Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Witam!
Ostatnio pomyślałem, że wstawie sobie awatara no więc pobrałem tapete Wiedźmina pomniejszyłem ją Picture Menagerem (nie wiem jak się to pisze) i wstawiłem obrazek po zalogowaniu się na konto. Ładnie mi się tam wyświetla ale po wejściu na forum pojawia mi sie obok nicka zamiast awatara czerwony krzyżyk, a przy postach jak widac nic.Zato na koncie przy zarejestrowanych grach mam wszystko ok. Jak zrobić żeby awatar wyswietlał sie normalnie przy postach?? Pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może nieodpowiednią wielkość ava wrzuciłeś... trudno stwierdzić. rzeczywiście na forum przy postach żaden av się nie wyświetla :/ spróbuj go załadować raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 14:08, pizmak666 napisał:

może nieodpowiednią wielkość ava wrzuciłeś... trudno stwierdzić. rzeczywiście na forum przy
postach żaden av się nie wyświetla :/ spróbuj go załadować raz jeszcze

No właśnie chodzi o to że zminiejszyłem go tym programem do rozmiaru jaki jest wymagany (Bodaj 64 na 64) i wyświetla mi się na koncie z grami a na forum już nie. Spróbuję go jeszcze raz załadować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:15, Iqor napisał:

Chciałem się spytać o co chodzi z tym edytowanie postów i czy można edytować bardzo stare posty?


z edytowaniem chodzi to, że masz na nie 5 minut od napisania postu. więc odpada edycja starych postów.
ta możliwość oczywiście nie pozawala nam pisać z bluzgami czy robić cokolwiek wbrew regulaminowi a potem szybko to zmienić, bo jeśli robimy to celowo to i tak degrad/banik poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze mozna by bylo dodac w statystykach taka rzecz, ktora by pokazywala ile jest mezczyzn na forum, ile kobiet i ilu ludzi nie wie jakiej jest plci (xD).
Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę ze dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie uploadera muzyki. BO jak każdy pewnie wie dużo osób zamieszcza różne kawałki na GS''ach, więc taki bajer od gram by sie przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 22:54, Marko Pele napisał:

Ja myślę ze dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie uploadera muzyki. BO jak każdy pewnie wie
dużo osób zamieszcza różne kawałki na GS''ach, więc taki bajer od gram by sie przydał.

Beznadziejny pomysł, dlatego że:
1. muzykę można wrzucać na imeem.com - tak jak teraz większość to robi
2. Gram.pl nie wyrobiło by z serwerem na to - już teraz mają problemy z serwerami, a co dopiero by było jakby dzień w dzień przybywało po kilkaset MB danych.

Adam k. ===> Fajny pomysł. Jako pomysłodawca, napisz do Gram.pl... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedziano mi [ach, cóż za ton... ^^] że aby dowiedzieć się, ile kto ma ostrzeżeń trzeba się skontaktować z moderatorem. możeby tak wrzucić opcję wyświetlania ostrzeżeń w statsach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie sądzę, żeby opcja ogólnodostępnych kartotek była dobra ;]
One są dla nas, aby lepiej ocenić Waszą działalność na forum, zdaję się, że niefajnie by było, jakby każdy mógł przeczytać wszystkie wpisy w Twojej karierze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 21:45, Budo napisał:

/.../

Nie sądzę, żeby opcja ogólnodostępnych kartotek była dobra ;]
One są dla nas, aby lepiej ocenić Waszą działalność na forum, zdaję się, że niefajnie by było,
jakby każdy mógł przeczytać wszystkie wpisy w Twojej karierze ;]


taaak, no to może gdzieś w okolicach tego panelu z grami zarejestrowanymi? albo gdziekolwiek indziej, byle dostępne "tylko dla mnie" z dostępem real time
bo pytanie modka za każdym razem wydaje mi się niepotrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 21:55, szypek26 napisał:

bo pytanie modka za każdym razem wydaje mi się niepotrzebne...

Są dwa sposoby na to:
1) Uważać co się pisze, czyli bez spamowania, pseudomoderatorki itp.
2) Kliknąc "Napisane posty i komentarze" na swoim GS i przejrzeć ostatnie posty
Aż takie trudne to nie jest. Formularzyk w tej sprawie mozna wysłać raz na jakis czas by sie upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 22:01, wip_01 napisał:

1) Uważać co się pisze, czyli bez spamowania, pseudomoderatorki itp.
2) Kliknąc "Napisane posty i komentarze" na swoim GS i przejrzeć ostatnie posty
Aż takie trudne to nie jest. Formularzyk w tej sprawie mozna wysłać raz na jakis czas by sie
upewnić.


racja, ale ja jestem typem, co woli mieć kompleksowe info pod ręką... dlatego takie coś bardzo MI by się przydało... ale dla jednej osoby (niestety) nie będą opcji takiej wprowadzać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja. Pomijając, że dopiero po kilku miesiącach korzystania z forum zobaczyłem, że mamy coś takiego jak lampka online/offline, to teraz skapnąłem się, że kliknięcie na głównej stronie forum na "Wątki przypięte oraz odpowiedzi " i "Pozostałe wątki " powoduje rozwinięcie/zwinięcie listy tematów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 13:08, mateuszbanach0 napisał:

a czy nasze stopnie zachowaja sie na nowym forum??????????

A co, nowe forum będzie ;) Nie wiem, może zostaną, ale fajnie by było, gdyby "poziom" rangi był ten sam, ale nazwa inna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 13:08, mateuszbanach0 napisał:

a czy nasze stopnie zachowaja sie na nowym forum??????????


Daj jeszcze wiecej znaków zapytania xP
Nowego forum narazie nie będzie, ale kiedy powstało to stopnie zostały wyzerowane i każdy od początku mial Obywatela.
Dop: Jeżeli nowe forum by powstało to stopnie odzwierciedlają ile użytkownik jest na tym forum, więc to jasne ze zostałyby wyzerowane ;)

@gaax
Gratki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować