóżnione te życzenia, ale grunt jeśli szczere xD
2. Wyłącz Caps Lock (grrr...)

Caps prawdopodobnie mu się zaciął bo wszystkie posty tak pisze. :P

Ale wracając. Jak po dłuższym czasie nieobecności na forum napisałem post to aż przetarłem oczy ze zdumienia: pojawiła się opcja edycji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 21:48, choper napisał:

Sorry zapomniałem napisać. Mozille Firefox oczywiście :)


W opcjach, w zakładce "główne" wpisujesz jako stronę startową gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:32, rob006 napisał:

> Sorry zapomniałem napisać. Mozille Firefox oczywiście :)

W opcjach, w zakładce "główne" wpisujesz jako stronę startową gram.pl :)

Ok dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... To tak, z własnych doświadczeń oraz obserwacji wysnułem wniosek, że skoro przy postach, w czasie 5 min. od dodania jest opcja "Edytu" to co powiecie na opcje "Usun" Bo czasem przyciski się mylą i bezwiednie wpisuję się polecenie edycji w oknie "Odpowiedz" albo ktoś zapomni o opcji edytowania i potem są z tego tylko duble ...
Co wy na to?

Pozdrawiam.
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę moją propozycję. A raczej pytanie. Czy w pośród przyczepionych tematów muszą być również takie dla których nie są one istotne. Chodzi mi o takie których nie da się odczepić.
,,Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku!,, - ok, rozumiem, że taki temat jest przydatny dla nowych forumowiczów, ale czy nie można by go od czepić dla użytkowników powyżej statusu obywatel?
Następne dwa
Komentarz: Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach
Wiedźmin - oficjalny temat Pomocy Technicznej
Te tematy mi również nie są potrzebne i chętnie bym je odczepił ale się nie da :P
Ale podsumowując trzy tematy nie do odczepienia aż tak bardzo nie utrudniają przebywania na forum przecież :) Chociaż jestem za tym aby każdy miał możliwość odczepienia każdego tematu jakiego tylko będzie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie jest to takie proste. jak widać jest aż za dużo nowych użytkowników, którzy nie wiedzą co i jak, więc temat dla nowych przypięty jest konieczny. a tematy o wiedźminie też mogą być, bo z cdp ma prawo do przypinania tematów związanych z wiedźminem, gdyż jest to niejako ich forum. podsumowując 3 przypięte wątki to i tak chyba mało i na pewno nie aż tak dużo żeby marudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisać posta, nie temat. Dokładny link z uzasadnieniem dać tu: www.gram.pl/moderator . Następnie czekać na odpowiedź lub reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 15:51, Lord Otis napisał:

Powiedzcie jak zrobić temat by temat był widoczny na kolejnej stronie rozwijającego się tematu,
tak jak to ma miejsce na przykład tutaj.


Jeżeli mowisz o temacie to musze zaznaczyć taki kwadracik po prawej stronie tematu.
A jeżeli mówisz o poście (tak jak tutaj) to musisz napisac na www.gram.pl/moderator z próśbą o przypiecie posta. Podajesz im link do tematu link do posta (przycisku URL) a resztą już oni wykonają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o powtarzanie samego tematu, nie o potem dodawane posty.

Dnia 12.11.2007 o 16:04, wip_01 napisał:

Jeżeli mowisz o temacie to musze zaznaczyć taki kwadracik po prawej stronie tematu.


A mógłbyś dokładniej ten kwadracik zlokalizować, bo coś znaleźć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 16:16, Lord Otis napisał:

Chodzi o powtarzanie samego tematu, nie o potem dodawane posty.

Czyli przypięcie tematu, aby był on na liście przypiętych tematów (wraz z różowym wątkiem dla nowych itd.) znajdującej się w górnej części każdej strony? Na screenie masz zaznaczony ten kwadracik.

20071112162201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 16:16, Lord Otis napisał:

A mógłbyś dokładniej ten kwadracik zlokalizować, bo coś znaleźć nie mogę

Jasne, masz na rysunku podane.

20071112162250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2007 o 16:22, Damian14BO napisał:

Czyli przypięcie tematu, aby był on na liście przypiętych tematów (wraz z różowym wątkiem dla
nowych itd.) znajdującej się w górnej części każdej strony? Na screenie masz zaznaczony ten
kwadracik.

No dobra spróbuje jeszcze raz po może nie wyraźnie zaznaczyłem na wstępie. Chodziło mi o sytuację przy zakładaniu nowego tematu, to co pokazaliście to wiedziałem od dawna:\ Rozumiem więc że aby mój pierszy post gdzie objaśniam o co chodzi w danym temacie pojawiał się na górze każdej nowej strony uszę napisać na wyzej podany link, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeśli jesteś założycielem tematu, to możesz wysłać do nas prośbę o przypięcie posta www.gram.pl/moderator
Zapodaj linka do tematu i posta którego mamy przypiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 16:52, Budo napisał:

Jeśli jesteś założycielem tematu, to możesz wysłać do nas prośbę o przypięcie posta www.gram.pl/moderator
Zapodaj linka do tematu i posta którego mamy przypiąć.


A jezeli nie jest sie założycielem?
Ja narazie nie spotkałem sie z tym, aby ktoś odrzucił mi przypiecie, a nie prosiłem o przypinanie do swoich.
Więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zależy, ja przeważnie nie przypinam postów od nie-założycieli, chyba że post leci za ich zgodą. Czasem też post jest tak ogólny i dostarcza podstawowych informacji- wtedy przeważnie przypinamy. Czasami też założyciel (np gry) już się nią nie interesuje, lub jest zbanowany, wtedy też nie ma problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, na gram jestem od kilku miechów, ale miałem dłuższą przerwę i nie wiem w jakim wątku zapytać się o pomoc w sprawie systemu windows? Błagam o pomoc, proszę o linka >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować