Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2007 o 23:59, patryk-1992 napisał:

Jak powsyaje jakis glupi temat to zaraz znajduje sie kilka osob ktore musza napisac Jali
glupi pomysl!!
albo Zaraz zamkana ten temat.

No i tacy co tak piszą, potem dostają potem sie dziwią ze coś nie tak ze statusem.

Dnia 26.12.2007 o 23:59, patryk-1992 napisał:

A kazdy taki post to zajmowanie miejsca na serverze oraz szansa do nabijania sobie postow dla niektorych

Ja tak, jedno post a jakie znaczenie dla servera. No i co ze sobie z jeden post nabije jak to nie posty maja bezposredni wpływ na status
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:07, wip_01 napisał:

Ja tak, jedno post a jakie znaczenie dla servera. No i co ze sobie z jeden post nabije jak
to nie posty maja bezposredni wpływ na status
.

Wiem ze n ie posty dokladnie ale tacy potem sie lucia chwalic na swoich GS ze napisali juz x postow.
Jede post to dla servera nic ale przy kazdtm rakim temacie jest powiedzymy srednui 5 postow a takich tematow jest sporo wiec yo juz daje troche.
Zakonczmy juz ta dyskusje bo to nie ten temat na rozmowy a na skladanie propozycji dotyczacych forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:10, patryk-1992 napisał:

Wiem ze n ie posty dokladnie ale tacy potem sie lucia chwalic na swoich GS ze napisali juz
x postow.

Słówko bym o nich powiedzial ale nie chce :P

Dnia 27.12.2007 o 00:10, patryk-1992 napisał:

Jede post to dla servera nic ale przy kazdtm rakim temacie jest powiedzymy srednui 5 postow
a takich tematow jest sporo wiec yo juz daje troche.

Zobacz ile tematów i postów jest juz napisanych, a gram.pl żyje.

Dnia 27.12.2007 o 00:10, patryk-1992 napisał:

Zakonczmy juz ta dyskusje bo to nie ten temat na rozmowy a na skladanie propozycji dotyczacych
forum

No to EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde, nie wierzę własnym oczom, takiego ożywienia w temacie się nawet nie spodziewałem. Ktoś odpiął te 2 posty Destro... A więc jednak ktoś tu zagląda! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:17, rob006 napisał:

O kurde, nie wierzę własnym oczom, takiego ożywienia w temacie się nawet nie spodziewałem.
Ktoś odpiął te 2 posty Destro... A więc jednak ktoś tu zagląda! ;P


Czyżby to miał być taki prezent swiąteczny? :>
W te święta odpinamy posty Destro bo stare, w nastepne przywiesimy im nowe zeby ładnie było :D
No ciekawe, ciekawe czy żaróweczki zapaliły sie czy tylko zdjeli bo zdjeli.
btw: Oczywiscie nie zauważyłbym tego gdybyś mi nie powiedział -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem tu nowy nie wiem o co tu chodzi kupiłem ksiażke interaktywa ksiązka kucharska i w niej jest jakis klucz mialem nadzieje ze sluzy do wejscia do inych przepisów a widze ze to nie to ze to sluzy jakimś grą typu gotik ? jesli tak to jak zacząc w nią grac a i co z tym kluczem? pozdrawiam zawiejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 14:39, Laid back napisał:

Tak, ktoś zagląda :)

Po raz pierwszy od....hen dluższego czasu :P

Dnia 27.12.2007 o 14:39, Laid back napisał:

Posty Destro odpiąłem, bo były jednak bardzo nieaktualne.

Ojj :D Myśmy tu się spodziewali ze jakieś uaktualnienie przyjdzie, nowy podobny post bedzie, lub cokolwiek.
A tu tylko odpinacie, no wiecie, jak tak możecie :P
WQ takim razie po co ten temat służy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 14:39, Laid back napisał:

Tak, ktoś zagląda :)

O w mordę, to naprawdę zaskakujące święta :).

Dnia 27.12.2007 o 14:39, Laid back napisał:

Posty Destro odpiąłem, bo były jednak bardzo nieaktualne.

"Bardzo nieaktualne" to mało powiedziane ;D.
Jakaś aktualizacja by się przydała, gdzieś tu ktoś umieścił jakiś podsumowujący post, z nowymi pomysłami, może by się tak sprężyć? ;P Jakieś postanowienie noworoczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 14:39, Laid back napisał:

Tak, ktoś zagląda :)


oprócz tego, że ktoś zagląda mógłby czasem ktoś z niebieskich się wypowiedzieć nt. naszych pomysłów... ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 18:37, Kruk. napisał:

Czy może zamiast podpisów mogły by być jakieś obrazki, bannery itp.; a jeżeli nie to może kolorowe
napisy? ;)


banery nie są głupim pomysłem, ale zepsuły by urok forum. zaraz by ktoś chciał gifów w avach, zmiany nicków (o co i tak już proszą), ale to nie tu. to nie ten klimat raczej ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 18:37, Kruk. napisał:

Czy może zamiast podpisów mogły by być jakieś obrazki, bannery itp.; a jeżeli nie to może kolorowe
napisy? ;)


Nie, bo po to nie ma aby było przejrzyście. A jak zaraz by porobione te sygnaturki, banerki to bylby chaos kolorów. Teraz jest ładnie, no moze tylko nowe skiny by się przydaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temat z nowymi skinami chyba zawsze będzie powracał... do póki ktoś ich nie zrobi, nie wrzucą tych, co kiedyś były na konkurs robiony(czy coś takiego, był temat z tym...). ale można by to odświeżyć, bo skoro jednak niebiescy się pojawiają, może w końcu ich przebłagamy... ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 18:52, pizmak666 napisał:

temat z nowymi skinami chyba zawsze będzie powracał... do póki ktoś ich nie zrobi, nie wrzucą
tych, co kiedyś były na konkurs robiony(czy coś takiego, był temat z tym...). ale można by
to odświeżyć, bo skoro jednak niebiescy się pojawiają, może w końcu ich przebłagamy... ; )


Oj bedzie będzie, bo to chyba jedyna rzecz która sie nie zmieniła. Zrobione były i ja wiem ze trzymane gdzieś są tylko nikomu nie chce sie 4 liter ruszyc by je wprowadzić, a skiny to były naprawde ładne.
Blue się pojawił tylko po to by odpiąć stary post. Fajnie ze teraz sobie zdali z tego sprawę, że on już jest tak długo nieaktualny. Przebłagać? NIe pomoże, jak nawet Destro (który juz z nimi nie pracuje) jak widac miał nie udaną próbę. Post z propozycjami, tyle męki - olany. I jak tu im pomóc w tym jak widać ze i z pomocą i bez pomocy zrobić w stanie nie są nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 18:37, Kruk. napisał:

Czy może zamiast podpisów mogły by być jakieś obrazki, bannery itp.; a jeżeli nie to może kolorowe
napisy? ;)

Nie tylko nie to! Na innych forach można wstawiać sygnaturki itp. Na tym nie i dobrze mi z tym. Nie rozciąga to strony, nie jest za kolorowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 19:22, wip_01 napisał:

/.../


masz rację, że dotychczas nic nam nie pomagało i nie dało rady, ale przecież wrzucenie siknów to nic trudnego(nie wiem jak tu, ale na moim klasowym forum w phbb2 wrzucam kilka skinów w parę minut... nawet mniej) więc dziwię się, skoro są one gotowe to tylko wrzucić je na serwer i zainstalować. ot tyle roboty. nie chce mi się wierzyć, że tak ''skomplikowanej'' procedury nie jest w stanie ktoś z blue przeprowadzić...
ale dobrze, choć za późno, że się zorientowali o przeterminowaniu przypiętych postów...czy to aż tyle wysiłku sprawia zajrzenie tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 19:36, pizmak666 napisał:

ot tyle roboty. nie chce mi się wierzyć, że tak ''skomplikowanej'' procedury
nie jest w stanie ktoś z blue przeprowadzić...

Moze oni mają inczej, albo jeżeli maja tak jak ty to moze nie są ludźmi? o.O

Dnia 27.12.2007 o 19:36, pizmak666 napisał:

ale dobrze, choć za późno, że się zorientowali o przeterminowaniu przypiętych postów...czy
to aż tyle wysiłku sprawia zajrzenie tutaj?

*po krótkim namyśle* TAK! średnia wypowiadania sie Blue tutaj to jak ilość kiedy podrywam dziewczyny...bardzo rzadko. A czy po świetach zmienią swoje postepowanie? Nie bo jak podczas ostatnich nie zmienili to czemu teraz.

Wiem ze moje posty maja troche jadu, ale dyplomatycznie, spokojnie się juz nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 19:42, wip_01 napisał:

Moze oni mają inczej, albo jeżeli maja tak jak ty to moze nie są ludźmi? o.O


no nie od dziś wiadomo, że niebiescy i mody to jakieś megazordoboty, ale to powinny umieć... ; )

Dnia 27.12.2007 o 19:42, wip_01 napisał:

*po krótkim namyśle* TAK! średnia wypowiadania sie Blue tutaj to jak ilość kiedy podrywam dziewczyny...bardzo
rzadko. A czy po świetach zmienią swoje postepowanie? Nie bo jak podczas ostatnich nie zmienili
to czemu teraz.


może... mówili o zmianach na święta. niby znaczki są. może po prostu trzeba nagłośnienia w postaci osobnego tematu, jak było ze znaczkami i wtedy coś wskóramy?

Dnia 27.12.2007 o 19:42, wip_01 napisał:

Wiem ze moje posty maja troche jadu, ale dyplomatycznie, spokojnie się juz nie da?


trochę mają, ale obserwując ten wątek wcale się Tobie nie dziwię ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 19:46, pizmak666 napisał:

no nie od dziś wiadomo, że niebiescy i mody to jakieś megazordoboty, ale to powinny umieć...
; )

Moze nie zaprogramowali ich na to :P

Dnia 27.12.2007 o 19:46, pizmak666 napisał:

może... mówili o zmianach na święta. niby znaczki są. może po prostu trzeba nagłośnienia w
postaci osobnego tematu, jak było ze znaczkami i wtedy coś wskóramy?

Miałbyć jakis tam prezencik też, tak newsie jakimś wyczytalem. I zdaje sobie sprawe ze tym prezentem było odpięcie, a na następny post czekamy do następnych swiąt.

Dnia 27.12.2007 o 19:46, pizmak666 napisał:

trochę mają, ale obserwując ten wątek wcale się Tobie nie dziwię ; )

Ja go mam jeszcze przypiętego i często sie tu wypowiadam wiec mam jeszcze gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować