Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Tak tak, ale szukałem pod hasłem "komputer/komputery i nie mogłem znaleźć xD Wiedziałem, że jakoś przekabaciliście tą nazwę, ale na "kompem" nie wpadłem ^^'' Tak czy siak - dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh... te spiski przeciwko użytkownikom, żeby ni mogli znaleźć tematu... swoją drogą wystarczyło wpisać windows ; )

a i taka propozycja mi wskoczyła. jakby jakoś tematy otagowywać, żeby rzeczywiście kiedy ktoś zakłada temat "... kompem ..." to jak ktoś inny wpisze komputer to żeby jednak mu ten temat się pojawił. myślę że ułatwiło by to znacznie życie szukającym. jak np. wpisze baldur''s gate 3 i widzisz że nie ma takiego tematu, ale jednak ktoś założył, tyle że baldur''s gate III... przez takie problemy robi się dodatkowy śmietnik. niech ktoś to rozważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie wiem jak chcesz to zrobić. Poza tym to kwestia umiejętności obsługi szukajki- szuka sie fragmentów, które wystepują w każdej formie czy liczbie danego słowa. Np chcesz wyszukać jakiś temat o kompach- wpisujesz w szukajkę "komp", bo w temacie może być słowo komputer, komputery, komputerach, komp czy inne. Jak ktoś chce, to znajdzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah, na szczęście to wiem. jak szukam o windowsie to wpisuje wind, bo ktoś mógł wpisać winda na przykład. ale przy cyferkach jest problem, bo zdaję się że szukajka pomija wyrazy poniżej 3 liter...
poza tym, jak był wysyp tematów o wiedźminie, że ten to o tym, a ten to jednak o czymś minimalnie innym, to jakby te główne otagować sensownie, wszystkimi sensownymi przymiotnikami to mogło by nie być takie burdlu. zresztą co jakiś czas pojawiają się jakieś duble, bo ktoś źle wpisał jakąś fraze, albo coś ma pare synonimów i komuś akurat ten jeden właściwy nie wpadł do głowy. nie mówie, że taki pomysł musiałby zaistnieć zaraz i zlikwidowałby całkowicie problem z nowymi tematami, pisaniem nie tam gdzie trzeba itp. itd. ale mogło by się sprawdzić i być pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymaj się chwilę statyski są odświeżane co 5 minut.
PS. Jak widzę tworzysz tematy tylko po to by poprawić statystyki,ale mam nadzieję,że z tego wyrośniesz.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wypowiedzi kolegi dodam tylko, że statystyki na gramsajcie uaktualniane są znacznie rzadziej- być może nawet jutro będzie tam pisało "0 postów". Żebyś się nie stresował xD

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio spaprało się odznaczanie przeczytanych tematów. Po dopisaniu posta temat wygląda jak ''nieprzeczytany'' co jest błędem. Teraz trzeba pisać, zajrzeć do środka wątku, wyjść i dopiero temat jest oznaczony jako przeczytany. Trochę to uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z statystykami ? często mi wyskakuje takie coś: Błąd polączenia z MySQL Host ''80.72.37.130'' is blocked because of many connection errors; unblock with ''mysqladmin flush-hosts''


EDIt: 80 gospodarza.72.37.13 0' jest zablokowany z powodu wielu błędów związku; odetkaj z' mój sqladmin flush - jest gospodarzem

eee w translatorze mi to wyszło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 13:33, SwenG napisał:

Coś ostatnio spaprało się odznaczanie przeczytanych tematów. Po dopisaniu posta temat wygląda
jak ''nieprzeczytany'' co jest błędem. Teraz trzeba pisać, zajrzeć do środka wątku, wyjść i
dopiero temat jest oznaczony jako przeczytany. Trochę to uciążliwe.


SwenG mowa o tym była już hohoho temu ale niestety nadal nic z tym nie zrobiono. A istotnie jest to bardzo uciążliwa rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 11:51, Destro napisał:

Witamy serdecznie na forum gram.pl!

Tworząc nowy serwis dla naszych graczy bardzo chcieliśmy aby także i forum było nowe. Nie tylko
w znaczeniu wyglądu ale także samej idei. Zależy nam aby to miejsce było przede wszystkim przyjazne
i otwarte na wszystkich. Abyście zawsze mogli tu porozmawiać na interesujące Was tematy a także
poznali wiele fajnych osób :).

Przemyślenia, uwagi i propozycje odnośnie forum umieszczajcie w tym wątku. Nie obiecuję,
że odpowiemy na wszystkie, na pewno jednak każdy pomysł przeczytamy i przedyskutujemy. Jednocześnie
bardzo proszę, aby znalezione błędy były umieszczane w drugim, specjalnie stworzonym do tego
celu temacie ? o tu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=49.


A tymczasem nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam wszystkim miłego pobytu na stronie
i na forum.

Hej.Chcialem sie zapytac czy jest mozliwosc zmiany ksywki na "Darth Maul"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:40, Darth Moul napisał:

Hej.Chcialem sie zapytac czy jest mozliwosc zmiany ksywki na "Darth Maul"??

tylko teoretycznie, ale z tym do modów. lecz praktycznie nigdy nie zmieniają nicków. tylko chyba ponuremu żniwiarzowi zmienili, bo ''rz'' miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:42, pizmak666 napisał:

> Hej.Chcialem sie zapytac czy jest mozliwosc zmiany ksywki na "Darth Maul"??
tylko teoretycznie, ale z tym do modów. lecz praktycznie nigdy nie zmieniają nicków. tylko
chyba ponuremu żniwiarzowi zmienili, bo ''rz'' miał.

Acha.Jak sie logowalem na gram.pl to przekrecilem troszke nazwe i mam nadzieje ze jednak mi tez beda chcieli zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:43, Darth Moul napisał:

Acha.Jak sie logowalem na gram.pl to przekrecilem troszke nazwe i mam nadzieje ze jednak mi
tez beda chcieli zmienic

to będziesz się musiał postarać z odpowiednim txt do mordek. a i butelka (>1?) miodku też pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:47, pizmak666 napisał:

> Acha.Jak sie logowalem na gram.pl to przekrecilem troszke nazwe i mam nadzieje ze jednak
mi
> tez beda chcieli zmienic
to będziesz się musiał postarać z odpowiednim txt do mordek. a i butelka (>1?) miodku też
pomoże :P

moderator mi powiedzial ze oni nie moga tego zrobic,tylko pracownik gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to nie wiem, pisz przez formularz do modów i cdp''owców. zawsze zdawało mi się, że mody się tym zajmowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:53, pizmak666 napisał:

no to nie wiem, pisz przez formularz do modów i cdp''owców. zawsze zdawało mi się, że mody
się tym zajmowały...

do moderatorow i pracownikow gram.pl jest ten sam formularz??www.gram.pl/moderator??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować