Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2008 o 20:51, Mroczny Joga napisał:

może i tak ale poco mi takie temat przypięty tak jak "różowy temat" ^^


zacytuję post wyżej:
"Po to abyś mógł przeczytać ogłoszenia ekipy.gram nie wędrując przez tysiące postów, tylko miał wszystko pięknie i przejrzyście"

dokładnie po to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 20:55, Mroczny Joga napisał:

Jak dlamnie jest to koleny bezsęsowny temat jak ten "różowy"^^ ale co poradzic xD

Bezsensowne i tylko do nabicia posta są te Twoje posty i tyle. Co poradzić, prowokacja marna -.-''
O co Ci biega człowieku? Rózowy wątek bezsensowny? A zajrzałeś tam chociaż raz? 99% że nie. Do tego pewnie też nie zajrzałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 21:09, Mroczny Joga napisał:

No tak ale po co mi on jak sie w nim nie moge wypowiedziec ^^ niech go odepną jak masz "przodownika"

Wpadłeś na pomysł taki aby pomóc nowemu? Samolub.... Jc. pisz ekipa@gram.pl ale i tak tego nie wysłuchają, apozatym w temacie Gram.pl sp.zoo jest jak to Adblockiem z FF zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale Twoje IQ jest za niskie by to zrozumiec. Widzisz roznice miedzy ''dodaj post'' a ''odpowiedz''? Bo jak nie to polecam zmiane forum, bo dlugo tu nie wysiedzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 21:14, wip_01 napisał:

apozatym w temacie Gram.pl sp.zoo jest jak to Adblockiem z FF zrobic.


Gdzie?

@Mroczny Joga

Dnia 31.01.2008 o 21:14, wip_01 napisał:

jak mam pomuc :D?

Czytać i myśleć. Jest jeszcze przycisk "odpowiedz"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 21:26, rob006 napisał:

Gdzie?

To nie było tego? Czytałem o AdBlocku i ze ktoś tro zrobił i miał napisać, wiec myslałem ze to zrobił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 21:33, wip_01 napisał:

> Gdzie?
To nie było tego? Czytałem o AdBlocku i ze ktoś tro zrobił i miał napisać, wiec myslałem ze
to zrobił :P


No niestety nie było... A tak przy okazji - ile razy ty pomogłeś komuś w różowym temacie, niesamolubie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 21:38, rob006 napisał:

No niestety nie było... A tak przy okazji - ile razy ty pomogłeś komuś w różowym temacie, niesamolubie? ;]

Oj no szczegół :D Pare razy chyba pomogłem ^^ Ale nie pomagam zbyt często bo jest za bardzo na górze i kiedy ja wejde (skapnę sie ze są nowe posty) to pomoc już nadeszła wcześniej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy mój aktualny avatar ma cos takiego za co można by było dostać degrada ? mam na myśli np. avatar z napisem MODERATOR zamiast METALLICA.Czy to jest coś w tym stylu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 10:51, no-to-gramy napisał:

Sorka że post za postem ale dlaczego zamknięto temat "Tapety" ?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33277#u_1
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33276#u_1
Być może dla większego prządku czy coś ;]
Co do pierwszego pytania to raczej nie dostaniesz degrada bo za co? ;] Za słowo ,,spam''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem czy to jest dobry pomysł, ale mnie się podoba otóż czy na GS nie dało by się zrobić takiej opcji gdzie wpisywałoby się miejsce zamieszkania i wtedy tak jak tagi by się klikło i i wyskoczyłaby tabelka z gramowiczami którzy też są z twego miasta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 11:13, Damian14BO napisał:

Juz jakies pol roku temu wyslalem formularz w tej sprawie- zero reakcji, zero zmian, zero odpowiedzi...

:/

Jak wysłać taki formularz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować